Jump to content



Operation Flashpoint: Dragon Rising


Jaco

Recommended Posts

ειναι multi platform game.

οποτε καταλαβες.

Να πέσει EMP και να κάψει όλες τις κονσόλες του κόσμου και αυτούς που τις σχεδιάζουν...

Το gaming δεν είναι λαϊκό τραγούδι, για να επικρατεί ο πιο άχρηστος...

Αν δεν αξίζει online δεν έχει τύχη από μένα τουλάχιστον...

Link to comment
Share on other sites

βασικα εχει ενα βαθμο δυσκολιας σε καποια σημεια ανεξηγητο...η εγω εχω συνηθισει αΠΟ το κοντ4 και παω γιουργια...η δεν μπορω να καταλαβω...το σιγουρο ειναι οτι θελει τακτικη..απλα σε καποια σημεια στην πεφτει αρκετο πεζικο και ελικοπτερα...και χανεις την μπαλα...διχως να μπορεις να αντιδρασεις

μιλαω για campaign mode τωρα..

Link to comment
Share on other sites

Νταξ... arma like... περπατάς σαν τον αίλουρο στο δάσος επί μια ώρα για να φτάσεις και λίγο πριν, τρως μια σφαίρα από 1 χιλιόμετρο μακρυά... αυτό δεν είναι AI είναι Άι χάσου... Εγώ ας πούμε στον στρατό όταν βάραγα σκοπιά θα έβλεπα κάποιον που σέρνεται σαν το φίδι σε απόσταση 1χλμ...? Δεν παίζει...

Link to comment
Share on other sites

Λιγότερο περίπλοκο από το ARMA αλλά και πάλι, πολυ...ταλαιπωρία για τα γούστα μου.

Επίσης το βρήκα πολύ δύσκολο. Έψαχνα για επίπεδο δυσκολίας easy αλλά δεν έχει.

Δεν έχει και quicksave την consolίτιδα μου μέσα. Δε μπορεί να έχεις κάνει 200 μέτρα ''με αίμα'', να έχεις πλασαριστεί καλά για να εξαπολήσεις την επίθεση και τελικά να σου 'ρχεται η σφαίρα από το Θεο και να πρέπει να ξαναρχίσεις.

Θα του δώσω κι' εγω μια δεύτερη ευκαιρία γιατί κάτι καταφέρνω, σε αντίθεση με το ARMA που ούτε τα κουμπιά δε μπορούσα να συνδυάσω.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το εγκατεστησα.

Παρατηρω οτι ειναι οντως πιο ευκολο απο το ARMA,αν και σε τετοιου ειδους παιχνιδια θα προτιμουσα το easy mode,που στο OFDR δεν υπαρχει :no:

Τα γραφικα φαινονται αρκετα καλα,το gameplay ομως σε αντιθεση ειναι καπως:suicide2: ,

ειδικα οταν οδηγεις οχημα που δεν ειναι ενεργοποιημενο το look με το mouse και στουκαρεις οπου να ναι λογω περιορισμενης ορατοτητας.

Να πω την αληθεια δεν δοκιμασα το Campaign mode,μονο το πρωτο single mission εκανα και βαρεθηκα να συνεχισω,θα του δωσω οστωσο μια ευκαιρια επισης αυριο η οποτε προλαβω.Δεν νομιζω βεβαια να με κρατησει μεχρι το τελος.:giveup:

Τωρα ειδικα που ερχονται ενα σωρο καλα παιχνιδια!!!:jump:

To τρεχω ολα στο HIGH με 2χΑΑ ,σε αναλυση 1920χ1080_60Hz και ολα νερακι ,μολις το ξανατρεξω θα τσεκαρω και fps.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.