Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

Χέλλοου από την όμορφη Καστοριά. Διοικητής ΟΥΚας... έχουμ(ν)ε λιώσει στις κάμψεις.. τιμημένη τενοντίτιδα :p

Εσείς όλα καλά; Είστε καλά παιδάκια ή να βάλω τις φωνές;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD [Σήμερα, στις 21:53]

Χέλλοου από την όμορφη Καστοριά. Διοικητής ΟΥΚας... έχουμ(ν)ε λιώσει στις κάμψεις.. τιμημένη τενοντίτιδα :p

Εσείς όλα καλά; Είστε καλά παιδάκια ή να βάλω τις φωνές;

ρε Κωστη ειναι το αδερφακι στο 585 2ος λοχος....

εσυ που χωθηκες?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD [Σήμερα, στις 21:53]

Χέλλοου από την όμορφη Καστοριά. Διοικητής ΟΥΚας... έχουμ(ν)ε λιώσει στις κάμψεις.. τιμημένη τενοντίτιδα :p

Εσείς όλα καλά; Είστε καλά παιδάκια ή να βάλω τις φωνές;

καλως τον λατρεμενο μας μαστορα το καλυτερο παλικαρι τον προστατη των αθωων και αδυνατων........(καλα φτανει το γλυψιμο):p

ΟΛΟΙ εχουν ξεσαλωσει μαστορα απο τη μερα που λειπεις........παρε υποχρεωτικη αδεια για να επιβαλλεις την ταξη.....

και για να δεις οτι λεω αληθεια δες τις υπογραφες αλλων αντμιν μοντ για να μπαινεις στο πνευμα:hehe:

Link to comment
Share on other sites

@DJD

εχεις ενα νεο p.m. ψαρουκλα...:p

ασχετο...

μολις πηρα πρεφα οτι κυκλοφορει ευρεως το 8disk box set :tomato:

με ολα τα tracks του San Andreas.....

(αν και σχεδον ολα τα εχω ηδη... η συγκεντρωμενη εκδοχη το soundtrack μετραει αλλιως...)

αρκετα χασομερησα παλι...

ας παω να τραβηξω κανα μανικι στη Denise....που παραπονιεται ολη την ωρα... :nerd:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Ρε παιδιά έχει κανένα match; Πολύ λίγοι είμαστε εδώ μέσα τώρα. Συνήθως τέτοια ώρα γίνεται χαμός... :hmm:

18:00 με 23:00 ειχε στο ΟΑΚΑ την σουπερ-ειδικη του ραλλυ Ακροπολις. Ηταν Γ@ΜΑΤΟ !!! Φωτο συντομα ;)

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ηθελα να παω παρα πολυ αλλα.....:cry: Εισαι παρα πολυ τυχερος φιλε μου!

Δεν ξερω για τους αλλους αλλα εγω περιμενω πως και πως της φωτο :jump:. Ανοιξε threadακι για να το δουνε ολοι!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chros26_

http://rapidshare.de/files/2578295/Wierd_Al_Yankovic_-_Smells_Like_Nirvana..p.rar.html

το βρήκα πριν 2 ώρες, και έχω πεθάνει στα γέλια...

Εντελώς γελοίοι οι τύποι.

ou have requested the file Wierd_Al_Yankovic_-_Smells_Like_Nirvana..p.rar (34934337 Bytes). This file has been downloaded 0 times already.

Και πώς το κατέβασες και το είδες ενώ εδώ λέει ότι δεν το έχει κατεβάσει κανείς; :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.