Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

22:15 φροντίζουμε να έχουμε ήδη παραγγείλει πίτσες , σουβλάκια , μπύρες , κοκακόλες, δενξερωτιαλλο και ετοιμαζόμαστε για παγκόσμιο DH :banging::magic::worship::neo::dance3::jump1:

Red Bull TV - UCI Mountain Bike World Cup 2013: Mont-Sainte-Anne, Canada

Εντάξει ο καημενος ο Atherton το φυσάει και δεν κρυώνει...

Link to comment
Share on other sites

Πως την εχεις στηριξει;; Ανεβασε μια φωτο να δουμε την πατεντα αν μπορεις boy...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Δεν έχω τέτοια φωτό.. Έχω ένα τέτοιο , το οποίο "λύγισα" πάνω στην ένωση του τιμονιού με τον λαιμό, και το ασφάλισα με λίγη χαρτοταινία (δεν αφήνει κόλλα, βγαίνει έυκολα).

Η Ixus 100 είναι πολύ μικρή και ελαφριά (άρα η μετατόπιση βάρους είναι αμελητέα, όπως και στις action cameras), και τραβάει 720p..

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω τέτοια φωτό.. Έχω ένα τέτοιο , το οποίο "λύγισα" πάνω στην ένωση του τιμονιού με τον λαιμό, και το ασφάλισα με λίγη χαρτοταινία (δεν αφήνει κόλλα, βγαίνει έυκολα).

Η Ixus 100 είναι πολύ μικρή και ελαφριά (άρα η μετατόπιση βάρους είναι αμελητέα, όπως και στις action cameras), και τραβάει 720p..

Ωραια πατεντα! Αν δεν εχεις go pro (αδικαιολογητα ακριβη για μενα), μια χαρα λυση!

Περιμενουμε κι αλλα video!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

σήμερα πήγα μια βόλτα με το μοτόρι και μετά το γεύμα πήγα gym

εκεί ήταν ο γιος αυτού που έχει το gym

τον είδα όταν έκανα διάδρομο εκεί χαρχάλευε πείραζε κάτι άλλα ποδήλατα που ήταν στο stand (εγώ το είχα δέσει σε ένα δέντρο απέναντι)

τον βλέπω μετά μπαίνει μέσα στο gym λέω ωραία τη γλύτωσα δεν είδε το δικό μου

πάω και αφού τελείωσα και πάω να φύγω τι να δω:nada:

ένα κατσαβίδι στο διάκενο του σκελετού και της δαγκάνας να περνάει μέσα από τη δισκόπλακα:nada:

:rant::rant::rant::rant::rant:

πάλι καλά το είδα και δεν είχα τα χειρότερα, του έκανα παρατήρηση να έχει το νου του δλδ για όνομα του θεού πια.........................

αυτό με έκανε να το ελέγξω διεξοδικά και παρατήρησα ότι η ζάντα δεν πρέπει να γυρίζει τελείως ευθεία

επίσης ακούω σε ένα σημείο τη δισκόπλακα να ακουμπάει στο τακάκι και να κάνει τον ήχο

βέβαια δεν το επιβραδύνει δλδ γυρίζω τη ρόδα και γυρνάει αρκετά

μου φαίνεται βέβαια ότι αυτό το είχε από τότε που το πήρα

τον ήχο αυτό το ακούω και στο μπροστά δισκόφρενο

ξέρει κανείς τι είναι αυτό και τι παίζει?

(έτσι και όπως το περιγράφω βέβαια δεν μπορείτε να καταλάβετε και πολλά:hm:)

μετά από αυτό το συμβάν δεν ξαναπατάω gym με το ποδήλατο......:rant::TD:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες βαζετε τρελες ιδεες τωρα ε....εχω μια ψηφιακη που την τρωει η σκονη...βλεπω πολυ φθηνη βαση στηριξης για το τιμονι, και μου ερχονται ιδεες!! :jump1:

Ηρθε και η εξωτερικη μπαταρια για το κινητο μου!! Αρα τωρα το runtastic θα δουλευει αφοβα με τις ωρες!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το Runtastic με Ingress συγχρόνως ανοιχτό και 3g .... για μια βόλτα κοντά 1:30 ώρα δε μου τρώει πάνω από 30%... καλά είναι ?

Δεν γνωρίζω για το Ingress, αλλά it depends. Οθόνη ανοιχτή ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το Runtastic με Ingress συγχρόνως ανοιχτό και 3g .... για μια βόλτα κοντά 1:30 ώρα δε μου τρώει πάνω από 30%... καλά είναι ?

Εμενα αναλογα...αν εχω navigation ανοιχτο, σε 2:30 ωρες ειναι off..

Αν απλα καταγραφω την διαδρομη, τοτε περιπου 3:30 ωρες στην καλυτερη...

Αρα εσενα καλα ειναι πιστευω...

Link to comment
Share on other sites

Το βάζω στην τσέπη δεν το κοιτάζω συνέχεια... λογικά η οθόνη θα κλείνει μετά απο λίγο...

Η οθονη δεν κλεινει αυτοματα εκτος αν το εχεις ρυθμισει να κλειδωσει αυτοματα.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.