Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Εεε πόσο να αντέξει και αυτό το κακόμοιρο το ποδήλατο; Δεν περίμενα τίποτα λιγότερο μόλις τον είδα στον αέρα.

Απορώ κιόλας πως τέτοιοι αναβάτες δεν ξέρουν τα όρια τους και κυρίως του ποδηλάτου, και λέω κυρίως του ποδηλάτου γιατί τα δικά τους τα ξεπερνάνε πολλές φορές.

Link to comment
Share on other sites

Πιο κακομοιρο ποδηλατο?..και ποια ορια...αυτοι εχουν ξεφυγ που ελεγε και η διαφημιση.

(το λεει στα σχολια οτι ηταν απο practice σε rampage.)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Hv_DRJZZ2qI]Red Bull Rampage from start to finish - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Εεε πόσο να αντέξει και αυτό το κακόμοιρο το ποδήλατο; Δεν περίμενα τίποτα λιγότερο μόλις τον είδα στον αέρα.

Απορώ κιόλας πως τέτοιοι αναβάτες δεν ξέρουν τα όρια τους και κυρίως του ποδηλάτου, και λέω κυρίως του ποδηλάτου γιατί τα δικά τους τα ξεπερνάνε πολλές φορές.

Δεν υπολόγισε την φόρα του και προσγειώθηκε στο φλατ, δεν είναι θέμα ορίων, είναι λάθος υπολογισμός.

Btw αύριο είναι το rampage και το βλέπετε εδώ Red Bull Rampage 2014 Mountain Bike Freeride Event

[MENTION=1006]wrong method[/MENTION] Οι κουρσάδες να δούνε μικρό μου πόνυ στο star! :p

Έγινε επεξεργασία από Κωστάκης
Link to comment
Share on other sites

Winter is coming

Avg Temperature:20.9 °C :p

να δούνε μικρό μου πόνυ στο star!

α-νε-το-τα-τα θα το δω με την ησυχία μου,κάνω μια 100αρα το πρωί και θα'μαι σπίτι πριν το μεσημέρι την ώρα που άλλοι ακόμα θα ανεβαίνουν καμια Πεντέλη.... :pleasantry::pleasantry::pleasantry:

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας αγαπητοί ποδηλάτες. Έχω φτιάξει ένα κανάλι στο youtube όπου κάθε εβδομάδα ανεβάζω κάποια βίντεο με συμβουλές και how to σχετικά με το ποδήλατο. Μπορείτε να το βρείτε εδώ:

https://www.youtube.com/channel/UC9h7j8yHKezJf-9XVq8CTXQ

Ελπίζω να σας αρέσει η μέχρι τώρα δουλειά μου.

Αναμένω σχόλια και προτάσεις για βελτιώσεις από ειδήμονες και μη.

Σας ευχαριστώ.

Φίλε το κανάλι σου είναι καταπληκτικό και (προσωπικό κόλλημα) μιλάς σωστά ελληνικά, πράγμα σπάνιο για youtuber! Μαθαίνω αρκετά πράγματα και απο ότι βλέπω θα με μάθεις κι άλλα! Συνέχισε έτσι!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=743]psyber[/MENTION] σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.. Χαίρομαι όταν ο κόπος μου έχει αποτέλεσμα! Ελπίζω να σε βοηθήσουν και τα επόμενα βίντεο! Καλές βόλτες!

Το rampage μεταφέρθηκε για αύριο. Ρίχνει καρέκλες!

Mountain bike news, photos, videos and events - Pinkbike

Έτσι και αλλιώς κάνουν που κάνουν τρέλες, "λίγη" βροχή τους πείραξε μωρέ? χαχαχα

Θα είχε και περισσότερο suspense..

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμο και το νεο βίντεο με θέμα τη σωστή θέση οδήγησης. Δείτε πως πρέπει να ρυθμίσετε τη σέλα για να φέρετε το ποδήλατο στα μέτρα σας..

[ame]

[/ame]

(Ρε παιδιά ερώτηξις: Πως στο καλό ενσωματώνουμε το βίντεο όπως κάνετε εσείς? Δεν έβγαλα άκρη ο νουμπας:tomato:)

Έγινε επεξεργασία από ΝTG
Link to comment
Share on other sites

Έτοιμο και το νεο βίντεο με θέμα τη σωστή θέση οδήγησης. Δείτε πως πρέπει να ρυθμίσετε τη σέλα για να φέρετε το ποδήλατο στα μέτρα σας..

(Ρε παιδιά ερώτηξις: Πως στο καλό ενσωματώνουμε το βίντεο όπως κάνετε εσείς? Δεν έβγαλα άκρη ο νουμπας:tomato:)

Απλά πετάς το link βγάζοντας το "s" από το https

Link to comment
Share on other sites

Κοντεύουν δυο εβδομάδες που περιμένω το shimano mineral oil για το φρένο, και μου την βάρεσε στα νεύρα πλέον.

Σήμερα δανείστηκα λάδι mineral για υδραυλικά, οπτικά τουλάχιστον ίδιας ρευστότητας, και θα το δοκιμάσω. Ο θεός βοηθός.:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.