Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Πετυχαίνω χθες σε τσέχικο server κάτι τύπους να παίζουν με cg/40mm και μας έχουν σπάσει τα νεύρα. Τους την πέφτω από πίσω και αρχίζω το μαχαίρι, 2 squads ξεπάστρεψα!

Ωραίες στιγμές :clap:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αντίθετα πέτυχα server που είχε κλειστό το minimap με αποτέλεσμα να αχρηστεύει στην ουσία το spotting... Πολύ σπαστικό ειδικά αν δε γνωρίζεις καλά την πίστα.

Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο και ας παίζω μόνο σε hc! Θα προτιμούσα πάντως να ήταν όπως στο BF2 που σου είχε ένα minimap με μικρό μέρος του χάρτη στο hud, και άνοιγες μεγάλο για να δεις πιο μακριά.

Link to comment
Share on other sites

...ένας crow show...

Για βοήθα κι εμένα λίγο που δεν ξέρω τι είναι το "κοράκι παράσταση" :hehe:

Εχθές κατάφερα για πρώτη φορά να έχω kill ratio > 1. Άντε, την άλλη εβδομάδα που θα κάθομαι θα αρχίσω να το χαίρομαι περισσότερο γιατί μέχρι στιγμής ήμουν shooting dummy :p

Link to comment
Share on other sites

Για βοήθα κι εμένα λίγο που δεν ξέρω τι είναι το "κοράκι παράσταση" :hehe:

Εχθές κατάφερα για πρώτη φορά να έχω kill ratio > 1. Άντε, την άλλη εβδομάδα που θα κάθομαι θα αρχίσω να το χαίρομαι περισσότερο γιατί μέχρι στιγμής ήμουν shooting dummy :p

Crow show ήταν το όνομα του.

ρε φιλε τι μου λες; δεν βρισκει κανενα σερβερ λεω... εσενα σου βρισκει κανονικα;;;

Μια χαρά δουλεύει εδω και μέρες που μπαίνω το βράδυ

Link to comment
Share on other sites

Βάζοντας nvidia τέλος το spawn lag.

Έχω και καιρό να παίξω... Σήμερα κανείς;

Στους 11.7 δεν ειχα θεμα με το spawn lag, λογικα και με τους 11.8 preview που εβαλα για χαρη του brink ουτε παλι θα εχω θεμα, πολυ δημοκρατικοι στην ATI παντως, ή 11.2 ή 11.8 beta ή 20fps :p

Downgrading Catalyst 11.7 to 11.2 solved my Radeon performance woes - Steam Users' Forums ATI Users: Roll back to 11.2 - Steam Users' Forums

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο και ας παίζω μόνο σε hc! Θα προτιμούσα πάντως να ήταν όπως στο BF2 που σου είχε ένα minimap με μικρό μέρος του χάρτη στο hud, και άνοιγες μεγάλο για να δεις πιο μακριά.

Εκτός αν εννοείς κάτι άλλο και τώρα έτσι είναι. Κάτω αριστερά βλέπεις μικρό μέρος του χάρτη και πατώντας το K (νομίζω) βλέπεις όλο τον χάρτη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχω πολύ λάγκ, τον τελευταίο καιρό, στο battlefield.

(το κλασικο, να βγαζουν αιμα κ να μην πεθαινουν, κλπ...)

Χωρίς να έχω αλλάξει κάτι στον η/υ ή στην γραμμή.

Έχω ενημερώσει τον punkbaster, μέχρι που εχω κατεβάσει κ τα γραφικά.

Υπάρχει κάτι που μπορω να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.