Jump to content



Περί φωτογραφικών μηχανών, φακών και λοιπών αξεσουάρ


Recommended Posts

Η αντιπροσωπεία στο είπε αυτό ; Αν ναι, ζήτα το γραπτώς και απαίτησε καινούργια χωρίς δεύτερη σκέψη

Μου το είπαν από τον Τσακνακάτι, στην Πανεπιστημίου, που πήγα για να μου καθαρίσουν τον αισθητήρα, και μου είπαν να απευθυνθώ στην Κάνον, γιατί μάλλον είναι πίσω από το φίλτρο το σκουπίδι. Θα τη στείλω στην Κάνον και θα τους πω να μου πουν τι έχει πριν κάνουν οτιδήποτε.

καλο θα ηταν..

Mπορεις να διαπιστωσεις ποσες ληψεις εχει κανει ο αισθητηρας σου??(και προφανως αν τις εκανες ολες εσυ?)

η αρίθμηση ξεκίνησε από το 1 πάντως, και το σώμα φαινόταν ανέγγιχτο.

Link to comment
Share on other sites

Η αριθμηση ....σχεδον παντα ξεκιναει απο το 1 σε καινουρια-ή φορμαρισμενη καρτα.

Ακομα και την ιδια καρτα απο την 400αρα(πες οτι επαιρναν και οι 2 cf ή sd) να εβαζες που ειχες μεσα εικονα με ιμγ_7342,cr2 τοτε το πρωτο κλικ για τον σενσορα η επομενη εικονα στη καρτα θα ηταν 7343.

Δες το eosmsg..

http://www.eosmsg.com/eosmsg.rar

Δε ξερω αν δουλεψει στην 6δ καθοτι digic5+...αλλα δοκιμασε..

Link to comment
Share on other sites

Εν αντιθέση με την Νικον η Κάνον είναι πολύ πιο σωστή στο να παραδέχεται λάθη, άποψη μου, χωρίς πολλά πολλά, πίσω και νέα.

Δεν. Μόνο doa (να μην ανοίγει) λέει για αλλαγή (πάλι καλά). προς το παρόν θα πάει Canon, κι όταν διαπιστώσουν ότι όντως είναι πίσω από το φίλτρο βλέπουμε.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.