Jump to content




DooM_SteR

Recommended Posts

καλα και εχω ενα κουτακι να κανω την δουλεια μου

ειπα να κανς και την moda μου :)

λοιπον... μοονο μια ερωτηση!

τι κουτακι με φιλεψε ο θεουλης? (ερωτηση καθαρα απο περιεργεια )

παρτε μια φωτο να μου πειτε!

οσο για ττην μετατροπη? περιμενο να πληρωθω για να με φιλεψει ο καλος μας 11

με ενα block , αφου μονο αυτο μου λειπει να μπω στα νερα και γω :)

Y.Γ: η φωτο ειναι παλια καθως και φωτισμος εχει μπει και τα πλαινα εχουν φυγει, και με λιγα λογια το κουτακι εχει γινει αγνωριστο! περιμενο να το τελειωσω για να σας δειξω με εικονες ποσο ωραια μεταμορφωνεται ενα τοσο ποταπο ασχημοπαπο σε κυκνο ;)

post-270-1416070642,4745_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

λοιπον πρωτες εικονες:

κοψιμο τα πλαινα και φωτισμος :)

αρχικα κοπηκε το πλαινο παραθυρο και μπικε πλεξι. επειτα κοπικε μπρωστα το κατω μπλε μερος για να μπουν τοσο 2 διακοπτεσ φωτισμου (που φενονται στην φωτο), οσο και μια οθονη απο θερμομετρο, που μπαινει τωρα... το φωτακι του πανελ χαμιλα ειναι με μικροδιακοπτη , αστε να σβηνει με το κλεισημο της πορτας.

πρςταρχικοσ μου στοχος σε αφτο το mod ειναι το κουτακι να μην βαφτει...(εστω για την ωρα)

post-270-1416070649,9026_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

τα καλοδια του τροφοδωτικου τυλιχτηκαν με σπιραλ πακετοποιησης και πλεον το εσωτερικο ειναι καπος ετσι...

Υ.Γ.: περισσοτερες(και καλυτερες) εικονες σε λιγες μερες... δν εχο την Ψηφιακη μουυυ!! :p

post-270-1416070650,4204_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα κουτια πωλουνται στι χονδρικη με.......23+φπα και τα φερνει η multi-logi.

εχουν πολυ λεπτη λαμαρινα (τσιγκος).....με λιγα λογια....το πιο μαπα κουτι τις αγορας...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.