Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

προτεινα σε ενα συναδελφο να το παρει απο πλαισιο ή seven..

τελικα παρηγγειλε απο το 2ο με αντικαταβολη και σημερα το κουριερ χτυπησε την πορτα του..(πλαστικο κουτακι λεει και ενα μανιουαλ υποτυπωδες...)

εγω εκανα τηλ/κη παραγγελια στο πλαισιο ο μαμακας...και ουτε φωνη ουτε ακροαση..

ειχε παραγγειλει κανεις απο seven spots και παρελαβε ή με δουλευει ο συναδελφος?

Link to comment
Share on other sites

Αφου είχανε σημερα τα πακέτα στο πλαισιο θα έπρεπε να τα στείλουν σημερα στον κόσμο για να τα εχει αυριο την ημερα κυκλοφοριας.Τη φουτσισαμε δυστυχώς όσοι ειμαστε επαρχία.

Link to comment
Share on other sites

προτεινα σε ενα συναδελφο να το παρει απο πλαισιο ή seven..

τελικα παρηγγειλε απο το 2ο με αντικαταβολη και σημερα το κουριερ χτυπησε την πορτα του..(πλαστικο κουτακι λεει και ενα μανιουαλ υποτυπωδες...)

εγω εκανα τηλ/κη παραγγελια στο πλαισιο ο μαμακας...και ουτε φωνη ουτε ακροαση..

ειχε παραγγειλει κανεις απο seven spots και παρελαβε ή με δουλευει ο συναδελφος?

Δεν διάβασες ότι γράφτηκε πιο πριν ε? (καλά είναι και τόσες σελίδες).

Τηλεφωνική παραγγελία και εγώ από Πλαίσιο, όσες φορές τους πήρα τηλέφωνο είπαν ότι θα με έπαιρναν όταν παραλάμβαναν, αυτό ΔΕΝ το έκαναν, αλλά, στο τελευταίο μου τηλεφώνημα, στις 18:00 περίπου είπαν ότι παρέλαβαν, είναι στις αποθήκες, αυριο (27) 9:00-12:00 θα το έχω.

Είδομεν

Link to comment
Share on other sites

8:25 το πρωί και ήρθε @ Παλαιό φάληρο!

(38 ευρώ με μεταφορικά, από τηλεφωνική παραγγελια στο πλαίσιο)

post-2868-1416075573,3929_thumb.jpg

Υ.Γ. μην ψαρώνετε, η ταχύτητα του... SATA 2 είναι και ας λέει για δίκτυο

Υ.Γ.2 είχα το οριγιν εγκατεστημένο, η εγκατάσταση του BF3 μου άνοιξε το Origin και μου ζήτησε να μπω, αμέσως ζήτησε Σήριαλ Νάμπερ, μπήκε στα παιχνίδια μου στον κατάλογο, και μετά από next next next άρχησε η εγκατάσταση.

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

BAN για ψυχικη οδηνη εμεις παιζουμε βιολι και ο τετιμποις με την κοκκινη μηχανη μας κανει μοστρα.δωσμου μανα το κλειδιιιιι

γ@ματος...χαχααχαχαχ :hehe:

Άντε να δούμε τι θα δούμε και με το plesio.bg...

Link to comment
Share on other sites

8:25 το πρωί και ήρθε!

(38 ευρώ με μεταφορικά, από τηλεφωνική παραγγελια στο πλαίσιο)

Τυχερέ! Μπορείς να ξεκινήσεις πρωί-πρωί...

Εγώ πρέπει να δουλεύω μέχρι τις 5 το απόγευμα...

Όταν επιστρέψω σπίτι πρώτη δουλειά θα είναι να ανοίξω το τέρας και εγκατάσταση...

:)

Link to comment
Share on other sites

08:40 ολεεεεεεεεε το πακετακι στο σπιτι μου νικαια!!!! με ξυπνησε πρωινιατικα αναθεματον!!! κατεβηκα με την τσιμπλα στο ματι ολο χαρα να παραλαβω :D

Το φέρνουν πακεταρισμένο σε φάκελο και με προστασία αέρα, ή είναι εκτεθιμένο στους περιβαλλοντικούς παράγοντες;

:p

Θα έχω άμεση ενημέρωση όταν το παραλάβουν σπίτι και θα ενημερώσω ώρα άφιξης για Μαρούσι...

:D

Όποιος παραλαμβάνει να λέει και περιοχή...

Link to comment
Share on other sites

Λεπον.

Ο Νιγηριανος πριγκηπας εγινε Ρωσσος τσαρος και το κλειδακι ηρθε χθες το απογευμα.

Ρωσσικη εκδοση που με την βοηθεια αυτου How to Change Language Battlefield 3 Language Changer tool Origin - CJS CD Keys εγινε αγγλικη.

Εκανα και το τρυπακι με το proxy για activation απο το origin και βουρ για παιχνιδι.

Οι πρωτες εντυπωσεις καλες αλλα δεν γραφω πολλα μιας και τα γερικα ματια μου οπως λεει και ο Lazy μπορει να με προδωσουν. :D

Οι εχοντες ati crossfire με προβληματα stuttering καλο θα ειναι να δοκιμασουν το latest cap 4 απο εδω Rage3D μιας και απο οτι φενεται λυνει τα προβληματα αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.