Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

ασύστολα βιασμός

έγινα medic και κανω heal & res και μια χαρά κιόλας έρχονται και κάνουν respawn σε εμένα

με τα update το μόνο κουλο που έμεινε ειναι οτι με κάνει minimise το game και δεν μπορώ να το επαναφέρω....task manager etc etc

Link to comment
Share on other sites

Είχα φύγει για ψώνια και δεν ασχολήθηκα. Μόλις έκανα επανεκίνηση και μετα δεξί click και επιδιόρθωση από το origin στο εικονίδιο του bf3 limited edition, έκανε 4 λεπτάκια έλεγχο και μετά ένα λεπτάκι έλεγχο για το update και με έφερε στην αρχική κατάσταση που ελέγχει για την ημερομηνία έναρξης...

Επειδή δεν δούλεψε πριν το κόλπο με το proxy, θα περιμένω μέχρι τις 2 να δω αν θα παίξει τελικά ή θα ζητήσω τα λεφτά μου πίσω...

Πάω για bc2 τώρα, να πνίξω τον καημό μου...

:p

Link to comment
Share on other sites

Όσοι είχανε πρόβλημα με dns και τώρα error με activation κάντε reinstall το origin, μετά δεξί click πάνω στο game και επιδιόρθωση.(Άμα αρχίσει και κάνει download σιγουρευτείτε οτι είναι σωστό το path που αποθηκεύει τα games το origin)

Πάντως δεν υπάρχει θέμα για blacklist και πράσινα άλογα, διότι dns θα μπορούσε ο οποιοσδήποτε να χρησιμοποιήσει για τον οποιοδήποτε λόγο,δεν έχει σχέση ούτε με το BF ούτε με το origin.

Edit: Με πρόλαβε ο ^

Link to comment
Share on other sites

εδώ πλαίσιο και όλα μια χαρά και campaingh έχω παίξει kai Multy

edit τώρα μου πέταξε error οπότε λογικά περιμένουμε μετά τις 2 αλλά στο battlelog μπαίνει και παίζω κανονικά (τι στο διάολο γίνεται ?) !!!

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

στο orgin μου εβγαλε οτι υπαρχει προβλημα με την ενεργοποιηση του παιχνιδιου ,το γνωριζουμε το προβλημα και θα βρουμε λυση συντομα.

αρα ειναι γενικο το προβλημα και γνωστο στην origin

στο battlelog μπαινω κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για την δική μου περίπτωση δεν έχει κανείς καμιά ιδέα;

Θυμίζω με το που ανοίγω το origin με πετάει απ΄το internet. Πρέπει να κλείσω το origin και να κάνω restart το router για να ισιώσει.

Φανταστείτε ακόμα δεν το έχω κάνει install για τον παραπάνω λογο!

Καμιά ιδέα;

στο orgin μου εβγαλε οτι υπαρχει προβλημα με την ενεργοποιηση του παιχνιδιου ,το γνωριζουμε το προβλημα και θα βρουμε λυση συντομα.

αρα ειναι γενικο το προβλημα και γνωστο στην origin

στο battlelog μπαινω κανονικα

Τι είναι το battlelog ρε παιδιά;

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για την δική μου περίπτωση δεν έχει κανείς καμιά ιδέα;

Θυμίζω με το που ανοίγω το origin με πετάει απ΄το internet. Πρέπει να κλείσω το origin και να κάνω restart το router για να ισιώσει.

Φανταστείτε ακόμα δεν το έχω κάνει install για τον παραπάνω λογο!

Καμιά ιδέα;

Τι είναι το battlelog ρε παιδιά;

ρε παιδι μου μου ακουγεται λιγο παραξενο να κλεινει το οριτζιν το ιντερνετ σου...μηπως εχεις ντισκονεκτς ασχετα με το οριτζιν?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου μου κάνει release date check fail τι πρέπει να κάνω για να παίξει;

Επίσης το platoon thelab που είχα φτιάξει δεν το βρίσκω...;

EDIT: Το βρήκα πως να κάνω skip το release date αλλά στο launch μου βγάζει error, "check if the game is installed properly"... wtf is dis;

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου μου κάνει release date check fail τι πρέπει να κάνω για να παίξει;

Επίσης το platoon thelab που είχα φτιάξει δεν το βρίσκω...;

EDIT: Το βρήκα πως να κάνω skip το release date αλλά στο launch μου βγάζει error, "check if the game is installed properly"... wtf is dis;

το πρόβλημα λογικά θα διορθωθεί αύριο για δείτε πόσο έχει ο μήνας και πότε είναι το realease για τα δισκάκια

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι να μας βγαλει ασπροπρωσοπους ο Lazy. :D

Ο κωλόγερος εχει πιασει τον server λες και ειναι γκομενα και δεν αφηνει κανενα να αλλο να παιξει.

ΒΓΕΣ ΡΕ!

ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ or something!!! :hang3:

Link to comment
Share on other sites

Ο κωλόγερος εχει πιασει τον server λες και ειναι γκομενα και δεν αφηνει κανενα να αλλο να παιξει.

ΒΓΕΣ ΡΕ!

ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ or something!!! :hang3:

ρε σαπιε εγω σου φταιω; οι αλλοι δηλαδη που δεν βγαινουν;

Οοοοοοοοοχι ρε δεν βγαινω :p

Link to comment
Share on other sites

Ο κωλόγερος εχει πιασει τον server λες και ειναι γκομενα και δεν αφηνει κανενα να αλλο να παιξει.

ΒΓΕΣ ΡΕ!

ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ or something!!! :hang3:

^lol

προβλέπεται βασιλάκης καΐλας με το game :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου μου κάνει release date check fail τι πρέπει να κάνω για να παίξει;

Επίσης το platoon thelab που είχα φτιάξει δεν το βρίσκω...;

EDIT: Το βρήκα πως να κάνω skip το release date αλλά στο launch μου βγάζει error, "check if the game is installed properly"... wtf is dis;

SOS! Πως κάνουμε σκιπ το release date??????

Link to comment
Share on other sites

Ιδέα μου ή δε μετράει όλα τα kills που κάνεις;

έιχα k.d 6/9 τρώω 3 και ένας 4ος με σκοτώνει παμε 9/10 σωστά; ε 7/10 έχει κρατήσει. Αν τους κάνουν revive δε μετράει; Μου συνέβη και πιο πριν αλλά λέω μήπως έκανα λάθος και έδωσα προσοχή.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.