Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

To καινούργιο C5 μου έκανε κλικ απ την πρώτη φορά που είδα διαφήμιση στην TV.

Έρωτας με την πρώτη ματιά που λέμε,και ειλικρινά δεν με νοιάζει που είναι γαλλικό(είμαι γερμανόφιλος ασχετα αν έχω japonέζο...το dna του ford είναι :p), ο πατέρας μου σκέφτεται να αλλάξει αυτοκίνητο,άμα πάει πάλι στην μεσαία κατηγορία σίγουρα αυτό θα το ψήσω να χτυπήσει.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι η ιδεα σου

ειναι πραγματικα ομορφο

φαινεται εχουν βρει ενα δρομο τα Γαλλακια τωρα τελευταια...

citroen_gt_gran_turismo_images_2.jpg

2920831450_b5346f6c3d.jpg?v=0

να πειτε στα γαλλάκια να σταματήσουν να κλέβουν μούρες και ζάντες

saab-aero-x-concept.jpg

saabaerox_front_stor.jpg

:tongue:

Link to comment
Share on other sites

να πειτε στα γαλλάκια να σταματήσουν να κλέβουν μούρες και ζάντες

:tongue:

Oμορφο και το saab και πιθανοτατα πιο κοντα στο μοντελο παραγωγης σε σχεση με το concept της citroen

αλλα καμια σχεση το ενα με το αλλο

ουτε καν οι ζαντες δεν μοιαζουν

Σε τυφλωσε ο ερωτας Φραγμουλη :p

Link to comment
Share on other sites

opel saab το ιδιο συνδικατο

καμία σχέση.......τα μόνα κοινά είναι στις εσωτερικές επενδύσεις του ταμπλώ και ορισμένα ανταλλακτικά της GM π.χ. τακάκια για φρένα.

το οτι ήταν κάτω από τον ίδιο όμιλο τα τελευταία χρόνια δε σημαίνει οτι είναι και ίδια.....τα saab φτιάχνονται κατά 80% Σουηδία ενώ τα opel 100% Γερμανία.

Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ μας . το peugeot ειναι ομορφότερο απο το saaβ.

Όντως...Πολύ πιο όμορφο. :D

ΒΤW.

Είναι απλά η ιδέα μου ή το καινούργιο C5 είναι απλά πανέμορφο?

Ναί ρε συ, καμία σχέση με τις προηγούμενες γενιές C5 που ήταν μια ασχήμια σκέτη, το τωρινό είναι κούκλα. Θυμήθηκαν τα παλιά καλά χρόνια DS-CX-Xantia.....

Έγινε επεξεργασία από Hohenstaufen
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα άλλαξα αισθητήρα βολάν 80€ γιατί είναι bug των Clio, δεν παίρνει μπρος με λιγότερες από 15 προσπάθειες όταν το πάθει.

Εχεις καμμια ιδεα τι φταιει για αυτο και πως λυνεται?Εχει ενας φιλος Clio ~7ετιας και ξεκιναει καθε φορα ενα τεταρτο πιο νωρις απο το σπιτι,για να κατεβει να το βαλει μπρος(αν τα καταφερει...).Οταν πιανεται το δεξι του χερι μετα απο απειρες προσπαθειες,μιζαρει με το αριστερο

Link to comment
Share on other sites

opel saab το ιδιο συνδικατο

Ελπίζουμε σε ένα καλύτερο μέλλον: http://www.skai.gr/articles/news/auto/Η-Saab-οδεύει-προς-την-ανεξαρτητοποίηση/

(αν και κάποια χρόνια πριν, τα πράγματα ήταν μία χαρά)

Επίσης, αυτό είναι ένα πολύ καλό νέο: http://www.saab.gr/main/GLOBAL/en/news/pressreleases/2009/pr11.php

Έγινε επεξεργασία από nickstamat
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.