Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Ξερω γω, δεν παιρνεις? :p Εχω δει μια ασπρη 2λιτρη στο car παντως, κουκλα...

πολυ πριν την δεις την εχω σταμπαρει και εγω αυτη ........ :p

αλλα ασε.θα πρεπει να ειμαι πολυ καμμενος ιταλοφιλος και μη λογικος για να σκασω λεφτα τωρα να παρω παλι αλφα 75.

εχουμε ενα αμαξι...καναμε το παιχνιδακι μας , καλα ηταν , μαθαμε οτι μαθαμε και τωρα προσπαθουμε με νυχια και με δοντια να μη με αφησει παλι σε καμμια εκδρομη.

αλλα μη βγαινουμε OT :p

Link to comment
Share on other sites

Ερωτησις...

Ξερει κανεις γιατι το 99,9999999999999999999% των Αλφιστι οδηγουν σαν κινουμενα εμποδια?Το εχω παρατηρησει εδω και πολλα χρονια και δεν μπορω να σκεφτω για ποιο λογο πανε τοσο αργα

ΥΓ δεν ειμαι αντι-αλφιστι,ευκολα επαιρνα μια κι ας εχουν "κακη" φημη και μιλαω πολυ σοβαρα

Link to comment
Share on other sites

Ερωτησις...

Ξερει κανεις γιατι το 99,9999999999999999999% των Αλφιστι οδηγουν σαν κινουμενα εμποδια?Το εχω παρατηρησει εδω και πολλα χρονια και δεν μπορω να σκεφτω για ποιο λογο πανε τοσο αργα

μαθαμε οτι μαθαμε και τωρα προσπαθουμε με νυχια και με δοντια να μη με αφησει παλι
Link to comment
Share on other sites

Λολ...

Εγώ έβγαλα το κορίτσι προχτές για 1η φορά Αττική οδό στις στορφές απο την περιφεριακή Ημιτού, και μετά προς Γλυφάδα στην ευθεία.

Βράδυ χωρίς κόσμο.

Αυτα που δηλώνει η μαμά εταιρία για επιδώσεις είναι αλήθεια it seems.

Αν και πιο πολύ γούσταρα πόσο ωραία έπερνε τις ανοιχτές -με τα όλα- καμπές.

σταθερότατη.

Link to comment
Share on other sites

Mito 1,4 TB

Απλά είναι με 2200 χμ και δεν το ειχα ανοίξει πολύ μέχρι τώρα, βασικά ακόμα το προσέχω αρκετά, απλα το πάτησα μια στην ευθεία να δω πόσα θα δώ και με μοτέρ που δεν έχει δουλευτεί ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Dolly το αμαξι αρχιζε σιγα σιγα να το ανοιγεις μεχρι τον κοφτη, ασε πλεον τον εγκεφαλο να αρχιζει να μαθαινει στις πιεσεις. Το αυτοκινητο εχει στρωθει, το ανοιγμα του μοτερ θα ερθει μετα τα 10000 χλμ. Σκιζε το!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ανοίγω σιγά σιγά, δεν πάω 4.000 κλπ πλέων σε καμία περίπτωση, δεν βαράω κόφτες ανεφ λόγου προφανώς, γιατί όντως πέφτει σαν τουρμάτο με μικρή τουρμπίνα ψηλά, πάντως συμφωνώ πως διαφορά από το «άνοιγμα» του μοτέρ θα δω μετά τα 10,000 οπότε άντε να τα κάνουμε σιγά σιγά.

Πάντως τα 220 της τελικής τα είχε 6η στις 5.500 περίπου, αλλά ανέβαζε σταδιακά και αυτό που έκανε εντύπωση, ειδικά δεδομένου πως ήμουν σε ευθεία.

Link to comment
Share on other sites

Άνοιγέ το ρε συ,πριν το πάρει ο ύπνος.

Τέλος με το στρώσιμο φτάνουν τα 2000.Απλά πρόσεχε λιγάκι ζέσταμα κρύωμα και ανοιγέ το κανονικά μην το φοβάσαι.

Καλό θα ήταν να το πας και για μια αλλαγή λαδιών.

Ιδανικές αλλαγές στις 5.500.

(btw ας κάνει κάποιος mod move τα posts στο official cars thread)

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε για ύπνο ο πατέρας, βουτάει τα κλειδιά του αυτοκίνητου ο 16 - 17 χρόνων γιος και χωρίς ζώνη το κοπανάει σε δέντρο. Στην εντατική χαροπαλεύει.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι είδους μαγκιά απωθεί τη ζώνη!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.