Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

σημερα ρεπαρουμε και λιωνουμε στο bf ..

καντε add οσοι θελετε στο nick της υπογραφης..

(οσοι κανουν ας το δηλωσουν να κανω και εγωμδιοτι νομιζω μονο ετσι εμφανιζεται το invite..)

σε εκανα εγω

zoul

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

θα σας κάνω και εγω add μολις πάω σπίτι από την δουλειά που είμαι τώρα...

Μέχρι πόσους χωράει το friend list?Έχω ακριβώς 20 άτομα τώρα και δεν ξέρω αν πάει παραπάνω.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ, μάλλον 20 είναι το limit.

Εκτός και αν το διορθώσανε πλέον.

Φτιάξανε το θέμα με τα invites ( που έπρεπε μέχρι πρότινως να κάνουνε ένθεν κι ένθεν add friend για να πιάσει ), ελπίζω να βάλανε το χεράκι τους και στο friends limit :D

Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να πειτε ελληνικο σερβερ για να σας βρω και γω ρε παλικαρια ?

Οχι ομως στο vietnam γιατι δεν το χω.

Ευχαριστω πολυ

Για τεχνικούς λόγους , είναι ποιο εύκολο να βάλεις και εσύ άτομα στην λίστα σου,

έτσι ώστε να βρίσκεσαι με Ελληνες , και να σε βρίσκουν σε όποιο σερβερ και εάν είσαι.

Και εγώ είμαι αποταξάμενος του Vietnam, και όποιον βλέπω από την λίστα μου να είναι κολλημένος μαζί του , αναγκαστικά τον διαγράφω.

Μάτια που δεν βλέπονται εύκολα λησμονιούνται.

Link to comment
Share on other sites

Για τεχνικούς λόγους , είναι ποιο εύκολο να βάλεις και εσύ άτομα στην λίστα σου,

έτσι ώστε να βρίσκεσαι με Ελληνες , και να σε βρίσκουν σε όποιο σερβερ και εάν είσαι.

Και εγώ είμαι αποταξάμενος του Vietnam, και όποιον βλέπω από την λίστα μου να είναι κολλημένος μαζί του , αναγκαστικά τον διαγράφω.

Μάτια που δεν βλέπονται εύκολα λησμονιούνται.

Oύτε εμένα μου αρέσει, αλλά είμαι insignia junkie! :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα και δε ξέρω αν οφείλεται στην κάρτα γραφικών μου ati hd6870 (11.2 drivers).

Κάθε φορά που ξεκινάει ένα match, 5 φορές κολλάει το παιχνίδι στιγμιαία με το ping να εκτοξεύεται στα 500+ms (συνολική διάρκεια του φαινομένου τα 5-7").

Δεν το είχα με την nvidia gtx460.

Σας το παρουσιάζει και εσάς;

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου εμφανιστηκε με τους νεους οδηγους..!(11.2) με τους προηγουμενους δεν ειχα τετοιο θεμα..! ( δεν θυμαμαι ποιοι ηταν )

Αλλα εμενα μου το κανει και μερικες φορες οταν παιζω..! :weep:

Έγινε επεξεργασία από ProPitsiriko$
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πω τι εκανα σημερα!

Ημουν sniper στην acatama desert και εριξα στον πιλοτο του heli ,το οποιο κινοταν σχετικα γρηγορα κ σε καποιο υψος,οχι χαμηλα και εκανα headshot ! :triniti:

Δεν λεω οτι δεν βοηθησε και η τυχη ,αλλα απο την στιγμη που του σημαδεψα και εριξα νομιζω οτι δεν ηταν 100% τυχη

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.