Jump to content



Torchlight [Action RPG]


Hydra

Recommended Posts

Εμένα μ αρέσει ο χειρισμός που μπορείς να κάνεις τα skills τα battles κλπ με τον μάγο μου... έπρεπε να το έκαναν online

Δηλαδή φτωχό main menu εντελός.. Ουτε έστω μια ρυθμιση για map lan??? για multi για κατι?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μ αρέσει ο χειρισμός που μπορείς να κάνεις τα skills τα battles κλπ με τον μάγο μου... έπρεπε να το έκαναν online

Δηλαδή φτωχό main menu εντελός.. Ουτε έστω μια ρυθμιση για map lan??? για multi για κατι?

400MB παιχνιδάκι είναι, έχει τόσα άλλα και στοιχίζει 13 ευρώ, νομίζω ότι είναι πολύ τίμιο για πρώτη προσπάθεια :)

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα.. Είναι παρα πολύ ωραίο αφιερώνω ώρες κάθε μέρα..

Τα skills τα ντυσίματα οι πίστες οι αντίπαλοι το game play όλα πολύ ωραία.. Diablo με ωραία γραφικα (βασικά ειναι Diablo με γραφικά WoW) ωραία μουσική.

1-2 heros του λείπουν ρε γαμώτο..

Στο site της runic λέγαν ότι δεν είχαν σκοπό για online αλλά ίσως το δουλέψουν...

Link to comment
Share on other sites

Ρε σις θέλω να αρχίσω ενα mmo σε τέτοιο στυλ γιατί το guild wars το ψηλο βαρέθηκα και δεν θέλω κίολας το game όλη την ώρα quests κλπ αλλά θέλω και λίγο lvl up pvp κλπ και δεν βρίσκω τίποτα.. :( νόμιζα πως το βρήκα στο torchlight αλλά.......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

τελειο το παιχνιδακι....ετσι μονο diablo style :banging:

τι online κ βλακειες ρε παιδες? ... ελεος με το online.. lan να ειχε να γουσταρουμε..εχει μαμηθει η φαση με τα online rpg!

κ αν σας φανηκε ευκολο υπαρχει κ το hardcore...εκει μετραει:flex:

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους καιρό είχα να κολήσω έτσι. Εδώ ονειρευομαι τσεκούρια στον ύπνο μου.

Μοναδικό μειονέκτημα: πολύ dungeon ρε ΓΜΤ. που είναι εκείνο το ωραίο ACT του Diablo2 στη ζούγγλα με τα ποταμάκια? ..... Έτσι μου έρχεται να εγκαταστήσω πάλι DIABLO... Φυσικά έχω κρατήσει και τον χαρακτήρα μου.... η βαρβαρότητα στο μεγαλείο της.

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα και εγώ στις προσφορές του Steam με 4€ (ακόμα το έχει για όποιον ενδιαφέρεται)

:D

Δεν είναι ακρίβώς έτσι, μόλις το τελειώσεις, κάνεις "retire" τον μούλο σου, και μετά κάνεις create νεο για το hard, ΑΛΛΑ, ο νέος είναι "ο γιος του retired" οπότε πέρνει κληρονομιά 1 αν θυμάμε καλά item (πχ, όπλο, κάτι) και κάποια άλλα bonuses σαν ο γιός ενός μεγάλου μαμιολαρά!

Δεν το έπαιξα πάλι γιατί ήρθε 1 μέρα μετά το dragon age και καταλαβαίνεις...

Και τώρα εν αναμονή της 5870 έχω μια 6800 και δεν μπορώ καν να το τρέξω

Συνήθως τα όπλα απ' ότι βλέπω έχουν κάποιες απαιτήσεις σε skills. Αν αυτό το όπλο θέλει dexterity 35 πως θα το χρησιμοποιήσει ο γιός του;

Κατά τ'άλλα κόλλησα και εγώ. :bigsmile:

Link to comment
Share on other sites

Μην γελάσετε αλλά είμαι στο εύκολο (easy) με τον βάρβαρο και το καταχαίρομαι !!!

Περνάω πολύ ξεκούραστα και όμορφα μισή με μια ώρα την ημέρα.

Τι ωραίο αυτό με το pet να το στέλνεις στο μαγαζί να πουλα τα χαζο-drops !!!

Link to comment
Share on other sites

το παιχνίδι είναι πολύ καλό για πρώτη προσπάθει της νέας αυτής εταιρίας.μόνο που με ξενέρωσε η έλλειψη multiplayer.όμως όπως είδα στο site του παιχνιδιού ετοιμάζουν mod με multiplayer και επίσης έχουν βγάλει mod με καινούργια character classes όπως ο necromancer και ο demonlord.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο Clone ... είναι όντως από τις δημουργούς του Δίαυλο που τυχαίνουν να είναι και η ίδιοι που δημιούργησαν και το Hellgate London που έκλεισαν οι Servers μετά από 5 μήνες... και από το Mythos Online που το έχει πάρει αλλη εταιρία τώρα και είναι ίδια φάση

με το Torchlight

Λένε ότι θα το κάνουν online άμα η πώλησης του Singleplay θα είναι καλές.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.