Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Σε αυτή την περίπτωση ο μόνος λόγος που θα έκανα όπισθεν θα ήταν απλά για να πάρω φόρα και να είμαι σίγουρος ότι θα του κάνει αρκετή ζημιά το 255 λάστιχο μου στο πρόσωπο του, ειδικά αν το τράβαγα σε video και είχα και αποδεικτικά στοιχεία...

http://www.youtube.com/watch?v=8TBM1UyPXbY&feature=player_embedded

και μενα δικαιωμα μου θα ηταν, να σου καρφωσω μια με το τσεκουρι.

δεν βγαζεις ακρη ετσι.

το κορναρισμα στα φαναρια εχει γινει παροδια.

εδω εχω πετυχει τυπο να ειναι πρωτος και να κορναρει.

προφανως απο συνηθεια..

Link to comment
Share on other sites

Παλια δουλεια με παπακι.Σταματαω στο φαναρι πρωτος και χαζευω το περιβαλλον.

Καποια στιγμη ακουω κορνα και ξεκιναω.

Περασα κεντρικοτατο δρομο της Θεσσαλονικης με κοκκινο... βλεπωντας τα αυτοκινητα

να ερχονται φορτωμενα χιλιομετρα και να αναρωτιεμαι γιατι δεν σταματανε μιας και εχω

πρασινο.. αμ δε ! κοκκινο ειχες αμπαλε !:shout:

Πλεον οπωτε ακουω κορνα σε φαναρι ξεκιναω αφου τσεκαρω το δρομο και αφου φυσικα με σβησει τυχαιως το αμαξι/μηχανη.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μερικές φορές θα πρέπει να το πάρεις στην πλάκα... Μου αρέσει πολύ που επικεντρωθήκατε στο ότι του κόρναρε (ο αλήτης, με τι δικαίωμα το έκανε αυτό ακόμα δεν μπορώ να το εξηγήσω), και όχι στο ΤΣΕΚΟΥΡΙ που κράδαινε ο άλλος... Εντάξει γούστα είναι αυτά...:hang3:

EDIT

@Τζώρτζη...

Ωραία ακούγετε... υπάρχει περίπτωση να τα λέμε και σε κάποιο αυτοκινητιστικό club???

Έγινε επεξεργασία από ckbond
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Έχω ένα buggy,και ψάχνω για μια τάπα βενζίνης με κλειδί.Τώρα που μπαίνει καλοκαιράκι είναι πολύ εξυπηρετικό!Υπάρχει κάποιος labίτης με atv που να έχει βρει?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1109]ckbond[/MENTION]

Πολύ πιθανόν αλλά επειδή μαρέσουν πιο πολύ τα τεχνικά θέματα και όχι να μαλώνω ποιος την έχει μεγαλύτερη τη σκούπα, ποιος σηκώνει 199 μοίρες κ.ο.κ. έχω σταματήσει να γράφω. Επίσης όπως μου είπε και ένας γνωστός άγνωστος "ο καθένας δυστυχώς στην Ελλάδα είναι για τη πάρτη του και όσα ξέρει τα κρατάει για τον εαυτό του και μόνο" και είχε δίκιο. Μόνο μερικές φορές μπαίνω σε μερικά να δω κανά νέο, σαν το fb ένα πράμα.

[MENTION=1793]pontium[/MENTION]

Αν μετρήσεις διάμετρο μπορεί να έχω καμμιά εύκαιρη.

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=kbEglGulNd4&feature=related]Monza Speed Day 20/11/2011 - Tunnel Sound, Burnouts, Accelerations, Flames!!! - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=C0Lh8P8auuc&feature=relmfu]Monza Speed Day 11/12/2011 - Tunnel Sound, Burnouts, Accelerations!!! - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1109]ckbond[/MENTION]

Πολύ πιθανόν αλλά επειδή μαρέσουν πιο πολύ τα τεχνικά θέματα και όχι να μαλώνω ποιος την έχει μεγαλύτερη τη σκούπα, ποιος σηκώνει 199 μοίρες κ.ο.κ. έχω σταματήσει να γράφω. Επίσης όπως μου είπε και ένας γνωστός άγνωστος "ο καθένας δυστυχώς στην Ελλάδα είναι για τη πάρτη του και όσα ξέρει τα κρατάει για τον εαυτό του και μόνο" και είχε δίκιο. Μόνο μερικές φορές μπαίνω σε μερικά να δω κανά νέο, σαν το fb ένα πράμα.

Ακριβώς για αυτό έχω ξενερώσει με τα αυτοκινητο-φόρουμς...και με το τελευταίο συμφωνώ αλλά προσπαθώ να το αλλάξω όπως μπορώ.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ξεκίνησα το μεσημέρι να πάω στην παραλία ο άνθρωπος να λιάσω λίγο το κορμάκι μου και να κάνω καμιά βουτιά. Είχα πάρει απόφαση να μην τρέξω και να φυλάξω το υπόλοιπο της βενζίνης για να πάω και στο γραφείο στο Μαραθώνα την Τετάρτη.

Βγαίνω εθνική και πήγαινα χαλαρά. Και ξαφνικά μια M3 να την κυνηγά μια V8 Mercedes (δεν είδα ποιο μοντέλο ήταν)! Ε, δεν ήθελα και πολύ! Άμα βλέπω Μ3 κάτι παθαίνω! Κατεβάξω 2 σχέσεις και αρχίζω και εγώ το κυνήγι. Πάω και χώνομαι μεταξύ τους και κάναμε τρενάκι μέχρι που αυτοί έστριψαν προς Συγγρού. Πλάκα είχε!!

Ε, στο γυρισμό λέω, θα πάω χαλαρά. Αμ δε!! Με το που ξεκίνησα από Βάρκιζα να σου μια κοπελίτσα με ένα Mini Cooper S να κολλάει από πίσω μου στην κίνηση μέσα στη Γλυφάδα. Τί θέλει λέω το κοριτσάκι μέσα στην πόλη; Να κάνω κάνα φρενάρισμα να κολλήσει πίσω; Οπότε μόλις βγαίνουμε από τη Βάρκιζα αρχίζω να χώνω και να σου το BMWδάκι να κάνει 2 στροφές με ντριφτ. Το κοριτσάκι, γκαζιάρα με ακολουθούσε στα 10 μέτρα. Ήθελα να της πιάσω την κουβέντα στο φανάρι αλλά δεν τόλμισα τελικά. Στο επόμενο φανάρι αυτή πέρασε με κίτρινο, εγώ σταμάτησα και την έχασα.

Τελικά θα πάω αύριο να φουλάρω βενζίνη γιατί δεν είμαι σίγουρος ότι φτάνει για άλλα 100 χιλιόμετρα σπίτι-γραφείο-σπίτι.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ξεκίνησα το μεσημέρι να πάω στην παραλία ο άνθρωπος να λιάσω λίγο το κορμάκι μου και να κάνω καμιά βουτιά. Είχα πάρει απόφαση να μην τρέξω και να φυλάξω το υπόλοιπο της βενζίνης για να πάω και στο γραφείο στο Μαραθώνα την Τετάρτη.

Βγαίνω εθνική και πήγαινα χαλαρά. Και ξαφνικά μια M3 να την κυνηγά μια V8 Mercedes (δεν είδα ποιο μοντέλο ήταν)! Ε, δεν ήθελα και πολύ! Άμα βλέπω Μ3 κάτι παθαίνω! Κατεβάξω 2 σχέσεις και αρχίζω και εγώ το κυνήγι. Πάω και χώνομαι μεταξύ τους και κάναμε τρενάκι μέχρι που αυτοί έστριψαν προς Συγγρού. Πλάκα είχε!!

Ε, στο γυρισμό λέω, θα πάω χαλαρά. Αμ δε!! Με το που ξεκίνησα από Βάρκιζα να σου μια κοπελίτσα με ένα Mini Cooper S να κολλάει από πίσω μου στην κίνηση μέσα στη Γλυφάδα. Τί θέλει λέω το κοριτσάκι μέσα στην πόλη; Να κάνω κάνα φρενάρισμα να κολλήσει πίσω; Οπότε μόλις βγαίνουμε από τη Βάρκιζα αρχίζω να χώνω και να σου το BMWδάκι να κάνει 2 στροφές με ντριφτ. Το κοριτσάκι, γκαζιάρα με ακολουθούσε στα 10 μέτρα. Ήθελα να της πιάσω την κουβέντα στο φανάρι αλλά δεν τόλμισα τελικά. Στο επόμενο φανάρι αυτή πέρασε με κίτρινο, εγώ σταμάτησα και την έχασα.

Τελικά θα πάω αύριο να φουλάρω βενζίνη γιατί δεν είμαι σίγουρος ότι φτάνει για άλλα 100 χιλιόμετρα σπίτι-γραφείο-σπίτι.

χρώμα του mini Και χρώμα μαλλιων της γκόμενας.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως και να είναι αυτή που λέω.

Προσωπικα δεν την ξέρω αλλά ένα βράδυ καθημερινής 2+ πήγαινα σε ένα φίλο και είχα πετύχει ένα αντίστοιχο cooper με γκόμενα με αντίστοιχα χαρακτηριστικά και σε κάθε φανάρι που μας έπιανε φεύγαμε τάπα και γενικώς την έχω πετύχει 5-6 φορές στα πέριξ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.