Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

στο παρκινγ μπορεις αλλα ειναι μικρο

Δεν εχω δει κάποιον μεσα στο αεροδρόμιο οποτε υποθετω ειναι γενικα κλειστο.

Δοκίμασε καπου στο υψος του αγιου κοσμα να δεις απο την δυτικη είσοδο του αεροδρομίου που εχει κατι εγκαταστασεις ,αν μπορεις να μπεις μεσα κάπου πρέπει να εχει εισοδο. (παντως στον δρομο που ειναι η είσοδος του γκολφ εχει μια πύλη-πορτα "συρματοπλεγματινη" αλλά όποτε περνάω ειναι κλειστή)

Αλλη μια πρεπει να υπαρχει καπου στο αστυνομικο τμημα που βρισκεται εκει.

Θελω καποια στιγμη να μπω και εγω εκει μεσα, ψαξου λιγο με προσοχη :smoke:

Για το ταμπλο εχεις γνωση τι περιπου θα πρεπει να κανω για να το αλλαξω?

Γιατι λεφτα ουτε εδω υπαρχουν για μικροδουλειες

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια γύρα στα μεταχειρισμένα, μπορεί να βρεις πίνακα οργάνων. Κοίταξα το Haynes manual και είναι ίδια διαδικασία με το E30 = εύκολη. Πέρνα αύριο από Στουρνάρη-Εξάρχεια να σου δανείσω το Haynes manual να ρίξεις μια ματιά. Θα το έχω μαζί μου έτσι κι αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Zougla online - Πήγαινε παίξε λόττο επειγόντως!...

:nothing:

edit, γνωριζει κανεις για punto evo 1.4 105 hp ? εντυπωσεις, αξιοπιστια κτλ?

βλεπω οτι ειναι με muliair κινητηρα.

Έγινε επεξεργασία από MaGiCMaN
Link to comment
Share on other sites

για το θεμα των ελαστικων βρηκα μια ενδιαμεση λυση για να κοψω 0.00000233 δευτερολεπτα χωρις να κοψω 233 χρονια απο την ζωη μου, yokohama neova ad08 η/και toyo r1r ,σλικοειδη με λιγες εξτρα αυλακωσεις...υγ. οτι και να πουνε σπρεσβ και λβλ1 πηγαινα αργα για να μην τρομαξουν

Link to comment
Share on other sites

Ο μήτσος τρομάζει σε κάθε αμάξι που πάει ίσια, και ο σπερσβ τρομάζει σε κάθε αμάξι που ΔΕΝ χαλάει μετά απο 12 λεπτά χρήσης.

Μπορείς να πάς εμένα μια βόλτα και να αφήσεις τα άκρα της κατανομής να κυνηγάνε ο ένας τον τώλο του, και ο άλλος τους μασημένους εκκεντροφόρους του? :D

Link to comment
Share on other sites

Ο μήτσος τρομάζει σε κάθε αμάξι που πάει ίσια, και ο σπερσβ τρομάζει σε κάθε αμάξι που ΔΕΝ χαλάει μετά απο 12 λεπτά χρήσης.

Μπορείς να πάς εμένα μια βόλτα και να αφήσεις τα άκρα της κατανομής να κυνηγάνε ο ένας τον τώλο του, και ο άλλος τους μασημένους εκκεντροφόρους του? :D

Λαθος επιλογη λεξεων, απ' την αρχη μεχρι το τελος :p

Link to comment
Share on other sites

για το θεμα των ελαστικων βρηκα μια ενδιαμεση λυση για να κοψω 0.00000233 δευτερολεπτα χωρις να κοψω 233 χρονια απο την ζωη μου, yokohama neova ad08 η/και toyo r1r ,σλικοειδη με λιγες εξτρα αυλακωσεις...υγ. οτι και να πουνε σπρεσβ και λβλ1 πηγαινα αργα για να μην τρομαξουν

Γιατι δεν πας προς Pilot Exalto II

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν πας προς Pilot Exalto II

Για Exalto έχει πάρει το αφτί μου ότι είναι πολύ καλά όταν είναι καινούρια και ξαφνικά σε αφήνουν ξεκρέμαστο όταν φαγωθούν μετά από κάποιο σημείο.

Από Michelin θα έβαζα μόνο Pilot Sport 3 (ειδικά σε αμάξι όπως το Scirocco R), αν και πιστεύω πως η Michelin ξέρει να πουλάει πολύ καλά το όνομά της...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.