Jump to content




Jaco

Recommended Posts

Δεν ξέρω αλλά εμένα δεν με τραβαει....επαιξα χθες μιση ωρίτσα ...το σταμάτησα (αρχές 3ου επεισοδίου)... εβαλα DeusEx Human Resources και έφαγα τρίωρο χωρίς να το καταλαβω...

Σε μισή ώρα έφτασες στο 3ο επεισόδειο? :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μια αηδία...όλο αυτό με τις σφαίρες και τις μπαταρίες.Είναι αυτός τρόπος για να ανεβαίνει η δυσκολία?Με την καμία δε φτάνουν και όλο ξεμένεις, χάνεις έτσι το στόρυ και την ατμόσφαιρα.Πω ρε π..στη μου παιχνιδάκια για μωρά και με πρήξανε ότι είναι παιχνιδάρα και παιχνιδάρα.Έβαλα trainer για να μη το σπάσω και να το τερματίσω αλλά γιατί να πρέπει να "κλέψω"?όταν ξεφεύγει η κατάσταση από την ψυχαγωγία και γίνεται εκνευρισμός:shout: ,επιβάλλεται να πάρεις τα μέτρα σου

Link to comment
Share on other sites

Μια αηδία...όλο αυτό με τις σφαίρες και τις μπαταρίες.Είναι αυτός τρόπος για να ανεβαίνει η δυσκολία?Με την καμία δε φτάνουν και όλο ξεμένεις, χάνεις έτσι το στόρυ και την ατμόσφαιρα.Πω ρε π..στη μου παιχνιδάκια για μωρά και με πρήξανε ότι είναι παιχνιδάρα και παιχνιδάρα.Έβαλα trainer για να μη το σπάσω και να το τερματίσω αλλά γιατί να πρέπει να "κλέψω"?όταν ξεφεύγει η κατάσταση από την ψυχαγωγία και γίνεται εκνευρισμός:shout: ,επιβάλλεται να πάρεις τα μέτρα σου

Έλα τώρα, αφού σε πόρωσε τόσο που έβαλες cheat για να το τερματίσεις δεν μπορεί να είναι κακό παιχνίδι, ε??? :p

Link to comment
Share on other sites

Έλα τώρα, αφού σε πόρωσε τόσο που έβαλες cheat για να το τερματίσεις δεν μπορεί να είναι κακό παιχνίδι, ε??? :p

Ούτως η άλλως το αηδία δε πήγαινε στο παιχνίδι αλλά σε αυτό το απαράδεκτο χαρακτηριστικό με τις σφαίρες και τις λάμπες, έχει ατμόσφαιρα αλλά πάσχει, νομίζω ότι οι σχεδιαστές του φτιάχνοντάς το, μία είχαν στο μυαλό τους τους 15χρονους και την άλλη τους πιο... ώριμους από εμάς, anyway δεν έγραψα για να trollάρω αλλά για να βρω κανένα συμπαραστάτη στην απόπειρα που έγινε να εξοντωθώ:wall:

Link to comment
Share on other sites

χεχ ... το παρατησα μετα την πρωτη πιστα...

Ωραια ατμοσφαιρα ok, αλλα μου φανηκε εκνευριστικα μονοτονο στον ιδιο τομεα που περιγραφεις και δεν με τραβηξε καν για να ψαχτω με trainer.

Ειμαι ακριβως της ιδιας φιλοσοφιας, μολις η ψυχαγωγια γινεται εκνευρισμος, delete.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου την σπάει ο χειρισμός ( χαρακτήρα και κάμερα ) [ εννοείται πως παίζω με kb + mouse ]

Τα παιχνίδια εμένα μου αρέσουνε να είναι δύσκολα εώς απίστευτα αδύνατα, μου αρέσει το οτιδήποτε κάνω να είναι challenging.

Όταν ήτανε κανονικά να είχε βγεί το περίμενα πως και πως.

Τώρα πλέον τα παιχνίδια γενικώς δεν με διασκεδάζουνε, ότι παίζω για τα reviews.

Οι σφαίρες είναι ακριβές, πόσες ξοδεύετε ρε σεις και ξεμένετε τόσο εύκολα ? :D

Link to comment
Share on other sites

Η δυσκολία είναι πρόκληση αλλά να σε οδηγεί σε εναλλακτικούς τρόπους που είναι εφικτοί και όχι στο ότι οι σφαίρες πάπαλα και ο θάνατος σίγουρος...εδώ μόλις "μείνεις" από σιδερικό σε τρώνε λάχανο και δε ξεφεύγεις με τίποτα, ούτε να ανέβεις κάπου, ούτε να τρέξεις, είναι φανερό ότι δε σχεδιάστηκε έτσι, δεν είναι gothic! θυμάμαι στα πρώτα level (στο gothic)ήταν αδύνατο να σκοτώσεις orc ας πούμε, όμως αν είχες υπομονή μπορούσες από ψηλά να το φας με καμιά 500!! βέλη.Αυτό είναι πρόκληση, όχι σαδισμός.Αν δεν ήθελες απλά φρόντιζες να μην μπλέξεις, συνέχιζες όμως να παίζεις κανονικά, όχι όπως εδώ loading ξανά και ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.