Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 09:57]

Ηθικον διδαγμα:

Keep your putzfrau AWAY from your machinery!

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

ζαχούλη πωλείται και το GPU block :D , ελπιζω να έχεις κατσαβίδι για βίδες με "αστεράκι" κεφαλή

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

Εμεινα μ@λ@κ@ας....ηρθε σαν κεραυνος στο κεφαλι.....μετα απο 2 χρονια,ενα ''βαρεθηκα πια'' με περρισια ανεση με εστειλε εκει που δεν εχω ξαναπαει πουθενα.....εχω να κοιμηθω απο χθες το πρωι.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

Εμεινα μ@λ@κ@ας....ηρθε σαν κεραυνος στο κεφαλι.....μετα απο 2 χρονια,ενα ''βαρεθηκα πια'' με περρισια ανεση με εστειλε εκει που δεν εχω ξαναπαει πουθενα.....εχω να κοιμηθω απο χθες το πρωι.....

ποτε θα μου κατσει και εμενα ενα τετοιο λαχειο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

Εμεινα μ@λ@κ@ας....ηρθε σαν κεραυνος στο κεφαλι.....μετα απο 2 χρονια,ενα ''βαρεθηκα πια'' με περρισια ανεση με εστειλε εκει που δεν εχω ξαναπαει πουθενα.....εχω να κοιμηθω απο χθες το πρωι.....

α ρε Βασιλη, κουραγιο θα το συνηθισεις ... messanger ΤΩΡΑ!

Αρχική απάντηση από ea6gka

ποτε θα μου κατσει και εμενα ενα τετοιο λαχειο

ατιμε ... γεμισα την οθονη πορτοκαλαδα, απο τη μυτη μου βγηκε!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης [Σήμερα, στις 22:05]

Εμεινα μ@λ@κ@ας....ηρθε σαν κεραυνος στο κεφαλι.....μετα απο 2 χρονια,ενα ''βαρεθηκα πια'' με περρισια ανεση με εστειλε εκει που δεν εχω ξαναπαει πουθενα.....εχω να κοιμηθω απο χθες το πρωι.....

...παίξε με τον Dothan και θα τα ξεχάσεις όλα........:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

Εμεινα μ@λ@κ@ας....ηρθε σαν κεραυνος στο κεφαλι.....μετα απο 2 χρονια,ενα ''βαρεθηκα πια'' με περρισια ανεση με εστειλε εκει που δεν εχω ξαναπαει πουθενα.....εχω να κοιμηθω απο χθες το πρωι.....

ΣΟΡΥ που επεμβαινω σε κατι προσωπικο σου αλλα μην μασας παληκαρι μου.ΑΥΤΗ ΘΑ ΧΑΣΕΙ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης [Σήμερα, στις 22:05]

Εμεινα μ@λ@κ@ας....ηρθε σαν κεραυνος στο κεφαλι.....μετα απο 2 χρονια,ενα ''βαρεθηκα πια'' με περρισια ανεση με εστειλε εκει που δεν εχω ξαναπαει πουθενα.....εχω να κοιμηθω απο χθες το πρωι.....

Relax man, θα σου περάσει... κάνε και μια βόλτα τώρα το καλοκαιράκι... πολλά κοριτσάκια κυκλοφορούν εκεί έξω ;)

Link to comment
Share on other sites

Bασιλη καντης δωρο ενα απο τα ωραια σου κανιστρα ή ακομη καλυτερα αν εχεις δυο για sli. Mετα φορεσε το γυαλακι σου,βαλε ζελε στο μαλακι σου παρε 3 βρακια,2 ζευγαρια καλτσες και με το πρωτο για Σαντορινη.

Υγ. Στειλε πμ στον Ζyx να σου φτιαξει ενα πανο που να λεει "Τι ειχαμε, τι χασαμε "

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee

:o

Αρχική απάντηση από ea6gka

λυθηκε το δημογραφικο δλδ?

Ε... να... αφού το ξέρετε ότι η M$ με έχει καταραστεί να μην μου κάτσει ποτέ σωστή διόρθωση στο word...

Link to comment
Share on other sites

η καλυτερη εποχη για χωρισμο μετα απο μακροχρονη σχεση

το συναισθημα της προσφατης ανεξαρτησιας απο την μουρμουρα του τελευταιου χρονου σε συνδυασμο με αραγμα σε παραλιακα τσιλ μπαρ καφε για νεες γνωριμιες και παιχνιδια ειναι ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ για το καλοκαιρι

μπιλακο στην ηλικια σου ξεκινανε τα ωραια μετα απο χωρισμους........αυτο ελειπε να κωλας πισω απο τον Κ!#$ο μιας και μονο πιτσιρικας.......ΒΟΥΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από doctor [Χθες, στις 23:44]

.....ασε την Σαντορίνη......βγάλε εισητήρια για Ρόδο....Φαληράκι κατευθείαν......:hi:

ΥΓ.......ούτε σώβρακα μην πάρεις μαζί......:bye:

για Ροδο ξεχνα το φαληρακι......δεν ειναι ακομα για εκει ο μπιλ.......καλυτερα ξενοδοχειακι κεντρο κοντα στην πλατεια κυπρου και σε 10λεπτακια στο μπαρ-ο-δρομο και τα σοκακια της παλιας πολης:smoke:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

:whistling

δεν σε πιανω... για πες πιεση υψηλης/χαμηλης θερμοκρασια μετα το condeser και 5-6cm πριν τον compressor στην επιστροφη...:confused: :confused:

ρε τα εχω παιξει...

τελειωσα σημερα αυτο και εχω μεινει απο r410a :(

[sneak pic]

post-1377-1416072037,8625_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee [Σήμερα, στις 00:05]

δεν σε πιανω... για πες πιεση υψηλης/χαμηλης θερμοκρασια μετα το condeser και 5-6cm πριν τον compressor στην επιστροφη...:confused: :confused:

ρε τα εχω παιξει...

τελειωσα σημερα αυτο και εχω μεινει απο r410a :(

[sneak pic]

γραφει πουθενα σε κανα ποστ μου οτι ειμαι ειδικος στο εξτριμ κουλιν?

ρε βαγγελακι ο γιωργος ειμαι οχι ο χρηστος.....ΤΡΑΒΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕ:daisy:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.