Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN [Σήμερα, στις 11:18]

καλημερα κοριτσιαααα!! τι κανετε? μολις διαβασα στην εφημεριγα οτι το 5% των εφηβων κανουν χρηση αναβολικων!!!! :blink::p :p :p

Αφού όλοι είναι αθληταράδες....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από MaGiCMaN [Σήμερα, στις 11:18]

καλημερα κοριτσιαααα!! τι κανετε? μολις διαβασα στην εφημεριγα οτι το 5% των εφηβων κανουν χρηση αναβολικων!!!! :blink::p :p :p

Μπα μην το λες......:p

Εγω προσωπικα δεν περνω....:TD: αλλα καθε μερα χτυπαω και απο ενα τονακι (κονσερβα)..:D ...αφου εχει αρκετες πρωτεινες...(απο τα 100 γρ τα 30 ειναι Φυσικες προτεινες)......;)

Οτι και να περνεται παρτε το με φυσικο τροπο..... ;)

Δεν λεει να φουσκωσεις για 1 χρονο και μετα να εισαι σκατογρια.....:getlost:

Link to comment
Share on other sites

λες? η ερευνα ηταν του νοσοκομειου παιδων αν δεν κανω λαθος...

@$George Vasil$ και εγω το ιδιο κανω.. τονο ή αυγα χωρις τον κροκο... ή ταχινι! το ταχινι ειναι φουλ στι πρωτεινες εχει και πολλα λιπαρα βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN [Σήμερα, στις 11:51]

O,τι διατροφικο συμπληρωμα και να παιρνετε.... ΕΝΑΣ ειναι ο ΣΦΙΧΤΗΣ!!

Παντως δεν βλαπτει να προσπαθειτε :p

LOL Ποιος άραγε?

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησουλες για να μην ανοιγω ποστ. ποια ειναι εντολη μεσα απο το bios της dfi για να δωσω περισσοτερο ρευμα στην καρτα γραφικων,και το περισσοτερο ρευμα που δινει η dfi για cpu ειναι 1.550;η δινει περισσοτερο μεσα απο το bios και ποια εντολη ειναι αν υπαρχει

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 13:48]

2 ερωτησουλες για να μην ανοιγω ποστ. ποια ειναι εντολη μεσα απο το bios της dfi για να δωσω περισσοτερο ρευμα στην καρτα γραφικων,

Γιατι??

vpci-e??? Δεν πρεπει να υπαρχει...

Την ταση του επεξεργαστη την αυξανεις απο το startup value σε συνδθασμο με την "απο κατω" επιλογη που σου πολ/ζει με μια τιμη 104%, 110% κ.ο.κ. αυτη που εχει δωσει "απο πανω"... π.χ. 1,45*110%=....

Link to comment
Share on other sites

Προσπερνώ το σχόλιο του SLN :p def για να δώσεις παραπάνω ρεύμα στην κάρτα πρέπει να της τροποποιήσεις το ΒΙΟS (κάτι το οποίο δεν θα σου πρότεινα να κάνεις). Από την μητρική δεν έχεις τέτοια δυνατότητα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris

Προσπερνώ το σχόλιο του SLN :p def για να δώσεις παραπάνω ρεύμα στην κάρτα πρέπει να της τροποποιήσεις το ΒΙΟS (κάτι το οποίο δεν θα σου πρότεινα να κάνεις). Από την μητρική δεν έχεις τέτοια δυνατότητα...

ευχαριστω για την συμβουλη απλως εχω προβλημα στο 3DMARK2005 μολις ανεβασω τον επεξεργαστη στα 2,8 απο 2,6 και με ταση ρευματος απο 1,500 σε 1,550 καρτα απο

350-1000 σε 418-1150 μου κανει επανεκινηση συνεχεια αν το αφησω 2,6 και με την καρτα χρονισμενη το τεστ το τελειωνει δεν μπορω να τεσταρω μονο στο 3dmark 2005 με 2,8 σε αλλα τεστ δεν κανει επανεκινηση

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

ειναι να παει κανεις αυριο στις ειδικες του Ακροπολις?

(κλαψ mode on) Ισως εγω αλλα δεν σε κανω παρεα .......εδωσες τις μνημες

:computer:

(Kλαψ mode off)

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους στησαμε, εστω και προχειρα την υδροψυξη και τωρα ....ειναι η σειρα των δισκων. Πρεπει να αλλαχτουν κι αυτοι γιατι μου εχουν παρει το κεφαλι....απο τον θορυβο. Καταραμμενοι Seagate...

Για το ψυγειο κατ'αρχας να ευχαριστησω τον φιλτατο XTCgr και να πω οτι ειναι ενα απλο ψυγειο, το οποιο μπορει να παρει 4+ 12αρηδες ανεμιστηρες κατα μηκος του.... εγω το εχω να δουλευει το συστημα ΧΩΡΙΣ ανεμιστηρες, ο επεξεργαστης στα 2600 με stock ταση και Full load temps στους 58 βαθμους, με θερμοκρασια δωματιου γυρω στους 30.

Οπως φαινεται και παρακατω στην φωτο ειναι λιιιιιιιγο μεγαλυτερο απο το Armor σε υψος.

post-51-1416072030,5561_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.