Jump to content




Jaco

Recommended Posts

Εγώ τώρα το άρχισα ...Πολύ ενδιαφέρουσα ιστορία δείχνει...Νουάρ κατάσταση στην εξοχή...Αν κατάλαβα πρέπει τους οχτρούς να τους φωτίζω με τον φακό για αρκετή ώρα και μετά που θα βγουν από την σκιώδη κατάσταση να τους ξεπαστρέψω με το πιστόλι;

Θέλω να πω πρέπει με τον φακό να μου τρώει μπαταρία ή απλά να φωτίζω πάνω τους και να τρέχω δεξιά αριστερά μεχρι να τους επηρεάζουν οι σφαίρες μου;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρα το άρχισα ...Πολύ ενδιαφέρουσα ιστορία δείχνει...Νουάρ κατάσταση στην εξοχή...Αν κατάλαβα πρέπει τους οχτρούς να τους φωτίζω με τον φακό για αρκετή ώρα και μετά που θα βγουν από την σκιώδη κατάσταση να τους ξεπαστρέψω με το πιστόλι;

Θέλω να πω πρέπει με τον φακό να μου τρώει μπαταρία ή απλά να φωτίζω πάνω τους και να τρέχω δεξιά αριστερά μεχρι να τους επηρεάζουν οι σφαίρες μου;

Δεν ειναι δυσκολο ειδικα στην αρχη,ειναι πολυ αργοι οι taken,τους φωτιζεις με το φακο με το boost καλυτερα(απο μπαταριες δεν μενεις σχεδον ποτε στο normal) τρεχοντας,σκυβωντας για να μην σε χτυπησουν και ταυτοχρονα τους πυροβολας(κοιτα γυρω για μπουκαλες γκαζιου και πυροβολατες,κανουν αρκετη ζημια στους taken).Aν σε στριμωξουν αναψε flare,ριξε flashbang ή αν εχεις ξεμεινει απο οπλα απλως τρεξε προς τις κολονες με το φως(το αλανι ειναι αγυμναστο κουραζεται μετα απο 10 μετρα τρεξιμο:hehe::hehe:).

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ειμαι σιγουρος ποια ειναι η καλυτερη τακτικη.Να τους αδειαζεις πανω τους γεμιστηρες μεχρι να πεθανουν η να τους φωτιζεις μεχρι να ειναι vulnerable στις σφαιρες?

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ειμαι σιγουρος ποια ειναι η καλυτερη τακτικη.Να τους αδειαζεις πανω τους γεμιστηρες μεχρι να πεθανουν η να τους φωτιζεις μεχρι να ειναι vulnerable στις σφαιρες?
Το 2ο που ειπες ειναι το πιο αποδοτικο :)
Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι δεν το έχω παίξει ακόμα, αλλά από κάτι βιντεάκια που είδα η κάμερα στο gameplay είναι άθλια...

Αυτού του είδους η σπασμωδική κίνηση αριστερά δεξιά...ουφ ζαλίστηκα :wall:

Δεν ξέρω, εσείς τι λέτε? Ας ήτανε τουλάχιστον σε στυλ resident evil 5.

Link to comment
Share on other sites

παντως στο Lovers peek που έφτασα τώρα στο normal επίπεδο, νομίζω δεν επαρκούν οι σφαίρες ...σίγουρα ο φακός εκτελεί χρέη crosshair-σημάδι και όπου φωτίζεις πυροβολείς αλλά δεν έχει σημασία ειτε είναι κεφάλι είτε κορμός ... το θέμα είναι 1ο ότι αδειάζεις μια μπαταρία ολόκληρη στον καθένα για να βγουν απ την σκιώδη κατάσταση και 2ο τρεις σφαίρες τουλάχιστον στον καθένα για για να πεθάνουν ...Έτσι τελειώνουν γρήγορα οι σφαίρες....Ενδιαφέρουσα η ιστορία αλλά το gameplay δείχνει επαναλαμβανόμενο....

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

στο λοβερς πικ,ειχα θεμα και γω με σφαιρες στο νορμαλ,μετα στρωνει παιρνεις και πιο δυνατο φακο,καραμπινες και εχει θεμα,το gameplay δειχνει μονοτονο καποιες στιγμες,αλλα εχει διαφορα στην πορεια που σε κραταει και παλι.

αμα σας πω μου λειψε η ατμοσφαιρα,ψαχνω dlc απεγνωσμενα.

Link to comment
Share on other sites

παντως στο Lovers peek που έφτασα τώρα στο normal επίπεδο, νομίζω δεν επαρκούν οι σφαίρες ...σίγουρα ο φακός εκτελεί χρέη crossfire -σημάδι και όπου φωτίζεις πυροβολείς αλλά δεν έχει σημασία ειτε είναι κεφάλι είτε κορμός ... το θέμα είναι 1ο ότι αδειάζεις μια μπαταρία ολόκληρη στον καθένα για να βγουν απ την σκιώδη κατάσταση και 2ο τρεις σφαίρες τουλάχιστον στον καθένα για για να πεθάνουν ...Έτσι τελειώνουν γρήγορα οι σφαίρες....Ενδιαφέρουσα η ιστορία αλλά το gameplay δείχνει επαναλαμβανόμενο....

Εγω οταν τέλειωναν οι σφαίρες έκανα κατοστάρια ....:neo:

Link to comment
Share on other sites

Δουλευει το trainer αν το χεις αγορασμενο απο το Steam?

Μην ανησυχείς, υπάρχουν αρκετές εκδόσεις trainers για όλες τις περιπτώσεις (ναι, υπαρχει και Steam εκδοση)... ;)

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα δεν τα εχω δοκιμασει προσωπικα με την εκδοση του steam αλλα κυκλοφορουν πολλα για την συγκεκριμενη...οποτε δεν νομιζω να εχεις προβλημα..

Μια δοκιμη θα σε πεισει..:T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.