Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

μην τον ακούς,έχει πάθει σύνδρομο στέρησης.μόνο λουκάνικα,μπύρες και υγρασία έχει εκεί πάνω :p

σταμπαρα ενα merinaki στο planetx-onone..αλλα δεν βρισκω ακριβες διαστασεις απο τα μεγεθη τους.

Παιζομαι μεταξυ xl και χχλ ..ξερει κανεις καμμια πληρφορια ειτε για τα μεγεθη τους (απο αγορα) ειτε πως βρισκω κανενα πινακα εκει περα με τις διαστασεις που θελω?

Να το ριξω χχλ και οτι κατσει?

merinaki=merino wool? αν ναι να ξέρεις ότι είναι ελαστικό (πολύ) ύφασμα

ο αδηγος εδώ δεν σου κάνει;

για το άλλο που ζήτησες δεν σε ξέχασα, απλά δεν πρόλαβα ακόμα :o

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=QEFPqoHE998&feature=plcp]Ποικίλο όρος - Πετρούπολη (Μονοπάτι Οδυσσέας) MTB 25-11-12.wmv - YouTube[/ame]

Edit

Μην κοροϊδέψετε πολύ :p

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από Κωστάκης
Link to comment
Share on other sites

Edit

Μην κοροϊδέψετε πολύ :p

χαχαχααχ οχιιιιιιιιιι :pleasantry:

σε μένα την άκουσε ο δισκοβραχίονας,πήγε πετραδάκι,χώμα (ή κάτι παρόμοιο) και κόλλησε στο πλαστικό δαχτυλίδι (στα αριστερά δλδ) που προστατεύει την μεσαία τριβή από βρωμιά και καθώς πήγαινα-ευτυχώς προς το σπίτι-ξαφνικά μπλόκαραν τα πάντα.τα πηδάλια δεν γυρνούσαν ούτε με το χέρι και μες στα σκοτάδια δεν έβλεπα που είναι η ζημιά.πήγα μέχρι μια κολόνα του δρόμου είδα τι παίχτηκε,το πάτησα 1-2 φορές και αφού το δαχτυλίδι έσπασε σε κομμάτια το πεταλι σχεδόν απελευθερώθηκε και γύρισα σπίτι.κόστος 5 ευρώ αλλά αν σου τύχει μακρυά από το σπίτι τον ήπιες

Link to comment
Share on other sites

που ειναι οι μερες που πηγαινα σχεδον μερα παρα μερα για ποδηλατο...

δυσκολευομαι να μπω σε ενα προγραμμα παλι ρε γμτ.

ατιμη δουλεια!!!

εχω φτιαξει την αναρτηση , εχει γινει ultra smooth , δε καταλαβαινεις οχι πετραδακι αλλα κοτρονα ολοκληρη.... της αυξησα και την διαδρομη και δεν μπορω να το χαρω ρε :(

οκ ειπα τον πονο μου..

καλο βραδυ:p

Link to comment
Share on other sites

sports tracker χθες..

Παιζει να εκανα τη μαλ@$%ια της ζωης μου χθες...εδωσα αιμα χθες το πρωι και το μεσημερι πηγα για ποδηλατο...στο 5ο περιπου χιλιομετρο ενιωθα οτι ειχα κανει 40!

Ουτε καν το σκεφτηκα οτι δεν επρεπε να παω χθες βολτα...

Επεστρεψα γρηγορα και τελος καλο ολα καλα

Link to comment
Share on other sites

Θελει η κοπελλα μου ενα απλο ποδηλατακι (προφανως γυναικειο, εκεινα τα αντιαισθητικα με τον κατεβασμενο σκελετο :p )

ΤΑΒΑΝΙ τα 300ε.

Εχουμε χαζεψει κατι chainreaction κλπ κλπ αλλα δεν ξερω και πολλα να την βοηθησω.

Το μονο που ξερω να της πω ειναι να μην παρει απο τα carrefour :hehe:

Ενα φτηνο Orbea που ειχε στο cyclist sub-300 λεει τιποτα???

Αγορα απο Ελλαδα θα γινει.

Link to comment
Share on other sites

Θελει η κοπελλα μου ενα απλο ποδηλατακι (προφανως γυναικειο, εκεινα τα αντιαισθητικα με τον κατεβασμενο σκελετο :p )

Ο κατεβασμένος σκελετός δεν έγινε με γνώμονα την γυναικεία ανατομία αλλά την γυναικεία αμφίεση της εποχής που φτιάχτηκε.

Κοινώς αν δεν φοράει φούστα όταν κάνει ποδήλατο μπορεί να σηκώνει το πόδι πάνω από τον σκελετό καλύτερα από σένα.

Link to comment
Share on other sites

sports tracker τωρα το πρωι.

Γιατι μερικοι μας κοιτανε σαν εξωγηινους οταν ειμαστε με τα ποδηλατικα μας??

Χωρις να ειμαι ρατσιστης (αναλογα την περισταση βεβαια), κατι Αλβανοι με κοιταζαν λες και εβλεπαν τον ΕΤ μπροστα τους.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Θέλω τις γνώσεις σας. Λοιπόν. Εχω ενα ΜΤΒ και θέλω να του αλλάξω λάστιχα. Τώρα φοράει 26χ2.10 και θέλω να του βάλω 26χ1.50 ίσως και 1.40. Μπορείτε να μου πείτε τι σαμπρέλα θα χρειαστώ?

Και κάτι ακόμα. Είμαι 1.71 και 72 κιλά. Το ΜΤΒ Είναι μέγεθος 52 , αν πάω σε κουρσάκι, τι μέγεθος να κοιτάξω? Ευχαριστώ!

Έγινε επεξεργασία από kemosabe
Link to comment
Share on other sites

^^Φορανε κολαν οι παιδεραστες;;;;;;;;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Άρρεν > κολάν > εμφανή γενετικά όργανα > περνάμε κοντά από κεντρική πλατεία που υπάρχουν παιδιά > επιδειξίας / παιδεραστής :haha:

Link to comment
Share on other sites

Άρρεν > κολάν > εμφανή γενετικά όργανα > περνάμε κοντά από κεντρική πλατεία που υπάρχουν παιδιά > επιδειξίας / παιδεραστής :haha:

Χαχα ναι δε το ειχα σκεφτει ετσι!!

Εχεις δικιο!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.