Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Στο ύψος της Βούλας λένε..

Ε εκεί είναι :p

Μη μου πεις οτι ησουν εκει!!!:-O:-O

Όχι απλά ξέρω πολύ καλά τα λημέρια εκεί.

Εκεί είναι το σπίτι μου όλη μέρα κόντρες σε δημόσιο δρόμο.

(Έχω εξοχικό πολλά χρόνια εκεί(Βάρκιζα) και έχω κάνει άπειρες φορές την διαδρομή και από βουλιαγμένης για αυτό κατάλαβα απ την photo που είναι ;) )

btw επειδή τώρα το πρόσεξα αυτό

στην F1 αν εχεις δει δε κανουν σπινιαρισματα,αλλα σλαλομ για ζεσταμα για να ζεσταινονται και στα πλαγια.

Κάνουν και σπινιαρίσματα ;)

Έγινε επεξεργασία από AN7 OverClocker
Link to comment
Share on other sites

[conspiracy theory mode on]Μηπως ο τυπος ηθελε να κανει RMA τη Lambo για να παρει GTR(και να του μεινουν και τα ρεστα)?? [/conspiracy theory mode off]

ΥΓ ελπιζω να μην την ειχε παρει απο το e-shop και του βρουνε στραβωμενα πινς :cool:

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ξενερωσε τερμα ο τυπος και η γκομενα διπλα.

που τους περασε ενα datsun

καλα αυτος θα της ειπε μετα οτι θα ηταν κανα super duper αμαξι με μηχανη απο ελικοπτερο

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απλα τα πραγματα...Δειτε το video και θα καταλαβετε πως πηρε φωτια η Lambo στα καλα καθουμενα :whistling

http://www.youtube.com/watch?v=wq2u5ajX6r4

Ωραία η διαδρομή προς Σούνιο.

Απ το Ribas την κυνήγαγε την lambo.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, μια ερώτηση: Ποια οχήματα θεωρούνται μικτής χρήσης; Επειδή δεν έχω βγάλει άκρη με τα αποτελέσματα του Γούγλη...

Πολυμορφικά μήπως??

Γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος...:p

Link to comment
Share on other sites

Βασικά κάπου εκεί είναι η απορία μου. Το πολυμορφικό θεωρείται κι αυτό μικτής χρήσης, ή πρέπει να είναι βαν (διθέσιο)?

εδιτ: Το Opel Combo Tour (Enjoy ή Essentia), μπορεί να θεωρηθεί μικτής;

Link to comment
Share on other sites

Βασικά κάπου εκεί είναι η απορία μου. Το πολυμορφικό θεωρείται κι αυτό μικτής χρήσης, ή πρέπει να είναι βαν (διθέσιο)?

Αν κατάλαβα καλά τι ψάχνεις πρέπει να είναι ειδικά διαμορφωμένο ώστε να είναι μικτής χρήσης.

Δεν γίνεται ένα απλό πολυμορφικό είναι είναι μικτής χρήσης.

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ξενερωσε τερμα ο τυπος και η γκομενα διπλα.

που τους περασε ενα datsun

καλα αυτος θα της ειπε μετα οτι θα ηταν κανα super duper αμαξι με μηχανη απο ελικοπτερο

ναι πρεπει να ξενερωσε παρα πολυ :hehe: s00r !

πιο πολυ μου φαινεται να ξενερωσε ο οδηγος του gtr που του φωναζει "νισσαν"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.