Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ea6gka

o spc ανεβαινει ΤΡΕΛΑ λεμε

ναι καλά...αλλά γράφουμε και το ΟΤ μας για να μεγαλώσουμε την απόσταση αφού τρέμουμε!

Αρχική απάντηση από SLN

Tι εγινε ρε παιδες... "Ολιγωρησε" ο Ugurz ή σπαμμαρω πιο πολυ και του πηρα την θεση???

άστα, έχει άλλα στο μυαλό του τελευταία....:bye:

τελικά, όντως ανεβαίνω.....δεν περίμενα να είμαι ποτέ τόσο κοντά στον αρχιερέα ea6gka

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

καντε με για μια μερα MOD και θα σας κανω δωρο εναν fx57:P :p :P

[ξεπούλημα στο βωμό του χρήματος]

θες τη θέση μου? σου κάνει το nick μου? να σου δώσω το pass?

[/ξεπούλημα στο βωμό του χρήματος]

:p :P

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά:

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΝ ΗΡΘΑΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΙ 7800 ΚΑΙ ΟΙ Χ2

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

ΚΑΚΙΕΣ:) :flower: :flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

φιλαράκι, μην το πεις παραέξω, μεταξύ μας, 7800 είδα στο eshop.

x2 ΜΟΝΟ ΤΟ MGMANAGER έχει φέρει, οκ?

ναι 'σαι καλά ρε φίλε!

κάτι πήρε το μάτι μου αλλά παίζει και ένας τυπάς εδώ μέσα που κλειδώνει όλα τα thread (και δεν είναι και πολλά τα καημένα) και μένουμε απληροφόρητοι!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 17:12]

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά:

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΝ ΗΡΘΑΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΙ 7800 ΚΑΙ ΟΙ Χ2;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

Καποιος παραγοντας βαρεθηκε να παιρνει pm με ερωτησεις και ειπε να ξεσπαθωσει μηπως?????

Μεχρι και ΕλλαδΕ εγραψε αλλα το διορθωσε πριν πατησω quote...:worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

παίζει και ένας τυπάς εδώ μέσα που κλειδώνει όλα τα thread (και δεν είναι και πολλά τα καημένα) και μένουν απληροφόρητοι!

αλητείες των mod. κάνε καταγγελία στους admin.

lol, το ΕΛΛΑΔΕ το είδα κι εγώ:D

Link to comment
Share on other sites

PROBLEM:εχουμε μια p4c800!Θελουμε να κανουμε bios update!Εχουμε τo ASUS Update V6.07.01 Installation Program for Windows 95/98/ME/NT40/2000/XP/2003 gia na φλασαρουμε το bios αλλα οταν παμε μεσω internet βγαζει μονο τα 1016,1015 κτλ κτλ[(δηλαδη τα παλια)(αυτο που εχει τωρα πανω ειναι το 1019.03)]....αμα παω να κανω update απο φακελο τον οποιο εχω στον σκληρο οταν ανοιγω τον φακελο δεν βλεπει μεσα τιποτα....

τι φταιει?πρεπει τα αρχεια που ειναι μεσα στον φακελο να τα κανω μια συγκεκριμενη μορφη?

το asus update που χρησιμοποιω ειναι το τελευταιο...παιζει τιποτα με αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

@Esdee: για το παιχνιδάκι των 96KB λέω...

@Magicman: στο ίδιο ακριβώς σημείο κολήσαμε μάλλον... Απο τότε το παράτησα. Δεν έχει και save βλέπεις οπότε...

Και εγω γι'αυτο λεω ;)

Link to comment
Share on other sites

μικρο ειναι ρε εγω τακα τακα το τερματησα! μονο μην χαραμιζετε τις σφαιρες! α! και μπορεις να αλλαξεις τα οπλα που εχεις με τα κουμπια 1 2 3 4 5 πανω απο τα γραμματα οχι απο του num. το λεω σε περιπτωση μηπως δεν το προσεξατε.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα πηγα να περασω τους 77.22 τους περναω παω να ανοιξω το RIVA και μου λεει πως πρεπει να αντικαταστησω την παλια εκδοση με την καινουρια.ποια ειναι η καινουρια εκδοση;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, συμπεράσματα μέχρι τώρα απο το παιχνίδι:

+ Πολύ καλά γραφικά

+ Πολύ μικρό σαν μέγεθος στο δίσκο (96ΚΒ)

-ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ απαιτήσεις για να τρέξει στο κανονικό

-Απουσία στόχαστρου (αν και δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα)

-Απουσία ρυθμίσεων ωστε π.χ. να μπορείς να χαμηλώσεις την ανάλυση και να τρέξει πιο φυσιολογικά

-Τα τέρατα εξαφανίζονται πολύ αφύσικα όταν τα σκοτώνεις

Bugs:

# Σε αρκετά σημεία παγηδεύεσαι και δεν μπορείς να κουνήσεις

# ’μα σου πετάξουν καμιά ειδοποίηση τα windows και αλλάξεις παράθυρο το βελάκι του mouse παγιδεύεται και αυτό και δεν μπορεί να κουνήσει παρα μόνο ελάχιστα, πράγμα που λύνεται μόνο με logout και επίσης το παιχνίδι κλείνει αυτόματα με το που αλλάξεις παράθυρο.

Αυτα μέχρι τώρα, δεν έχω καταφέρει ακόμα να το τερματίσω καθώς κάθε φορά που τυχαίνει ένα από τα δυο Bugs...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.