Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

παρα τα όποια ελατώματα το παιχνίδι είναι φοβερό.

όσο για το αυξημένο damage αυτο δίνει αληθοφάνεια και λογική στο παιχνίδι!

για να κάνεις kill θες καλή θέση - καλή απόκρυψη - κίνηση υπό κάλυψη και στρατηγική !

μάλιστα αποτρέπει call-of-dutiες και ραμπιλίκια!

για εμένα αυτό που θέλει διόρθωμα είναι το reflection στις διόπτρες (παρότι συχαίνομαι το sniping), είναι υπερβολικό...

Έγινε επεξεργασία από The_Blade
Link to comment
Share on other sites

τι να πω ρε παιδιά είμαι μέγας γκαντεμης, όποτε παω καλα σε kills 20/10 και πόντους κρασάρει το γ@#$%$!@%νοοο!!!! λες και το κάνει επίτηδες, μεγάλη ξενέρα. Ελπίζω να μην το κάνει και στο κανονικό παιχνίδι. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Δωστε του λιγο χρονο και θα δειτε οτι εναι φοβερο το παιχνιδι

Ετσι ελεγα οταν πρωτοπαιξα bc2, αλλα μετα παιζοντας ειδα ποσο καλο ειναι

Βασικα μεχρι σημερα δεν ειχα κατσει σοβαρα να ασχοληθω ,γιατι μια ηθελα να βαλω αλλους drivers ,μια εψαχνα bios της καρτας γραφικων μια εβλεπα τα fps απο το fraps .

Εχει bugs το παιχνιδι ,beta ειναι αλλωστε ,αλλα παρα τα οποια ελλατωματα ειναι πoλυ ανωτερο παντου απο το bad company 2

Υποψιν οι διοπτρες με 8χ ειναι που γυαλιζουν στον εχθρο οι 4χ δεν εχουν αυτο το μειονεκτημα .Σημερα ξεκλειδωσα την 4χ και το καταευχαριστηθηκα.

Τα οπλα εχουν το σωστο recoil και επισης ειναι πιο βολικα στο σημαδι απο το bc2, χωρις ομως να γινονται βαρατε αερα πατερα σαν τα call of duty .

vasili zaitsev αισθανομουν.Εσπασα πολλα κεφαλια λεμε! sniper μονο απο εδω και περα .

Λοιπον απλα δωστε του λιγο χρονο και θα δειτε !

Έγινε επεξεργασία από michalos
Link to comment
Share on other sites

Απο Catalyst Control Center > Gaming > 3D Application Settings > Tessalation off

Σιγουρα δινει boost αυτο ? Γενικα η beta εχει ελλειψεις στα γραφικα επιτηδες, εχουν δηλωσει στην DICE πως τα ultra settings υπαρχουν απλα για να υπαρχουν DICE: BF3 beta graphics not equal to final version το game δεν τρεχει σε dx9 ομως, γενικα ΔΕΝ υποστηριζει η frostbite 2.0 DX9, μην πετατε οτι μπουρδα θελετε ελεος :S

Εμενα η ολη φαση με το battlelog με βολευει, με παει 10 χρονια πισω οταν κυνηγαγα απτο all seing eye να δω ποιοι σερβερ ειναι γερμανια και αγγλια για να παιξω σαν ανθρωπας με την isdn 64k του πΟΤΕ, τοτε οι ingame server browser δεν ειχανε ουτε region filter ουτε τπτ.

Btw μονο σε εμενα πεταει connection lost μολις περασει λιγη ωρα στο 2ο round ? δοκιμασα upnp off παλι τα ιδια. Θα κοιταξω το βραδυ για ports μπας και εχω ξεχασει τπτ κλειστο. Συμφωνω οτι θυμιζει αρκετα MoH το πιστολιδι αλλα τουλαχιστον αποδιδεται πολυ πιο ρεαλιστικα το recoil και ειναι αρκετα πιο δυσκολο να κανεις spawn kill, σε αντιθεση με το moh που πολλες φορες λυπομουνα τους επιτιθεμενους στο combat mission, air strike artillery strike mortar strike missile strike, ειχα αποκτησει μια αρρωστημενη εμμονη να βγαινω πισω απο 10 ατομα και να τους ριχνω ολα αυτα με την πρωτη ευκαιρια :D μακαρι να ειχε κατι παρομοιο και το bf3 ( καλα ντε ! μην βαρατε ! :tomato: )

Τωρα οποιος την βρισκει με 10 bodyshots ανα kill ας παει να παιξει mechwarrior να το ευχαριστηθει :p

Link to comment
Share on other sites

ο φακος τυφλώνει άσχημα!!!

Ναι και κάτι άλλο γι αυτά τα attachements, ακόμη και team mate να είναι μπορεί να σε τυφλώσει.

Φαντάζομαι από τώρα σκηνικά να σε κυνηγάει 12άχρωνο COD fan με laser/flash attachement για να σου σπάσει τα νεύρα :p

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

το χουν παρακανει παλι ολα τα νουμπς,με τα rpg σε κλειστο χωρο μονο infantry..

αν και φανατικος αντι σναιπερας,το reflection τους μου δωσε αρκετα headshots :hehe:

εχει καποια βαση,εγω χαρηκα για να πω την αληθεια ,σποταρονται για πλακα..χεχε

θυμαστε σε bc2 τι γινοταν απο δαυτους,και τι spawn kill ειχε πεσει..

αα! η χειροβομβιδα, κανει ζημια λεμε μεγαλη!!

Έγινε επεξεργασία από gbak
Link to comment
Share on other sites

το χουν παρακανει παλι ολα τα νουμπς,με τα rpg σε κλειστο χωρο μονο infantry..

αν και φανατικος αντι σναιπερας,το reflection τους μου δωσε αρκετα headshots :hehe:

εχει καποια βαση,εγω χαρηκα για να πω την αληθεια ,σποταρονται για πλακα..χεχε

θυμαστε σε bc2 τι γινοταν απο δαυτους,και τι spawn kill ειχε πεσει..

αα! η χειροβομβιδα, κανει ζημια λεμε μεγαλη!!

τουλάχιστον δεν θα έχουμε Gustav !!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.