Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Είναι κανείς με 5870 (single) και i7 sandy ή 6πύρηνο phenom; Αν ναι, στα πόσα fps κυμαίνεστε;

Στο Auto, 1680 x 1050 (High), κατω απο τα 50fps δεν πεφτω (με το συστημα της υπογραφης stock, χωρις o/c). Ειμαι με τους 11.10 Preview

Επισης ειχα δοκιμασει να βαλω και μερικα στο Ultra και διαφορα στα FPS δεν ειδα, αλλα ουτε και στην ποιοτητα κλπ...

Έγινε επεξεργασία από z3et
Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση:

Το προπαρηγγγειλα σημερα απο το getitnow.. Τους πηρα τηλεφωνο και ειπαν οτι μολις βγει και ερθει σε αυτους θα πρεπει να γινει η πληρωμη για τον συγκεκριμενο τιτλο.. Με αλλα λογια οσοι προπαραγγελνουν δεν χρεωνονται κατι και δεν λαμβανουν κατι και τελη Οκτωβρη με την αφιξη θα πρεπει να γινει η πληρωμη;

Link to comment
Share on other sites

Ναι, η προπαραγγελία είναι απλά μια δέσμευση από μέρους σου ότι θα το αγοράσεις όταν βγει. Όταν έρθει, θα χρεωθεί η κάρτα σου (εκτός αν το ζήτησες αντικαταβολή) και θα το παραλάβεις.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το διαβασα και εγω στο hardocp, καποια χαζομαρα εχει γινει με το clipping στους βραχους.

Το παιχνιδι παραμενει cpu bound, φιλος μου με sandy και 5870 εχει καλυτερα fps απο εμενα με 570 και C2Q στα ιδια settings + υψηλοτερη αναλυση, παραμενει επισης και το τραγικο lag οταν το fraps δειχνει 49fps και κατω :( τουλαχιστον τωρα οποτε παταω tab δεν φαινεται να τρωει fps το scoreboard :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι το διαβασα και εγω στο hardocp, καποια χαζομαρα εχει γινει με το clipping στους βραχους.

Το παιχνιδι παραμενει cpu bound, φιλος μου με sandy και 5870 εχει καλυτερα fps απο εμενα με 570 και C2Q στα ιδια settings + υψηλοτερη αναλυση, παραμενει επισης και το τραγικο lag οταν το fraps δειχνει 49fps και κατω :( τουλαχιστον τωρα οποτε παταω tab δεν φαινεται να τρωει fps το scoreboard :p

τον έχεις default ή overclock των C2Q?

Link to comment
Share on other sites

έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα:rant: ούτε τα covers υπάρχουν, πέφτεις με τη μια ήμαρτον, σκέφτομαι να ακυρώσω την προ παραγγελία και να περιμένω να δω άμα θα διορθώσουν τα προβλήματα γιατί έχω ξενερώσει.

Αμα την ακυρώσω μετά θα έχει περισσότερα χρήματα λέτε απο τα 35€ που το δίνουν τώρα?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.