Jump to content



Armor Mod


Vaggos

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

-εννοώ τις τρύπες στο πλαστικό 5.25 που έχει κάτι διακόπτες και led, με νυχοκόπτη τις έκανες?

-εννοώ το Plexiglas που κρατάει τον μπροστά ανεμιστήρα, σαν λιωμένο αφηρημένο έργο μου μοιάζει.

-εννοώ την τρύπα που περνάει το 24πινο, που ακόμα κ με την υποτιθέμενη τσιμούχα μοιάζει σαν κάτι να το δάγκωσε.

να υποθέσω οτι αυτό που έχεις βάλει γύρω απο τις τρύπες για τους ανεμιστήρες δεν είναι κανονική τσιμούχα άλλα (προστατευτικό καλωδίου) που ξεγύμνωσες ?

-και τέλος απο τα λίγα που είδα, εννοώ την τρύπα στην οροφή, κ το λαμακι (βάση) για τα led κ τους διακόπτες.

για τα ορθογραφικά errors δεν θα πω τπτ.

πάντα φιλικά, μου μια που διάβασα αυτό.

Δεν με πειράζει η κριτική αλλά πάντα η καλό προέρετη.
Link to comment
Share on other sites

-εννοώ τις τρύπες στο πλαστικό 5.25 που έχει κάτι διακόπτες και led, με νυχοκόπτη τις έκανες?

-εννοώ το Plexiglas που κρατάει τον μπροστά ανεμιστήρα, σαν λιωμένο αφηρημένο έργο μου μοιάζει.

-εννοώ την τρύπα που περνάει το 24πινο, που ακόμα κ με την υποτιθέμενη τσιμούχα μοιάζει σαν κάτι να το δάγκωσε.

να υποθέσω οτι αυτό που έχεις βάλει γύρω απο τις τρύπες για τους ανεμιστήρες δεν είναι κανονική τσιμούχα άλλα (προστατευτικό καλωδίου) που ξεγύμνωσες ?

-και τέλος απο τα λίγα που είδα, εννοώ την τρύπα στην οροφή, κ το λαμακι (βάση) για τα led κ τους διακόπτες.

για τα ορθογραφικά errors δεν θα πω τπτ

Τα κομπλεξικά σου να τα βγάζεις αλλού αν μπορεί να τα κάνεις καλύτερο κύριε τέλειε έλα να σου δώσω το case να το κάνεις εσύ ΄΄τέλειο΄΄......

Link to comment
Share on other sites

Τα κομπλεξικά σου να τα βγάζεις αλλού αν μπορεί να τα κάνεις καλύτερο κύριε τέλειε έλα να σου δώσω το case να το κάνεις εσύ ΄΄τέλειο΄΄......

Ρε μην τα παίρνεις..

Δεν υπάρχει λόγος να επιτίθεσαι..

Είσαι σε ένα forum.. βάζεις κάποιες φωτογραφίες.. άσε να σε σχολιάσουν ΑΝ ΘΕΣ να βελτιωθείς.. το παιδί είδε τα λάθη σου και εγώ τα είδα τα ίδια :)

Τις τρύπες τις έχεις κάνει πολύ πρόχειρες και γενικά όλο το project αν το είχες προσέξει λίγο περισσότερο θα το έκανες καλύτερο !

ΔΕΝ σε μαλώνουμε filoC σου μιλάμε.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τα κοψιματα και τις τρυπες με τί εργαλείο τις κάνεις?

Σε εχω ξαναρωτησει.....

Γενικα καλό θα ηταν να δινεις και καποιες πληροφοριες οπως τι εργαλεια χρησιμοποιεις και με ποια τεχνική.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τα κοψιματα και τις τρυπες με τί εργαλείο τις κάνεις?

Σε εχω ξαναρωτησει.....

Γενικα καλό θα ηταν να δινεις και καποιες πληροφοριες οπως τι εργαλεια χρησιμοποιεις και με ποια τεχνική.

χίλια συγγνώμη με τρυπάνι τα έκανα και μετά λιμάρισμα.

τι να πω ρε φίλε μάλλον δεν δέχεσαι την κριτική.

συνέχισε την δουλειά..

Με πείραξε η αναφορά σου στα ορθογραφικά..

δεν με πειράζει η κριτική..τσιμούχα από τι είδους μαγαζί μπορώ να προμηθευτώ και κάτι ακόμα υπάρχει μαγαζί που να πουλά πλεξιγκλασ μέσω internet γιατί έψαξα αλλά δεν βρήκα στην πόλι μου κάποιον που να πουλά.

Link to comment
Share on other sites

Ο καιρος στην Κρητη φιλε μου κανει οτι του καπνισει.

Παρε κατα κυριο λογο μακρυμανικα , χωρις ομως υπερβολες με πουλοβερ και πολυ βαρια ρουχα.

Για τις πρωινες ωρες που θα γυρνοβολατε παρε και 2-3 t-shirts για καφε και βολτες και παρε ενα μπουφανακι μετριο.

Αυτα απο μενα...:dirol:

Link to comment
Share on other sites

καλά να περάσεις στην πατρίδα μου φίλε...!!!!!

εγώ εδώ στην Αθήνα αγόρασα από Praktiker plexiglass 1x1 μέτρα - 5,50e... :banging:

τώρα εσύ απ'όπου βρείς παίρνεις... :)

καλά να περάσεις και πάλι!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ήταν τέλεια η 5ημερή.

ας γυρίσουμε στη moda.

που μπορώ να βρω λάστιχο(τσιμούχα) για να βάλω γύρω γύρω από τη λαμαρίνα στο πλαϊνό και να αντικαταστήσω τα κομμάτια από τα καλώδια που έβαλα γύρω γύρω στης τρύπες που άνοιξα?

Link to comment
Share on other sites

που μπορώ να βρω λάστιχο(τσιμούχα) για να βάλω γύρω γύρω από τη λαμαρίνα στο πλαϊνό και να αντικαταστήσω τα κομμάτια από τα καλώδια που έβαλα γύρω γύρω στης τρύπες που άνοιξα?

Ρώτα σε μαγαζιά με παρμπρίζ αυτοκινήτων.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έψαξα αλλά δεν βρήκα πήγα ρώτησα παντού. Στο πράκτικερ θα έχει λάστιχο(τσιμούχα) , και πλέξι γκλας?

έχω το thermaltake toughpower 750W αν το ένα καλώδιο για τους σκληρούς το κόψω και το κοντύνω και του αλλάξω το sleeving που έχει θα χάσω την εγγύηση?

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Στο Practiker(Αλίμου) στην Αθήνα έχει plexiglass διότι αγόρασα και εγώ...για τσιμούχα δεν γνωρίζω να σου πω,αλλά δεν αποκλείεται...! :happy:

Για την αλλαγή που θες να κάνεις στο Thermaltake,απλά ξεχνάς την εγγύηση,ειδικά αν γίνει προχειρο-δουλειά στην αλλαγή..

Link to comment
Share on other sites

Έψαξα αλλά δεν βρήκα πήγα ρώτησα παντού. Στο πράκτικερ θα έχει λάστιχο(τσιμούχα) , και πλέξι γκλας?

έχω το thermaltake toughpower 750W αν το ένα καλώδιο για τους σκληρούς το κόψω και το κοντύνω και του αλλάξω το sleeving που έχει θα χάσω την εγγύηση?

ευχαριστώ.

καλυτερα παρε καλωδια, φισακια κτλ και φτιαξε προεκτασεις στα μετρα της αρεσκεια σου! ετσι και την εγγυηση δεν χανεις του τροφοδοτικου μιας και δεν το πειραζεις, αλλα σου μενουν και τα ετοιμα καλωδια σε περιπτωση που αλλαξεις τροφοδοτικο!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.