Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Σελίδα 35:

http://www.fiat-lancia.org.rs/Manuals/other/Ulysse/100017317.pdf

The 112 emergency call request will

appear on the display if the services

are not active and SOS(1) is pressed

for approximately two seconds.

You can make a 112 emergency call

also if the SIM card is not present.

The 112 emergency call request will

appear on the display if the services

are not active and SOS(1) is pressed

for approximately two seconds.

You can make a 112 emergency call

also if the SIM card is not present.

The 112 emergency call request will

appear on the display if the services

are not active and SOS(1) is pressed

for approximately two seconds.

You can make a 112 emergency call

also if the SIM card is not present.

The 112 emergency call request will

appear on the display if the services

are not active and SOS(1) is pressed

for approximately two seconds.

You can make a 112 emergency call

also if the SIM card is not present.

The 112 emergency call request will

appear on the display if the services

are not active and SOS(1) is pressed

for approximately two seconds.

You can make a 112 emergency call

also if the SIM card is not present.

Πέρα από την πλάκα, δεν είναι άσχημα αυτά τα συστήματα, μακάρι τις 2 φορές που είχα μείνει με αυτοκίνητο να είχα ένα τέτοιο σύστημα αντί να ψάχνω το κινητό μου, αλλά και την 1 φορά που είχα ατύχημα (όπου πραγματικά αγχώνεσαι - και τις 2 φορές που έμεινα -με γαλλικό, όχι ιταλικό- απλά το πάρκαρα και το παράτησα εκεί) να μπορούσα να ζητήσω βοήθεια έτσι. Εδώ δουλεύουν τα δίκτυα κινητής για ό,τι βλακεία υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Καρχαρίας :-D.

Σειρά 6, Ε24 απο τα αγαπημένα μου

Αρα κανα 500αρακι στο νερό χωρις τα εργατικά θέλει για να πάρει μπρος η 3 άρα? Μέσα στη μηχανή δε θέλει καθάρισμα τίποτα; ιμάντες ή κατθ άλλο;

Πιστεύεις αξίζει το κόπο; Γενικά νομίζω οτι "έχει χρέη" (εχει ακομα πινακίδες πάνω) το αυτοκίνητο γιαυτό θέλει να το ξεφορτωθεί

Σορρυ αν λεω βλακιες δε γνωρίζω καθόλου από λογιστικά :-P

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Ναι αν ολα πανε οπως προειπα.Δηλαδη να δουλευε το μοτερ.Περαν απο αυτα που σε ειπα οχι.

Δες τα μπουζοκαλωδια , και ολα τα σωληνακια με τις υποπιεσεις.Εχει ενα ακριβως κατω απο την εισαγωγη

που σαπιζει πρωτο με αποτελεσμα ρελαντι να δουλευει ραπτομηχανη αλλα αν πατησεις γκαζι να σβηνει.

Επισης εχει ενα ακομα διπλο αναμεσα τροπετο-κινητηρα.Αν εχει χρεη και ετσι οπως το ειπες καλυτερα

αστο.

e36 316

αυτό δεν είναι με τα 99 άλογα?

102 λεμε :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο, ερχόμενος στο γραφείο, είδα στο φανάρι λευκό NISSAN GT-R, έστριψε στη Λ. Αλεξάνδρας. Για λίγο, όμορφες μνήμες επέστρεψαν στο μυαλό μου, μακάρι να ξαναβρω να οδηγήσω ένα!

Link to comment
Share on other sites

Εγω σήμερα είδα 2 Ferrari κίτρινη 430 κάμπριο νονιζω και μια ποιο καινούρια σαν italia αλλα ποιο "ταξιδιάρικη" :-P απο τα ψιλά μια μ5,911 και μια cadillac ctv κατι τέτοιο

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Χθες είχα την πρώτη μου εμπειρία με τη βρεταννική αστυνομία που με σταμάτησαν για σπήντινγκ, ευτυχώς δεν έτρεχα (ήλιος και ηλιοροφή ανοιχτή) οπότε τη γλίτωσα με παρατήρηση (πήγαινα με 80 χμ/ωρα αντί για 64 / 48). Σε περίπτωση που με έγραφαν, για το 48 -> 80 είναι 6 πόντοι στο δίπλωμα!!!!!

Από δω και πέρα πάω σαν κότα :p

Link to comment
Share on other sites

Όχι στη μάρκα. Στο μοντέλο. Επειδή τυγχάνει να έχω το ίδιο (επειδή μου αρέσει το σχήμα του), έχω μάθει τα χούγια και τις αρετές του και με ικανοποιεί σε αυτό που θέλω. Μπορεί να μην είναι σύγχρονο και να μην έχει ανέσεις που μερικοί χρειάζονται, αλλά όταν πρόκειται περί οδηγικής απόλαυσης και παιχνιδιού, με γεμίζει απόλυτα. Επίσης, είναι ΔΙΚΟ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Σταματημένος στο κόκκινο, στη Λεωφ. Αθηνών, αμέσως μετά τη γέφυρα της Εθνικής προς Αθήνα. Το απέναντι ρεύμα έχει πράσινο και για ευθεία και για αριστερά. Εμάς ανάβει το κόκκινο ανθρωπάκι, άρα απέναντι για αριστερά θα ανάβει πορτοκαλί και βλέπω ημιφορτηγάκι τύπου "datsun" να έρχεται καρφωτό. Περιμένω, αφού φαίνεται ότι δεν πρόκειται να σταματήσει στο κόκκινο...

Όντως, περνάει με κόκκινο, γιατί τη στιγμή που έστριβε, ανάβει σε εμάς το πράσινο. Όπως όμως περνάει με φόρα, ανασηκώνεται η αριστερή του πλευρά και από ένα μεγάλο μεταλλικό ψυγείο τύπου ιχθυοπωλείου που μεταφέρει, φεύγουν τρία μεταλλικά συρτάρια και πέφτουν στη λεωφόρο, κλείνοντας ουσιαστικά τη μεσαία και τη δεξιά λουρίδα...

Ο τύπος το παίρνει χαμπάρι, σταματάει ~100μ παρακάτω και έρχεται με τα πόδια να τα μαζέψει. Προφανώς θα έκανε τουλάχιστον δύο βόλτες, γιατί ήταν μεγάλα και μάλλον βαριά για να τα πάρει με τη μία.

Φυσικά, κομφούζιο στη Λεωφ.Αθηνών, αφού έκλεισε τις δύο λωρίδες και σε σημείο που έχει πάντα κίνηση....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.