Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Δε φοβάται να δείξει το πρόσωπό του. Αυτό που μου έκανε εντύπωση πέρα από το φανταστικό ήχο του μοτέρ είναι που στο τέλος όταν μπαίνει σε ένα δρομάκι πέρασε αέρα πατέρα πάνω από σαμαράκια. Ούτε έκοψε ούτε τπτ στα @@ του. Το πόνεσα εκεί το αμάξι.

Σχετικά με αυτά που κάνει, εννοείτε πως δεν τα κάνεις μες την πόλη. Αλλά όταν τροχαία δεν υπάρχει ούτε για δείγμα, ραντάρ ούτε για αστείο τι να λέμε;:whistling

Έλα ντε τι να λέμε;

Χμμμ....

Σκέφτηκα κάτι να πούμε: Τι λες για το ξήλωμα από την αστυνομία των δικτυακών τόπων διαμοιρασμού αρχείων κάθε φορά που κυκλοφορούσε "ακριβή" τσόντα;

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχει ο ΓιαγκΤ.

Αρχικά με Γαμάτο και μετά μπόλικα ακόμα.

Η πλάκα είναι που ανεβάζανε το αρχείο και καπάκια κατέβαινε, σε μπόλικα μαγαζιά εκείνη την εποχή...

Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε τι να λέμε;

Χμμμ....

Σκέφτηκα κάτι να πούμε: Τι λες για το ξήλωμα από την αστυνομία των δικτυακών τόπων διαμοιρασμού αρχείων κάθε φορά που κυκλοφορούσε "ακριβή" τσόντα;

Tι σχέση έχουν αυτά που γράφω με τις τσόντες;:blink:

Link to comment
Share on other sites

I had filter (aftermarket sport filter) removed for a while and covered hole with paper towels, then one day i started the car without checking under the hood and they got sucked in. Car was idling stupid then i took off hose that goes to throttle and got what i could i think there's still about 2 towels left somewhere past throttle.

Car started idling just fine revs ok, but it wont accelerate past 5-10 miles per hour.

I thought just let paper burn out but i drove for a while and it wont burn, must be stuck somewhere before cylinder, also i tried spraying engine started fluid hoping it will soften them or they move and get inside cylinder where they will burn, but no luck.

Is there some way to get them without taking off intake?

I was thinking of one unsafe way. Spray engine starter fluid past throttle then put filter back on and set it on fire... then in few seconds start engine, this should take care of the fire inside intake. Is this safe to do?

4 paper towels sucked into intake - E46Fanatics

0xa0xa0xa0x0ax0a0x :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όχι ΚΑΙ BAN. Αφού εφαγα ήδη προστιμο. Θα ήταν κακο για το καρμα του admin.*

Καλώς λέτε όσα λέτε αλλά δεν καταλαβαίνω πως απο ένα προστιμο με βγάλατε χαρο. τεσπα. Λολ παντως...

Είναι το 2ο μεσα σε ~300.000 χιλιόμετρα (απο τότε που πήρα δίπλωμα, πριν εκανα αλλα τόσα++) που τρώω. Το πρώτο ήταν για παραβαση 63χλμ σε δρόμο με οριο 50.

Θα έλεγα πως εμαθα να προσέχω, γιατί στους εδώ δρόμους με απλή τύχη και ανεμελιά θα καταλήξεις εκκλησάκι.

Τώρα για το πρόστιμο, τι να πω βγάλτε τα εσώψυχά σας, εγω έιχα ορατότητα 300++ μέτρα και μπροστα και δεξια μέσα στον παράδρομο πριν καν μπω μέσα. Λαθος μου που δεν έκοψα καθολου αλλά όχι και χάρος. Αν ήταν χαρο-παράβαση σιγά μη μου εγραφε 20άρικο το στρούμφ.

Ενω μου έκανε μετα πλακίτσα όση ώρα περιμενα να ρθει η απαντηση απο τα κεντρικά για τα στοιχεία μου. Ελεγε πως πριν το οκταβια είχαν περιπολικό αλμερα και δεν πηγαινε χριστό.

Αυτα.

*=

Θα βάλω να με ξεματιάσει η γιαγια με το λάδι και το καρβουνο. Πρέπει να έπεσε τρελό αρνητικό ΑοΕ.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κι άλλο μαργαριτάρι εκεί!!!!

Ok so I changed my oil earlier today, but I came across a problem, I put in 7 quarts and it wasn't full, so i added 5 more still not full, when to the store 5 more, still not full, went and got another 5 quarts and it took about half of that till it was full, I'm not leaking oil anywhere, is this normal? Did i do something wrong? I replaced the filter and drain bolt before i started to fill the car up. Also the car started shaking violently and smoking after about 5 minutes and wants to die out?? Wtf is happening?? Is no oil getting to the engine? Im freaking out, please help

Problem with oil change?? - E46Fanatics

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!:banging:

Link to comment
Share on other sites

O κουνιάδος μου δουλεύει τα τελευταία 2 χρόνια στη Γενεύη.

Η εταιρεία που δουλεύει, στεγάζεται κεντρικά σε ένα κτίριο της Γενεύης. Ο ιδιοκτήτης του κτιρίου, τον οποίο ο κουνιάδος μου γνωρίζει έχει ένα μικρό κολληματάκι με τα αυτοκίνητα.

Συχνά πυκνά τα βγάζει και για καμιά βολτούλα. Ακολουθούν μερικές φωτογραφίες που έχει τραβήξει ο κουνιάδος μου κατά καιρούς... (συγγνώμη για την ποιότητα των φωτό. Είναι όλες από κινητό).

730-albums272-picture19107.jpg

730-albums272-picture19106.jpg

730-albums272-picture19110.jpg

730-albums272-picture19109.jpg

730-albums272-picture19111.jpg

730-albums272-picture19108.jpg

730-albums272-picture19112.jpg

730-albums272-picture19113.jpg

730-albums272-picture19114.jpg

730-albums272-picture19114.jpg

730-albums272-picture19115.jpg

730-albums272-picture19121.jpg

730-albums272-picture19122.jpg

730-albums272-picture19123.jpg

730-albums272-picture19125.jpg

730-albums272-picture19124.jpg

730-albums272-picture19116.jpg

Και μερικά από τα καθημερινά του...

730-albums272-picture19120.jpg

730-albums272-picture19126.jpg

730-albums272-picture19119.jpg

730-albums272-picture19117.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πειναει :sarcastic:

Μια ερωτηση ρε παιδια...

θορυβος απο τρομπα βενζινης σε τι μπορει να οφειλεται?

Πνέει τα λοίσθια πλέον?

Δοκίμασε και με κάποιο καθαριστικό-ενισχυτικό των 8 ευρώ στα

βενζινάδικα, δοκίμασε και κάποια 100άρα βενζίνη αξιόπιστη.

Χρειάζεται να μετρήσεις πίεση.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.