Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Σε αυτή τη λογική είμαι και εγώ, να ακυρώσω προπαραγγελία. Άλλωστε, μετά τον Δεκέμβρη που θα έχουν βγει 3-4 patch θα είναι σε ανεκτή κατάσταση.

Βέβαια οι δικοί μου λόγοι επεκτέινονται στο bfbc2 το οποίο το παρατήσαν πριν καν βγει ο αντικαταστάτης του...

Link to comment
Share on other sites

Ναι η μετρο ειπαμε ειτε παιζεις COD ειτε αυτη το ιδιο ειναι

Εγω παραταω την beta μεχρι να βγει η final, μηπως τοτε δω χαρτες της προκοπης συνεχιζω το bad company 2 να δουμε και κανενα οχημα

Link to comment
Share on other sites

Όλοι σε αυτό το thread αλλά και στα EA forums την βρίζετε την DICE και την ΕΑ αλλά βιαστήκατε να κάνετε προπαραγγελίες όλοι να προλάβετε, μετά από τα καραγκιοζιλίκια που έχουν κάνει στο BC2. Το BC2 ποτέ δεν ήταν battlefield, πάντα ήταν ένα console port, από όλους αυτό ακούω και καλά για να απενοχοποιήσουν την DICE αλλά και για να δώσουν ελπίδες, ίσως ψεύτικες, στον εαυτό τους ότι και καλά το BF3 θα lala και θα δέρνει.

Από τη στιγμή που αγόρασα το BC2 το λάτρεψα σαν game, αλλά μου έβγαλε και τη πίστη. Μια patch, μια το ένα μια το άλλο, μια δε δουλεύει αυτό, μια χαλάει το άλλο, μια θέλουμε drivers από την AMD για να μην κάνει 8 ώρες να φορτώσει από πίστα σε πίστα, αυτό δε το φτιάχνουμε γιατί σας γράφουμε στα @@ μας κτλ. Όσο κι αν έχω γουστάρει το BC2 άλλο τόσο με εχει ξενερώσει και γι' αυτό δεν προπαρήγγειλα και το BF3.

Είμαι πεπεισμένος, ότι η Final θα είναι μέρα με τη νύχτα με τη Beta που παίζουμε αυτή τη στιγμή, αλλά και πάλι, έχουν προϊστορία στις καλαμίες οι τυπάδες...

Link to comment
Share on other sites

Δν θα επεκταθω περι bugs κτλ..αλλα ρε παιδια πεστε μου το SV98 ειναι τοσο αδυναμο???γιατι στα 5 μετρα δν τον σκοτωνει τον αλλο αλλα τον αφηνει με 25% health?περιμενω κ το M40 να δω κ αυτο..επισης στο τελικο θα γραφει details τον οπλων οπως damage κτλ??

Link to comment
Share on other sites

αρχίζω και σκέφτομαι πολύ σοβαρά να ακυρώσω το preorder... γιατί τα χαζά Hit registrations μου έχουν σπάσει τα νεύρα... μόλις ψόφος πάλι, να με πετυχαίνει ξώφαλτσα στο μετρό, να κρύβομαι/πέφτω πίσω από το βαγόνι.. και να συνεχίζω να τις τρώω για 2-3 sec (ο αλλος αρκετά μακρυά όπου ΔΕΝ είχε οπτική επαφή...) και στο τέλος.. rip...

Link to comment
Share on other sites

Καθησυχάζει η DICE για τη beta του Battlefield 3

Battlefield 3 αλλαγές από beta σε τελική:

* Fixed occasional client crash when reviving.

* Fixed killcam showing glitched area under map if your killer is dead.

* Issue with spawning on dead squad mates fixed.

* Fixed a bug where shooting at a moving enemy could cause more than the intended amount of damage.

* Crosshairs for shotguns have been replaced with a new, thinner, art.

* A subtle low health screen effect has been added.

* Tweaked scores of Medals and Service Stars.

* Tweaked the Rank progression.

* Pushing prone on console will not play the animation twice.

* Fixed loss of Squad Leader after EOR at some times.

* Framerate stability fixes.

* The 3D spotting icons has been tweaked to better match the target’s visibility. Icons will show frequently less on mostly obscured targets.

* Fixed issue with crosshair disappearing after round transition.

* Fixed issue with crosshair disappearing after trying to deploy while the countdown timer still active.

* Squad list now shows specializations chosen, VOIP activity and dead squad mates.

* Non working options in squad menu fixed: «Private» flag and «Switch Teams».

Πηγη: Game 2.0, Το Άσυλο των gamers

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς υπάρχουν κάτι τέτοια βίντεο και μου δίνουν ελπίδα:

Βασικά μετά από τα 24' του βίντεο, νομίζω πως όλοι μας περιμένουμε πλέον να δούμε το τελικό.

ΔΕΝ πιστεύω ότι θα έχουν διορθωθεί όλα, σε καμία περίπτωση, αλλά το παιχνίδι φαίνεται εξαιρετικό

Το μέγεθος δε του χάρτη, υποχρεώνει να παίξεις ομαδικά, διαφορετικά απλά θα μαζεύεις τυχαία kills.

Επίσης, το καλό με το χάρτη αυτό είναι ότι θα μας πάρει μήνες να τον μάθουμε. Ειδικά κρυψώνες, από που βλέπεις που, σημεία για ενέδρες, κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδης θα μπορει να ανεβασει καποιος σερβερ απο ελλαδα ?μικροτερα πινκ???Δε μπα να λενε οτι θενε εγω θα μπαινω ακομα και με το κανονικο αγορασμενο παιχνιδι.αιντε γιατι στο ονομα της πειρατειας(Παραμυθι)εχουν χαλασει τα παιχνιδια

Link to comment
Share on other sites

είναι "option" ή "bug" να μη σου δείχνει το τριγωνάκι πάνω από το κεφάλι, είτε δικών σου, είτε αντιπάλων, γιατί δε μου δείχνει και βαράω σα βλάκας όλο τον κόσμο... :S

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.