Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Για δώσε καμιά συντεταγμένη.

Δύο βασικά.....

Επειδή έχω πολύ καιρό να πάω, δεν θυμάμαι απ έξω το πως πας αλλα εικονικά.

Παρ όλα αυτά νομίζω πως είναι αυτή

[ame=http://maps.google.com/maps?saddr=Unknown+road&daddr=Unknown+road&hl=en&sll=38.145324,24.010127&sspn=0.014783,0.033023&geocode=Fe74RQIdf2RuAQ%3BFU8hRgIdWyduAQ&mra=dme&mrsp=0&sz=16&z=16]Unknown road to Unknown road - Google Maps[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Για δες λίγο καλύτερα την τέταρτη φώτο και πες μου πάλι αν είναι καλά :hehe:

Παίζει να έχει και "λεβιέ" ανάμεσα στα πόδια της....Ευτυχώς που δεν μου περισεύουν λεφτά για αυτό το αμάξι....

Link to comment
Share on other sites

Η κρυφή στην νέα μάκρη είναι ότι πρέπει για τέτοια...

Δεν καταλαβαίνω πού μπορούμε εκεί να κάνουμε βλακείες. Εννοείς σε εκείνο το άνοιγμα με το χώμα κάτω; Εκεί μένουν άνθρωποι, θα μας κυνηγήσουν!

krifi.th.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω πού μπορούμε εκεί να κάνουμε βλακείες. Εννοείς σε εκείνο το άνοιγμα με το χώμα κάτω; Εκεί μένουν άνθρωποι, θα μας κυνηγήσουν!

krifi.th.gif

ο δρομος που εδειξε ειναι μια μεγαλη ευθεια που δεν εχει ψυχη νομιζω.για κοντρες πιο καταλληλο ειναι αυτο το σημειο νομιζω οχι για καμια βλακεια...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.