Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Αυτο εννοω με το texture hack συν οτι μπορουν να σε βλεπουν οτι χρωμα θελουν (κοκκινο,μπλε,πρασινο) που οπως καταλαβαινει κανεις κανει μπαααμ μεσα στα χορταρια (αν υπαρχουν βεβαια και δεν τα εχουν κοψει και αυτα με τα textures) αυτα βλεπω και το ξανασκεφτομαι... και το κακο ειναι οτι δεν αλλαζουν κατι στο kernel του παιχνιδιου και ειναι δυσκολο να γινουν detect, οχι τιποτα αλλο στα @@ μου και τα 30€, απλα δεν εχω καμια διαθεση να σπασω τα νευρα μου με τα μ_ _ _ _ _σμενα...

Link to comment
Share on other sites

καλο καψιμο και το σημερινο....αλκαπονε παρτο και δεν θα το μετανιωσεις....ακουσε με. Εγω ειμαι καμενος με τα FPS του δευτερου παγκοσμιου. Αλλα οταν επαιξα κολησα. Και μονο που εδωμεσα στο thread εχει 160 σελιδες....απο εκει να φανταστεις αν αξιζει η οχι:yu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλο καψιμο και το σημερινο....αλκαπονε παρτο και δεν θα το μετανιωσεις....ακουσε με. Εγω ειμαι καμενος με τα FPS του δευτερου παγκοσμιου. Αλλα οταν επαιξα κολησα. Και μονο που εδωμεσα στο thread εχει 160 σελιδες....απο εκει να φανταστεις αν αξιζει η οχι:yu:

Nαι σιγουρα αξιζει, αλιμονο, 160 σελιδες με τοσα θετικα σχολια σημαινει οτι αξιζει, απλα ειμαι κι εγω παλια καραβανα στα fps και εχω σπαστει το τελευταιο καιρο απιστευτα με τα hacks, σχεδον σε καθε fps παιχνιδι βγαζουνε hacks και το χειροτερο ειναι οταν πατσαρονται βγαζουν updates...

Δεν μπορω να γνωριζω αν ο αλλος που με καθαρισε ειναι καλος ή κανει μαμουνιες, χανεται το νοημα...

Θα το παρω αυριο και αμα βγει κι αυτο μαπα θα ειναι και το τελευταιο original για online gaming που αγοραζω...:baby:

Τελος παντων ευχαριστω ολους οσους απαντησαν τα λεμε στο πεδιο της μαχης :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Γίνετε χαλαρά Detect αυτό για 1 λόγο.Για να γίνει αυτό,πρέπει να γίνει forced το Directx 9.Το PB το Directx9 το βλέπει,ενώ το 10 όχι...Έτσι νομίζω βασικά.Απορώ πάντως πώς παίζουν με τέτοια textures ορισμένοι,το ένα απο τα κύρια μέρη του είναι τα γραφικά και συγκεκριμένα τα Destructions...

Link to comment
Share on other sites

ψάχνω δικαιολογίες, για τα dog tags που έχω χάσει από δώ και απο κεί :p :P :p

αν και δεν είναι συλλεκτικό κομμάτι τo "tifozi dog tag", μπορώ να έχω ενα κομμάτι;;; :rofl:

Πάντως χθες έκανα ενα καλό παιχνίδι με sniper...11 kills/3 deaths θα μου πεις αλλά με τα kills να δίνουν πρόσθετους πόντους (από 120 έως 230! το κάθε kill) λόγω απόστασης...σαν τον Βασίλη Ζάιτσεφ ένα πράμα....:devil:

στις μάχες σώμα με σώμα (assault)δεν μπορείς να ανταγωνιστείς τα MGNΜ AMMO και ARMOR....χθες βλέπω πρώτος ένα τυπά στα 3m...ξεκινάω να τον γαζώνω από τα πόδια ως το κεφάλι 2 φορες και δεν έπαθε τίποτα..

Link to comment
Share on other sites

Σκέψου ότι το παιχνίδι έχει πολύ σοβαρά bugs (server browser, ctd, autobalance, freezes) αλλά αρέσει τόσο πολύ που ασχολούμαστε ακόμα μαζί του. :p

Αν και χθες κοντεψες να σταματήσεις απο το πολυ noobtube που σου έριχνα :p

Link to comment
Share on other sites

Και τελικά σταμάτησα εγώ...:jester:

Ασε ρε που σταματησες. Εσυ ειχεσ 8.362.987 kills με 40αρα :p

Σπαστικο μεν αλλα αμα βλέπεις 3 γουρουνακια να κατηφορίζουν, ε, δεν θα τους την χώσεις; Γιατι 1v3 ειναι ανιση μαχη, ενω 40mmVs3 κατ κάνεις ιδιως αν εισαι απο πανω καιδεν σε βλέπουν :to_pick_ones_nose3:

Link to comment
Share on other sites

στις μάχες σώμα με σώμα (assault)δεν μπορείς να ανταγωνιστείς τα MGNΜ AMMO και ARMOR....χθες βλέπω πρώτος ένα τυπά στα 3m...ξεκινάω να τον γαζώνω από τα πόδια ως το κεφάλι 2 φορες και δεν έπαθε τίποτα..

Ίσως γιατί θα έπρεπε να γαζώνεις μόνο στο κεφάλι; :sarcastic:

Αν και χθες κοντεψες να σταματήσεις απο το πολυ noobtube που σου έριχνα :p

Η αλήθεια είναι ότι πρέπει να μέτρησα τουλάχιστον 7 φορές που με σκότωσες με το tube και μία φορά με gustav, σφαίρα σου δεν πρέπει να με χτύπησε :p

Τουλάχιστον τα αστέρια σου τα μάζεψες ή έχουμε ακόμα δρόμο;

Link to comment
Share on other sites

Ίσως γιατί θα έπρεπε να γαζώνεις μόνο στο κεφάλι; :sarcastic:

Η αλήθεια είναι ότι πρέπει να μέτρησα τουλάχιστον 7 φορές που με σκότωσες με το tube και μία φορά με gustav, σφαίρα σου δεν πρέπει να με χτύπησε :p

Τουλάχιστον τα αστέρια σου τα μάζεψες ή έχουμε ακόμα δρόμο;

Nope δεν τα μαζεψα αλλα πλεον παλεύω να παρω platinum στο Neosted 2000. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Σκέψου ότι το παιχνίδι έχει πολύ σοβαρά bugs (server browser, ctd, autobalance, freezes) αλλά αρέσει τόσο πολύ που ασχολούμαστε ακόμα μαζί του. :p

Μην μου λες τέτοια και ετοιμάζω new pc...για το συγκεκριμένο παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.