Jump to content



AMD OC Database


PGM

Recommended Posts

αν δεν εκανα και μια λαμερια στο baby ισως να πηγενε και καλυτερα. παντος να ευχαριστησο τα παιδια που με βοηθεισαν για να ερθει το αποτελεζμα. το αποτελεζμα ηρθε απο αυτο και απο το καλυτερο πατημα τις cpu στο evap:)

Link to comment
Share on other sites

δεν αφήνεται λέω εγώ τα enduracell mode και τις ιστορίες? Μην αποπροσανατολίζεται τον πρωταθλητή μας από το στόχο του. Αν κάτσει να πιάσει και τα 3500 scr stable πάει όλοι μέρα και μετά δε θα benchάρει τίποτα.

πλάκα κάνω Θόδωρα ωραίος πιστεύω τα 3500 τα έχεις με περισσότερο volts σίγουρα :D

Link to comment
Share on other sites

αυτος καλα δεν παει? τον δοκιμασα σε μια μητρικη GA-K8VT800 με ενα 300αρι psu του κ@λου. Με 1,5 ρευμα και την box ψυκτρα. Να τον κρατησω για κανενα φιλο ή να τον δωσω? Εδω βγαζει 35Pi.

post-60-1416071436,5279_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

αν και είναι ατιμασμένος από intelάκια :p είναι πολύ καλό κομμάτι, εκεί βγάζει bench?

οι μνήμες είναι στα 245 και όχι στα 257

Αρχική απάντηση από unseen

αν μου φερεις αυριο τον δικο σου αυτος ειναι χαρισμα σου :)

τελικά είσαι ψυχάρα, ας το καλό συγκινήθηκα :cry:
Link to comment
Share on other sites

Ναι βγαζει μονο pi. Ρε συ ειναι μολις 300mhz πανω απο το κανονικο. Λιγο δεν ειναι? Αλλα παλι 2700 καλα μου φαινετε. Τωρα γιατι οι μνημες ειναι 245 δεν το καταλαβαινω. Αυτα ειναι δυσκολα για μενα.

τελικά είσαι ψυχάρα, ας το καλό συγκινήθηκα

Eλα εσενα σου καβατζωσα και μπρελοκακι Αthlon64 οταν σε δω να στο δωσω :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

Τωρα γιατι οι μνημες ειναι 245 δεν το καταλαβαινω.

το CPU-Z που χρησιμοποιείς είναι παλιό, βάλε το 1.26 να στα δείχνει κανονικά (τουλάχιστον ότι δείχνει). Απλά δεν υπάρχουν μισοί διαιρέτες στις μνήμες γι αυτό όταν βάζεις μισά multi βάζει το αμέσως μεγαλύτερο ακέραιο για διαιρέτη (όταν φυσικά βάζεις 200 διαιρέτη απο BIOS) δηλαδή στη περίπτωση μας 10.5x->/11.
Eλα εσενα σου καβατζωσα και μπρελοκακι Αthlon64 :)
:D lol θα κάνω συλλογή με τέτοια αξεσουάρ στο τέλος με σ ένα (ο σωστός AMDας δε κάνει χωρίς αυτά είναι η αλήθεια.)
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

την 1,26 εχω περιεργο... τεσπα δεν καιγομαι.

:...:

Εχω και κατι μεγαλα αυτοκολλητα αλλα θα τα βαλω στο φορτηγακι της δουλειας :p
:T: τώρα μιλάς σωστά :D
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.