Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

πάντως,το να ξεπεράσεις τα 27-28 χλμ/ώρα σε μικτή διαδρομή απαιτεί τεράστια δύναμη

και πάρα πολύ προπόνηση,από ένα σημείο και πάνω απλά μένεις

από δυνάμεις(ιδιαίτερα όταν πιέζεις για καμιά ώρα και αρχίζουν και βαραίνουν τα πόδια και ψάχνεις για ανάσες)

εγώ υπολογίζω να "πιάσω" τα 29-30 σε κανένα 6μηνο με προσεκτική διατροφή και συνεχή προπόνηση

θα'θελα να γινόταν πιο γρήγορα αλλά δεν :nada:

Link to comment
Share on other sites

Αν το δοκιμάσω εγώ αυτό οι πιθανότητες ειναι:

  • Να σκάσω με τη μούρη στο καπό
  • να σπάσω ένα χέρι/πόδι
  • να σπάσω και τα 2 πόδια
  • να πάθω λάστιχο
  • να πάρω τις ακτίνες στο χέρι
  • να σπάσω το παρμπρίζ
  • να βουλιάξω το καπό

Link to comment
Share on other sites

Sports Tracker Workout

[MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] Αφεντικό, αφεντικό, έπιασα το όριο; Να μην τρέχω τους γονείς μου τώρα, δεν λέει με τόση ζέστη!

Την επόμενη φορά μάλλον θα είμαι με slick λάστιχα φίλου, να δω τι διαφορά θα έχει.

Btw, ξέρει κανείς τι παίζει με τις φωτό στο Sports Tracker; Βγάζω φωτό να ανεβάσω, σαν φωτό είναι πεντακάθαρη κλπ αλλά στο app και το site φαίνεται πολύ meh. Σε σύγκριση με φωτό άλλων που φαίνονται κι εκείνες πολύ καλές, κάτι πρέπει να παίζει. Galaxy SIII if it's of any help.

Link to comment
Share on other sites

Sports Tracker Workout

[MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] Αφεντικό, αφεντικό, έπιασα το όριο; Να μην τρέχω τους γονείς μου τώρα, δεν λέει με τόση ζέστη!

Την επόμενη φορά μάλλον θα είμαι με slick λάστιχα φίλου, να δω τι διαφορά θα έχει.

Btw, ξέρει κανείς τι παίζει με τις φωτό στο Sports Tracker; Βγάζω φωτό να ανεβάσω, σαν φωτό είναι πεντακάθαρη κλπ αλλά στο app και το site φαίνεται πολύ meh. Σε σύγκριση με φωτό άλλων που φαίνονται κι εκείνες πολύ καλές, κάτι πρέπει να παίζει. Galaxy SIII if it's of any help.

Να μην αλλάξεις λάστιχα... να κρατήσεις αυτά και να πάμε Σειχ Σου

Link to comment
Share on other sites

Να μην αλλάξεις λάστιχα... να κρατήσεις αυτά και να πάμε Σειχ Σου

Να πάμε Σέιχ Σου, να φέρω και την DSLR, να σε βγάζω φωτογραφίες; Γιατί για να κάνω βόλτες εκεί πάνω, πρέπει να περάσει αρκετός καιρός ακόμη :/

Καμιά βόλτα παραλία κλπ, δεν έχω θέμα :)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το να κατέβεις κάτω παραλία για βόλτα, είναι σαν να πηγαίνεις στην Τσιμισκή. Πανικός από κόσμο, ο καθένας να κάνει ότι θέλει, όπου θέλει, όπως θέλει κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.