Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Ιδέα μου ή με τους 11.4 εξαλείφθηκε το πρόβλημα;

Τέτοια ψαρωτικά να αποφεύγονται , 11.2 έχει το μαγαζί , και για τα ρέστα υπομονή.

Με την δικιά μου δεν, δεν εχω ψυχολογικά στο BC2 , ότι οδηγό και να της εχω βάλει, σφυρίζει.

Link to comment
Share on other sites

Προς κατόχους box retail Battlefield: Bad Company 2

Ανακάλυψα ύστερα απο ατυχές γεγονός (έχασα το DVD) οτι μεσω serial number μπορείς να κατεβάσεις μεσω του EA Downloader το παιχνίδι στο δίσκο σου.

Επίσης, οταν σου ζητάει το serial number, σου δίνει να επιλέξεις ανάμεσα στο Bad Company 2 & το Bad Company 2 Digital Deluxe Edition που εχει κάποια πραγματάκια εξτρα (Vietnam Expansion Pack) το οποίο κανονικά χρεώνεται εξτρά.

Επιλέξτε άφοβα το Digital Deluxe Edition και απολαύστε το δωράκι σας. :p

Δωρεάν αναβάθμιση...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Προς κατόχους box retail Battlefield: Bad Company 2

Ανακάλυψα ύστερα απο ατυχές γεγονός (έχασα το DVD) οτι μεσω serial number μπορείς να κατεβάσεις μεσω του EA Downloader το παιχνίδι στο δίσκο σου.

Καλά ρε Δημήτρη, παίζεις BFBC2 και δεν μας έχεις πει τίποτα; Ούτε soldier's name να σε παίξουμε; :p

Link to comment
Share on other sites

Προς κατόχους box retail Battlefield: Bad Company 2

Ανακάλυψα ύστερα απο ατυχές γεγονός (έχασα το DVD) οτι μεσω serial number μπορείς να κατεβάσεις μεσω του EA Downloader το παιχνίδι στο δίσκο σου.

Επίσης, οταν σου ζητάει το serial number, σου δίνει να επιλέξεις ανάμεσα στο Bad Company 2 & το Bad Company 2 Digital Deluxe Edition που εχει κάποια πραγματάκια εξτρα (Vietnam Expansion Pack) το οποίο κανονικά χρεώνεται εξτρά.

Επιλέξτε άφοβα το Digital Deluxe Edition και απολαύστε το δωράκι σας. :p

Δωρεάν αναβάθμιση...

Ενδιαφέρον, αλλά με ποιο serial κάνεις redeem για να παίξεις vietnam; Το ίδιο και για specact.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις αγοράσει vietnam το κανείς μια φορά redeem και τέλος κάθε φορά που το βάζεις από τον downloader το έχεις. Αν δεν το έχεις δεν το παίρνεις τζάμπα (αν αυτό θέλεις)

Ο LevelOne λέει ότι αν χάσεις το dvd, κάνεις redeem το σίριαλ του γνήσιου και το έχεις διαθέσιμο από εκεί.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά οταν έβαλα το Serial Number που εχω στο manual, μου έδωσε να επιλέξω τι να κατεβάσω. Το απλό (αυτό που έχω) και το Digital Deluxe. Επέλεξα το δευτερο, κατέβηκε, εκανα εγκατάσταση, έπαιξα λιγο multi να δω αν δουλεύει και... δουλεύει...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφαγα και το κρασάρισμα μου μετά από πολύ καιρό. Δεν ήταν όμως CTD, απλά κόλλησε το παιχνίδι και μετά από λίγο έβγαλε μήνυμα "Η εφαρμογή σταμάτησε να λειτουργεί" κτλ. :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.