Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Πολύ θόρυβο κάνει η εξάτμιση της moto.
HUSABERG 100% Enduro : )

Husqvarna Nuda 900r με εξατμιση akrapovic.. ειναι η μηχανη που εχει στην αρχη του βιντεο

Και σε αλλα νεα.. Καινουργιο παιδι στην οικογενεια

post-14956-1416078488,4105_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Husqvarna Nuda 900r με εξατμιση akrapovic.. ειναι η μηχανη που εχει στην αρχη του βιντεο

Και σε αλλα νεα.. Καινουργιο παιδι στην οικογενεια

[ATTACH]62458[/ATTACH]

Νταξ, ίδια εταιρία είναι στην ουσία. Πουλήθηκε το όνομα πριν χρόνια για το δίκτυο πωλήσεων στις ηνωμένες πολιτείες.

Είχα ένα από τα τελευταία σουηδικά Husqvarna πριν γίνουν Husaberg

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, άλλαξε ζάντες:shifty:

Καποια στιγμη θα αλλαχτουν αλλα προς το παρον το μονο που θα κανω ειναι να του βαλω φιμε...

Λεω να βαλω Νο2 οδηγο-συνοδηγο, Νο3(ή και παραπανω) στα πισω, και Νο2 στο μπαρμπριζ πισω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

εχω παρει εδω κ εναν μηνα ενα μηχανακι lifan 100cc μ εχει βγει παρα πολυ καλο κ δυνατο μεχρι στιγμης στο μονο π υστερει πιστευω ειναι στο παρουσιαστηκο του... γιαυτο 8α η8ελα να του αλλα3ω μια ε3ατμηση μονο για την ομορφια χωρις να κανει 8ορυβο και να του βαλω κ καμια ζαντα σε μαυρο χρωμα γτ τωρα ειναι ασημι οπως επισης κ ενα δισκοφρενο πισω. 8α η8ελα τις συμβουλες σας σχετικα με αυτο οπως επισης κ αν ξερει καποιος αν μπορω να του βαλω πλαστικα απο z η καποιο αλλο μηχανακι.

ευχαριστω

Υ.Σ αμα 3ερει κανενας πως βαζεις led στα φωτα ας μου πει :3

Link to comment
Share on other sites

Μιας και βάζουμε φώτος από τα τουτού μας, ας βάλω κι εγώ μία μετά από πλύσιμο :snap:

9f1x5.jpg

Νομιζα οτι θα μου αρεσε σε 2πορτο, αλλα τελικα μπα. Xανει σε χαρακτηρα. 4πορτο μου φαινεται πιο καλο.

OgucHQl.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aυριο μεθαύριο θα αγοράσω ενα scooter 300cc για κανα μπάνιο δουλεια κλπ να μην φορτώνω χιλιόμετρα και το αμαξι οσο εχει καλό καιρό

Εχω καταλήξει στο citycom 300 της sym . (ήθελα 16'' ρόδες και 20+ αλογα για μετακινήσεις και εκτός πόλης . )

Question .

Μαυρο ματ η λευκό ?

227167_c_b.jpg

5075188_1_b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στο μαυρο ματ ειχα καταληξει και εγω , πριν λίγο ομως μου είπανε πως το μαυρο ματ εξαντλήθηκε και για μαυρο ματ τωρα πρεπει να ψαξω αλλον μαντρά που να εχει σε στοκ μαυρο ματ να ξανα συμφωνησω τιμες κλπ

Και τι λέγαμε . α ναι . Το ασπρο ειναι καλύτερο χρωμα overall . Ετσι νομιζω και εγω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.