Jump to content


Υπευθυνος τεχνικου τμηματος πλαισιου.Θεος.


μανος1980

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply
Οι κάρτες που πήρες ήταν σφραγισμένες;

Η connect 3d ηταν η αλμπατρον τωρα που το λες οχι.

ιδου και το μηνυμα που μου βγαζει στο 3δμαρκ IDIRECT3DVertexbuffer9::Lock failed: n/a (unknown)

Οκ η καρτα ειναι underclocked!!!!Ε ρε γλεντια.....Το effective της ραμ κανονικα ειναι 3600 900χ4 δηλαδη και στο σαιτ της αλμπατρον ειναι 3200 αρα 800χ4.Σιγα μην καταλαβει αυτος βεβεα αυτος δεν ξερει αν η μπαλα εχει αερα η πανι.

Link to comment
Share on other sites

Μάνο την δοκίμασες σε άλλο pc κανενός φίλου σου?Να τον βάλεις να την δοκιμάσει εκεί μπροστά σου..με μία έρευνα στο google...http://www.overclock.net/nvidia-drivers-overclocking-software/249836-idirect3dvertexbuffer9-lock-failed-n-unknown.html

Link to comment
Share on other sites

Πηγα εκει βρηκα ενα παιδι ευγενεστατο και το κατειχε και το θεμα και περιμενω για αλλαγη.Μεχρι τωρα οτι αγοραζα ηταν μονο πλαισιο πλεον τελος το πλαισιο απο οτι καταλαβα ανακυκλωση φουλ , σπασμενα νευρα εκνευρισμος κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Πηγα εκει βρηκα ενα παιδι ευγενεστατο και το κατειχε και το θεμα και περιμενω για αλλαγη.Μεχρι τωρα οτι αγοραζα ηταν μονο πλαισιο πλεον τελος το πλαισιο απο οτι καταλαβα ανακυκλωση φουλ , σπασμενα νευρα εκνευρισμος κτλ.

Προσωπικη αποψη λαθος επιλογη.

Βρηκες εναν ανθρωπο ο οποιος ηταν ευγενης, σε ακουσε και κατειχε το θεμα.

Την επομενη φορα που θα χρειαστει να κανεις την δουλεια σου ξαναζητα να μιλησεις με τον ιδιο ανθρωπο, αν δεν ειναι απλα φυγε.

Ετσι λειτουργω εδω και παρα πολυ καιρο με το Πλαισιο.

Εχω βρει καποιον πωλητη ο οποιος με ακουει, ξερει για τι πραγμα μιλαω, ξερει τι ζηταω καθε φορα και με εξυπηρετει οσο καλυτερα μπορει. Φυσικα γνωστης οσο μπορει, αλλα ο οποιος καθεται και ακουει.

Ε, αυτον τον ανθρωπο εγω τον στηριζω συνεχεια. Εχει τυχει να παω στο Πλαισιο θελοντας να παραγγειλω ολοκληρο υπολογιστη και επειδη ελειπε να φυγω για να γυρισω την επομενη μερα οπου θα ηταν εκει.

Μπορει τον συγκεκριμενο υπολογιστη των 500€ να μπορουσα να τον αγορασω απο τον οποιονδηποτε, μπορει να μπορουσα να τον βαλω σε ενα καλαθι και μονος μου παιρνοντας τα πραγματα απο τα ραφια.

Δεν το εκανα ομως.

Οπως με στηριζει αυτος σε οτι θελω να αγορασω-παραγγειλω ετσι τον στηριζω κι εγω κανοντας τις αγορες μου μονο απο αυτον. Και στο συστημα φαινεται ποιος δινει την παραγγελια.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικη αποψη λαθος επιλογη.

Βρηκες εναν ανθρωπο ο οποιος ηταν ευγενης, σε ακουσε και κατειχε το θεμα.

Την επομενη φορα που θα χρειαστει να κανεις την δουλεια σου ξαναζητα να μιλησεις με τον ιδιο ανθρωπο, αν δεν ειναι απλα φυγε.

Ετσι λειτουργω εδω και παρα πολυ καιρο με το Πλαισιο.

Εχω βρει καποιον πωλητη ο οποιος με ακουει, ξερει για τι πραγμα μιλαω, ξερει τι ζηταω καθε φορα και με εξυπηρετει οσο καλυτερα μπορει. Φυσικα γνωστης οσο μπορει, αλλα ο οποιος καθεται και ακουει.

Ε, αυτον τον ανθρωπο εγω τον στηριζω συνεχεια. Εχει τυχει να παω στο Πλαισιο θελοντας να παραγγειλω ολοκληρο υπολογιστη και επειδη ελειπε να φυγω για να γυρισω την επομενη μερα οπου θα ηταν εκει.

Μπορει τον συγκεκριμενο υπολογιστη των 500€ να μπορουσα να τον αγορασω απο τον οποιονδηποτε, μπορει να μπορουσα να τον βαλω σε ενα καλαθι και μονος μου παιρνοντας τα πραγματα απο τα ραφια.

Δεν το εκανα ομως.

Οπως με στηριζει αυτος σε οτι θελω να αγορασω-παραγγειλω ετσι τον στηριζω κι εγω κανοντας τις αγορες μου μονο απο αυτον. Και στο συστημα φαινεται ποιος δινει την παραγγελια.

Ξερεις η ευγενεια ειναι περισοτερο σταση ζωης και λιγοτερο λογια.Ο αλλος που μιλαγε ευγενικα ειχε συμπεριφορα τοσο εριστικη που αν δεν ημασταν σε μαγαζι θα χαμε αλλα.Μπορεις να τσαμπουκαλευτεις με τα λογια η με τις πραξεις αυτος ηταν σε φαση θα την παρεις την καρτα θελεις δεν θελεις και αν μη τι αλλο ηταν ο ποιο ασχετος που εχω δει στην ζωη μου και ηταν και υπευθυνος εκει σαλταρα.Αν ειναι δυνατον ανθρωπος που ειναι μεσα στα πραγματα να λεει οτι τον καταλυστ τον βγαζει η αλμπατρον προφανως αυτος ειδε τα σιντακια που βαζουνε μεσα και εβγαλε αυτο το συμπερασμα.Και περα απο αυτο το παιδι σημερα το οτι ο καταλυστ δεν ελενχει το ανεμιστηρακι το θεωρησε ελαττωμα ως και ειναι.Αν θελω να σπασω τα νευρα μου εχω αλλους τροπους πιο ωραιους να μου λειπει να μου βγαινει ξυνο το θεμα και μου χει ξανασυμβει στο παρελθον με ενα αλλο μαγαζακι εκει κοντα που ειναι απατεωνες στην κυριολεξια με εφτασαν σε σημειο να κανω μηνυση.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαν , αν δλδ (με ολα αυτα που διαβαζω) σε εβριζε τι θα εκανες ; Θα τον εσπαγες στο ξυλο ;Αν για ενα τοσο απλο πραγμα σου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι τοτε θα σε συμβουλευα να χαλαρωσεις λιγο γιατι αυτα ειναι πταισματα μπροστα στα παλουκια της ζωης

φιλικα παντα

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαν , αν δλδ (με ολα αυτα που διαβαζω) σε εβριζε τι θα εκανες ; Θα τον εσπαγες στο ξυλο ;Αν για ενα τοσο απλο πραγμα σου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι τοτε θα σε συμβουλευα να χαλαρωσεις λιγο γιατι αυτα ειναι πταισματα μπροστα στα παλουκια της ζωης

φιλικα παντα

Δεν καταλαβαινω τι το περιεργο διαβαζεις και στο λεω και εγω εντελως φιλικα.Οχι δεν τα πηρα τοσο για την καρτα σιγα ενα αντικειμενο ειναι τα πηρα για την συμπεριφορα δεν πα να λες δεν στην αλλαζω.

Link to comment
Share on other sites

Πες το ψέμματα!! Κατά τις 3 σήμερα το απόγευμα έγιναν επεισόδια και έμαθα ότι το έσπασαν. Νεώτερα αύριο!

Παλι.Ε ας το κλεισουνε το ρημαδι να τελειωνουμε.Ναι τωρα μου το λεγανε και μενα οτι το σπασανε με μαδερια.Πηρα και τηλ το απογευμα και φυσικα κανενας δεν το σηκωσε.Τι διαολο αγανακτισμενοι ρμαδες κατεβαινουν στα επεισοδια?

Link to comment
Share on other sites

Θύμωσες, έβρισες και τελικά πήρες την μούφα κάρτα που σου έδωσε και έφυγες. Καλά έκανες, του έδωσες ένα μάθημα.

Ε, αυτον τον ανθρωπο εγω τον στηριζω συνεχεια. Εχει τυχει να παω στο Πλαισιο θελοντας να παραγγειλω ολοκληρο υπολογιστη και επειδη ελειπε να φυγω για να γυρισω την επομενη μερα οπου θα ηταν εκει.

Οπως με στηριζει αυτος σε οτι θελω να αγορασω-παραγγειλω ετσι τον στηριζω κι εγω κανοντας τις αγορες μου μονο απο αυτον. Και στο συστημα φαινεται ποιος δινει την παραγγελια.

Έχει κάποιο κέρδος ο πωλητής του Πλαισίου που θα δώσει την παραγγελία?

Link to comment
Share on other sites

Παίρνει ένα μικρό ποσοστό επί της πώλησης.

Και εγώ το κάνω αυτό με 2 παιδία που έχω στο Ψυχικό.

Πρέπει να τους στηρίζουμε και εμείς όπως κάνουν και αυτοί, μόνο κέρδος θα μας βγεί.

Link to comment
Share on other sites

Θύμωσες, έβρισες και τελικά πήρες την μούφα κάρτα που σου έδωσε και έφυγες. Καλά έκανες, του έδωσες ένα μάθημα.

Έχει κάποιο κέρδος ο πωλητής του Πλαισίου που θα δώσει την παραγγελία?

Ναι την πηρα αλλα παλι εκει ειναι η καρτα και αναμενω.Τωρα που τα σπασανε ολα βεβαια πηγανε ολα πισω και αντε περιμενε παλι.:whistle2::whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πέρασα έξω από το πλαίσιο 2 φορές, δεν είδα κάτι σπασμένο.

Α οκ.Αν δεν την αλλαξει αυριο εφυγα για συνηγορο καταναλωτη βαρεθηκα παει 11 μερες η ιστορια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.