Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Πιο πριν θα κάνουμε αυτό Λάρισα -> Φαρκαδόνα -> Παλαμάς -> Ιτέα -> Λάρισα - A bike ride in Larissa, Thessalia 41222, GR

που είναι και ίσιωμα.

Bookmarked τα λάστιχα, αν και δεν μου αρέσει το όνομα :p , για όταν φανούν τα λινά στα τωρινά.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να ψάχνεις μετάφραση για να κάνεις αναφορά στην εταιρεία παραγωγής και όχι για να παραγγείλεις εξαρτήματα και να αρχίσεις να το φτιάχνεις μόνος σου.... Όπως λέει και ο φίλος μου για το καινούριο ποδήλατο "δεν είναι στραβές οι ρόδες, λίγο με τον ακτινολόγο θα τις κάνω..."

Link to comment
Share on other sites

Επεστρεψα και εγω απο την βολτα μου. Πρωτη φορα στα 20+ km, με μερικες στασεις νιωθω λιγοτερο κουρασμενος απο την προηγουμενη φορα...ισως εχω αρχισει να το συνηθιζω λιγο :p.

Ακομα ομως προσπαθω να βρω τους ρυθμους μου στις ανηφορες γιατι εκει κουραζομαι σχετικα ευκολα. Τι εμαθα απο την σημερινη βολτα:

1) Πρεπει να ερθει γρηγορα η παραγγελια με το παγουρι και την βαση του.

2) Το optimus one (android) μετα απο 2 περιπου ωρες με gps και 3g τα φτυνει οποτε πρεπει να ριξω μια ματια σε κατι εξωτερικες μπαταριες που εχω δει στο ebay.

3) Οταν σε κυνηγανε σκυλια :fie: καλυτερα ειναι να κατεβαινεις απο το ποδηλατο, 2 φορες που το εκανα σταματησαν κατευθειαν.

Link to comment
Share on other sites

Στέλιο πας βόλτες μονος σου σαν τον τρελό η έχεις και παρέα? ;p

Αθλητικέ μου τύπε εσύ :hehe:

Χαχα ρε συ αν βγω με παρεα τωρα θα με παρατησουν γιατι θα μενω λαχανιασμενος πισω, οσο για το αθλητικος τυπος ειμαι παναθεμα με :hehe:

Link to comment
Share on other sites

δλδ αμα πηγαινεις βολτα με την γυναικα/γκομενα που σε ταιζει και προσεχει παιζει να το πιεις πολυ ασχημα εε??

Με την μια φυγαν τα πρωτα 4..:p

(Tυχον ομοιοτητες με προσωπα και καταστασεις ειναι εντελως συμπτωματικη)

Link to comment
Share on other sites

Νυχτώνει νωρίς μάλλον και δεν έχουμε φώτα:wall:

αυτά σε μαύρο τα'χω μπροστά.για μέσα στην πόλη είναι μια χαρά

αυτό για πίσω

δε νομίζω να χρειαστείς τπτ άλλο,είναι αρκετά δυνατό

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα φώτα, αλλά μέχρι να μας πατήσουν αμάξια μία δυό φορές/βγούμε σε κανένα χωράφι δεν πρόκειται να πάρουμε :p (εκτός από την φωτάρα που πήρα με 2 ευρώ από Κίνα και δεν φωτίζει ούτε για να πας τουαλέτα)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα ένα φακό από ebay 10ευρώ συν μπαταρίες και φορτιστή άλλα 10. Σύνολο 20 ευρώ.

Ο φακός απλά τα σπάει, είναι αρκετά δυνατός με 5 modes (δυνατό, μεσαίο, χαμηλό, strobe, sos). Στο δυνατό κρατάει για περίπου 3 ώρες (με μια μπαταρία) και πραγματικά κάνει τη νύχτα μέρα.

post-9381-1416075595,1772_thumb.jpg

post-9381-1416075595,2651_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.