Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

Ναι, σε κάθε ευκαιρία:

Η Γενιά του Πολυτεχνείου!

Μάλιστα ο κ. Παπουτσής, υπουργός παλουκώματος του Πολίτη, καυχιέται ότι ήταν μέσα στο Πολυτεχνείο όταν μπήκε το άρμα...

Με όλους αυτούς που καυχιούνται ότι ήταν μέσα στο Πολυτεχνείο σκέφτομαι ότι 200 νοματαίοι αν ήταν κάτω απο το άρμα τώρα θα ήμασταν (λογικά) πολυ καλύτερα αλλά τεσπα.

Link to comment
Share on other sites

και τι; είναι κάτι δύσκολο αυτό; οι πιο πολλοί και στην ιστοσελίδα του κοινοβουλίου τα έχουν. κι εγώ με μισό δευτερόλεπτο αναζήτηση βρήκα αυτό greek-parliament-emails

Link to comment
Share on other sites

Μα και τα προσωπικά τους έχουν κάποιοι και στο λινκ που έδωσα. Ο άλλος έχει κάνει και domain mitsotakis.gr Γι' αυτό πέφτει το ιντερνετ που και που και κατηγορείτε τους ISP. Ντροπή σας.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι που ειπώθηκε εχθές στον ΣΚΑΙ, αλλά φυσικά πέρασε στα μικρά, μα πολύ μικρά γράμματα:

"Στη συνοδεία της κας Κλίντον, αναγνωρίζουμε τον κο Τάδε που είναι ο υπεύθυνος για τις εξορύξεις πετρελαίων της Αμερικής"

Νομίζω του έχουν και παρατσούκλι, τον λένε "Το Άστρο της Ανατολής" ή κάπως έτσι...

Κι ένα συμπλήρωμα: http://www.real.gr/DefaultArthro.aspx?page=arthro&id=81197&catID=14

Για να μην τρώμε κουτόχορτο...

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Κάτι που ειπώθηκε εχθές στον ΣΚΑΙ, αλλά φυσικά πέρασε στα μικρά, μα πολύ μικρά γράμματα:

"Στη συνοδεία της κας Κλίντον, αναγνωρίζουμε τον κο Τάδε που είναι ο υπεύθυνος για τις εξορύξεις πετρελαίων της Αμερικής"

Νομίζω του έχουν και παρατσούκλι, τον λένε "Το Άστρο της Ανατολής" ή κάπως έτσι...

Κι ένα συμπλήρωμα: Real.gr - Time - «Βάσιμες οι αναφορές για πετρέλαιο και φυσικό αέριο στην Ανατολική Μεσόγειο»

Για να μην τρώμε κουτόχορτο...

Αφου περασε το μνημονιο δικο τους ειναι πλεον, εσυ τι ανακατευεσαι ? :yawn:

Link to comment
Share on other sites

Για καλό το έβαλες αυτό; (δεν ξέρω, ρωτάω, γιατί δεν έχεις βάλει σχόλιο)

Ο Καβάλλο ήταν ο κύριος υπαίτιος για την κατάσταση στην Αργεντινή (σαν τον Παπακωνσταντίνου ένα πράμα)

Φυλακίστηκε για απάτες και εμπορία όπλων.

Μετά την αποφυλάκισή του, έγινε κολλητάρι των αμερικανών και εργάστηκε επίσημα ως οικονομικός σύμβουλός τους και εκπρόσωπος των ΗΠΑ στις λατινικές χώρες.

Αυτό που προτείνει, είναι ακριβώς αυτό που προσπαθούν τόσο καιρό:

Να χρεοκοπήσουμε, αλλά αφού εξασφαλίσουν οι κερδοσκόποι και τα υπόλοιπα κράτη τα χρήματά τους με την ελάχιστη χασούρα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.