Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Εχει αρκετα λιγότερα απο 100 νομίζω . To απεριόριστο μπατζετ πως το ενοάς δλδ ? 1.000.000e ? Γιατι η αναλογία μετά πάει σαν να συγκρίνουμε ενα ατος των 10.000 με το skyline.

Τεσπα μην κολάτε σε ονόματα . datsun κλπ . Το αυτοκίνητο το παιρνεις γιατι σε ευχαριστει . Αν το αγοράζεις για διαφορους αλλους λογους θα ρωτας στον δρόμο τι ειναι αυτο που σε περασε ποσο παει κλπ . Οπως ρωτησε ο δηθεν οδηγος της lambo ( και σιγα μη δεν γνωρισε το gtr.... ) εκτος και αν ειναι οντως τοσο ασχετος .

Link to comment
Share on other sites

νταξει δεν εχω ψαξει ποσο εχει ακριβως, αλλα νομιζω εκει γυρω παιζει.

εγω δε κολλαω στο ονομα, απλα δε με τρελαινει μεσα εξω.Θα προτιμουσα τα κλασσικα ιταλογερμανικα και ας ειναι 3" πιο αργα στο ρινγκ. περι ορεξεως...:p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

νταξει δεν εχω ψαξει ποσο εχει ακριβως, αλλα νομιζω εκει γυρω παιζει.

εγω δε κολλαω στο ονομα, απλα δε με τρελαινει μεσα εξω.Θα προτιμουσα τα κλασσικα ιταλογερμανικα και ας ειναι 3" πιο αργα στο ρινγκ. περι ορεξεως...:p

Και αν σου πάρει φωτιά; 9 στα 10 κερδίζουν :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οπως ρωτησε ο δηθεν οδηγος της lambo ( και σιγα μη δεν γνωρισε το gtr.... ) εκτος και αν ειναι οντως τοσο ασχετος .

Ξάδερφε,νομίζω ότι ο οδηγός του GT-R ήταν ακόμα πιο δήθεν...

Link to comment
Share on other sites

79k ,. 8.000 km . θειος mobile.de :p

http://i14.ebayimg.com/06/m/000/a6/03/a51f_27.JPG

Μια η αλλη θα βγει αν το εκτελωνισεις,χωρις να υπολογιζουμε το ταξιδι και καποια εκτακτα εξοδα που σιγουρα θα προκυψουν.

Απο την αλλη,το να ανεβεις Γερμανια με τη συγκοινωνια και να κατεβεις Ελλαδα πατημενος με σουπερ οχημα,ειναι παβλα...πως να το κανουμε βρε αδερφε

Link to comment
Share on other sites

Όπως και ν' αχεί κατάντια είναι να μην έχεις προορισμό, αλλά να κυνηγάς όλη την παραλιακή κάποιον, με μόνο στόχο να τον προσπεράσεις για να αισθανθείς καλύτερα.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Μια η αλλη θα βγει αν το εκτελωνισεις,χωρις να υπολογιζουμε το ταξιδι και καποια εκτακτα εξοδα που σιγουρα θα προκυψουν.

Απο την αλλη,το να ανεβεις Γερμανια με τη συγκοινωνια και να κατεβεις Ελλαδα πατημενος με σουπερ οχημα,ειναι παβλα...πως να το κανουμε βρε αδερφε

Ασε που μπορεί και να γυρίσεις και πιο γρήγορα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Όπως και ν' αχεί κατάντια είναι να μην έχεις προορισμό, αλλά να κυνηγάς όλη την παραλιακή κάποιον, με μόνο στόχο να τον προσπεράσεις για να αισθανθείς καλύτερα.

To γράφει κάπου ότι πήγαινε εκεί μόνο και μόνο για αυτό τον λόγο?

Το να πήγαινε προς Σούνιο και να τον πέτυχε στον δρόμο του αποκλείεται ?

Link to comment
Share on other sites

To γράφει κάπου ότι πήγαινε εκεί μόνο και μόνο για αυτό τον λόγο?

Το να πήγαινε προς Σούνιο και να τον πέτυχε στον δρόμο του αποκλείεται ?

Σωστά, πήρε GTR για να πηγαίνει Αθήνα Σούνιο μωρέ ο καημένος...

Ρε Άκη, υπασπιστής των κοντράκιδων και των "χεράδων" είσαι; Ή το πήγα προσωπικά πάλι; :to_pick_ones_nose3:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.