Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Καλώς τον Neph που χει να παίξει πάνω από μήνα!

Λοιπόν εγώ χθες πήρα και το τελευταίο μου insignia [νάρκες] (αν εξαιρέσουμε τα buggαρισμένα all bronze) και πλέον συνεχίζω μάλλον μόνο με τον δεύτερο λογαριασμό που είναι αισίως στο level 22 μετά από μόλις 24ώρες. Δυστυχώς άργησα να ανακαλύψω τους noob servers μέχρι level 23 πχ, όπου όντως παίζει πολύ noobίδι :p

Μη με βγάλετε ακόμα (όσοι με έχετε) από friend στον πρώτο λογαριασμό, ίσως συνεχίσω να παίζω και εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα κι εγώ δεύτερο λογαριασμό για όταν βαριέμαι να παίξω με τον "μεγάλο". Είναι μικρούλης ακόμα, 1-2 γύρους έπαιξα, αλλά είναι όλα τα λεφτά ένας Level 0 να σκίζει το server :p

Ωραίοι οι Noob servers, αλλά μπαίνουν και πιο μεγάλου level για τον ίδιο λόγο και είναι ξενέρα..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nice! μπορώ να την βρίσκω κάπως πιο εύκολα?

Εκτός από το να την βάλεις bookmark, μπορείς υποθέτω αν κάνεις λογαριασμό στο bfbcs να την αποθηκεύσεις στο My Leaderboards. Δεν είναι σίγουρο όμως...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπηκα χτες σε squad deathmatch με 3 φιλαρακια (smouts,tehahwp,GiannisX) .Εγω ειμαι 29 lvl,ο GiannisX 28,ο smouts 18 και ο αλλος 20 και κατι ψιλα και βγαιναμε παντα πρωτη squad ενω υπηρχαν αλλες 2 με 50αρηδες ,40ρηδες μεσα .6 γυρους πρωτια.

Επεσε τρελο καψιμο!:woot:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη χαίρεστε να μπαίνετε σε server με ατομα που δεν εχουν εμπειρια στο παιχνιδι..

Όταν κάποιος δεν είναι τόσο καλός η δεν έχει το απαιτούμενο level για ποιο λόγο να μην πάει?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.