Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

Όχι μόνο κολλήσανε μια οθόνη στο ντουβάρι, όχι μόνο την έχουνε εκεί 11 μέρες τώρα, επιπλέον, μπορείς να στείλεις μηνυματάκι και να το δεις δεις live & real time,εκεί, στην οθόνη, στο ντουβάρι...

lmaotic?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Χθες, στις 20:50]

quote:Αρχική απάντηση από jax7480

Και προσεξε λιγο τα γραφομενα σου, γιατι εχω βιντεο που σε δειχνει να ΜΙΛΑΣ!!!

(εμένα; είσαι σίγουρος; μάλλον κάποιο λάθος θα κάνεις! μάρτυς μου ο .38.45! )

απλα, περιμενεις να περασει η νυχτα.. εκει κατα το ξημερωμα ειναι ετοιμος. ντρεπεται στον πολυ κοσμο, αλλα μολις βρεθειτε οι δυο σας, το ανοιγει το στοματακι του, και δεν ξερεις που να κρυφτεις μετα..

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω μπαίνουν όλο και περισσότεροι στον χορό των χρωματιστών γραμμάτων ε?

Ροζ-πετρολ...σε λίγο μπλε...άλλος κόκκινο...και στο τέλος δεν θα διαβάζεται ο Λάμπης όμως παλικάρια

Βέβαια υπάρχει και η εναλλακτική...bold, italic, underline...και πάει πάλι λέγοντας....

Ότι κάνει ένας...από πίσω όλοι χωρίς ιδιαίτερο λόγο.

Ελπιζω να μην παρεξηγηθεί κανεις. Επίσης ελπίζω να μπορείτε να καταλάβετε το όρατό στον όρίζοντα πρόβλημα του "διαβάσματος" του φόρουμ...εάν εξαπλωθεί περισσότερο η νέα αυτή μόδα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Βλέπω μπαίνουν όλο και περισσότεροι στον χορό των χρωματιστών γραμμάτων ε?

Ροζ-πετρολ...σε λίγο μπλε...άλλος κόκκινο...και στο τέλος δεν θα διαβάζεται ο Λάμπης όμως παλικάρια

Βέβαια υπάρχει και η εναλλακτική...bold, italic, underline...και πάει πάλι λέγοντας....

Ότι κάνει ένας...από πίσω όλοι χωρίς ιδιαίτερο λόγο.

Ελπιζω να μην παρεξηγηθεί κανεις. Επίσης ελπίζω να μπορείτε να καταλάβετε το όρατό στον όρίζοντα πρόβλημα του "διαβάσματος" του φόρουμ...εάν εξαπλωθεί περισσότερο η νέα αυτή μόδα.

Μα γιατι?ΔΕΝ ειναι ευκολοδιαβαστο κ ξεκουραστο το χρωματακι ΜΟΥ? :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee [Χθες, στις 23:09]

Μα καλα αυτο το DFI δε λεει να πεθανει με τιποτα! :o

Ρε φιλαρακο τι πας να κανεις τωρα???

Δηλαδη τοσος κοσμος που του ανατιναζεται η DFI με το που θα πλησιασει το καλωδιο του ρευματος στην πριζα??? Τοσες μητρικες που καιγονται και παιρνουν στο λαιμο τους τροφοδοτικα 30-300 ευρω, καρτες γραφικων, σκληρους δισκους, μνημες και επεξεργαστες???? Τοσα νοικοκυρια που παραδοθηκαν στις φλογες επειδη ο ιδιοκτητης ειπε να δοκιμασει να δει τι κανει αυτο το DFI??? Εδω κοντευει να βγει ο ιδιος ο Oscar Wu να ζητησει συγνωμη για αυτο το μηχανημα "αυταναφλεξης" που εχει καταστρεψει τοσο κοσμο!!

Ασε μας ρε κολλημενε....

Εγω εκεινο που ξερω ειναι οτι καιγονται μονες τους... Αυτα τα παπατζιλικια που λες εσυ ειναι για τα κοροιδα...

Εγω ειμαι μαγκιορος και δεν τα χαυω κατι τετοια! :smoke:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shidokanjohn [Σήμερα, στις 14:24]

Εμενα προσωπικα με ενοχλουν τα χρωματα.

δεν υπαρχει περιπτωση να γινει Poll "να γινει το TheLab ασπρομαυρο".

δεν καθομαι να κανω ξανα τα γραφικα απο την αρχη.

οποιος το κανει, εχει κερδισει ban για παντα.

Link to comment
Share on other sites

Θελετε να δημιουργηθει προσωπικο προφιλ εμφανισης σελιδας κ αν ναι ποσα να υπαρχουν ?

1. Δεν θελω

2. Δυο προφιλ

3. Τρια προφιλ

4. Τεσσερα προφιλ

5. Πεντε προφιλ

6. Δεκα προφιλ

:rof:l:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.