Jump to content



Deus Ex: Human Revolution


Nephiλiμ

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

KAINOYΡΓΙΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΝΕΕΣ ΣΚΗΝΕΣ

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=M36vY3Z0yec]Deus Ex: Human Revolution TGS English trailer September 2010[/ame]

---------

ΝΕΕΣ SCREENSHOTS

dx3-screenshot43.jpg

dx3-screenshot44.jpg

dx3-screenshot45.jpg

dx3screenshot52final.jpg

dx3-screenshot46.jpg

dx3-screenshot47.jpg

dx3-screenshot54.jpg

dx3-screenshot48.jpg

dx3-screenshot50.jpg

dx3-screenshot51.jpg

dx3-screenshot49.jpg

Έγινε επεξεργασία από Vasot
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Από γραφικά πάντως φαίνεται τούμπανο. Τα προηγούμενα δεν τα έχω παίξει, από τι κατάλαβα είναι first person shooter?

Γενικότερα την Square την εμπιστεύομαι σαν εταιρία αν και υπάρχουν και φορές που έχει βγάλει πατάτες...

Link to comment
Share on other sites

Από γραφικά πάντως φαίνεται τούμπανο. Τα προηγούμενα δεν τα έχω παίξει, από τι κατάλαβα είναι first person shooter?

Γενικότερα την Square την εμπιστεύομαι σαν εταιρία αν και υπάρχουν και φορές που έχει βγάλει πατάτες...

Η square είναι υπέυθυνη μόνο για τα fmv's και τα τρέιλερ. Το είδος θα είναι 1st person fps/rpg hybrid , αλλά θα σε βάζει και σε 3rd view.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
χμμ δεν με πολύ ενθουσίασε ούτε το video ούτε τα γραφικά του...

Tην σειρα παιχνιδιων F.E.A.R θυμιζει στα γραφικα απο οτι φαινεται τουλαχιστον στο τρειλερ

Ειναι αρκετα καλα κα ατμοσφαιρικα χωρις βεβαια να ειναι σαν του Crysis 2...

H PC εκδοση θα υποστηριζει DX11 με tesselation κλπ οποτε αναμενεται να εχει καλυτερα γραφικα εκει απο οτι στις κονσολες

Έγινε επεξεργασία από Vasot
Link to comment
Share on other sites

Tην σειρα παιχνιδιων F.E.A.R θυμιζει στα γραφικα απο οτι φαινεται τουλαχιστον στο τρειλερ

Ειναι αρκετα καλα κα ατμοσφαιρικα χωρις βεβαια να ειναι σαν του Crysis 2...

H PC εκδοση θα υποστηριζει DX11 με tesselation κλπ οποτε αναμενεται να εχει καλυτερα γραφικα εκει απο οτι στις κονσολες

Ελπίζω να έχεις δίκιο και να βγει κάτι καλό, από το video πάντως τα γραφικά φαίνονται λίγο μάπα, αλλά μπορεί να φταίει και το video και in game να είναι πολύ καλύτερα.

Πάντως δεν ξέρω τι να περιμένω από την square της οποίας είμαι και τρελαμένος fan, η θα βγάλει επικές κυκλοφορίες (ffvii,ffviii,ffx, advent children,crisis core, kingdom hearts) ή θα βγάλεις τις επικές πατάτες (front mission evolved) που ούτε η πιο άκυρη εταιρία δεν θα έβγαζε.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Όσοι περιμένετε γραφικάρες θα απογοητευτείτε . Όσοι περιμένετε σενάριο , πλοκή , gadgeτάκια και RPG στοιχεία παρά FPS θα περάσετε καλά.:rubik:

Εντάξει άμα έχει όλα αυτά που λες δεν με πειράζει να μην έχει γραφικάρες. Τουλάχιστον να έχει στοιχεία rpg και ενδιαφέρουσα πλοκή...

Link to comment
Share on other sites

Δε μου αρέσει το συστηματάκι που φαίνεται να έχουν βάλει. Ανάλογα με την έκδοση έχεις και επιπλέον όπλα. Άμα κάνεις πχ το preorder παίρνεις Χ όπλο και Υ αποστολή παραπάνω κτλ.

Βάλτα σε dlc στο κάτω κάτω της γραφής. Μη τιμωρείς τα άτομα που θέλουν να το αγοράσουν...

Link to comment
Share on other sites

Δε μου αρέσει το συστηματάκι που φαίνεται να έχουν βάλει. Ανάλογα με την έκδοση έχεις και επιπλέον όπλα. Άμα κάνεις πχ το preorder παίρνεις Χ όπλο και Υ αποστολή παραπάνω κτλ.

Βάλτα σε dlc στο κάτω κάτω της γραφής. Μη τιμωρείς τα άτομα που θέλουν να το αγοράσουν...

Ναι αυτό το έχω δει να γίνεται και στα παιχνίδια της bioware μάλλον θα είναι της μόδας :getlost:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.