Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

SOS! Πως κάνουμε σκιπ το release date??????

http://www.thelab.gr/gaming/official-battlefield-3-thread-76442-97.html#post1063114623

Οποιος εχει το παιχνιδι απο origin και θελει να παιξει τωρα ας κανει τα ακολουθα,

Control Panel -> Internet Options -> Connections -> LAN Settings -> Tick "Use a proxy for your LAN") -> Address: 210.107.100.251 Port: 8080

Ψιλοαργει λιγο μεχρι να φορτωσει αλλα ολα μια χαρα μετα,μολις το δοκιμασα και παιζει κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό δεν τις θέλω εγώ αυτές τις αηδίες με τα activasion που να τους καεί το video και το μεγάλο μάτι της κουζίνας!!!! :wall:

Πέρασε 2 η ώρα, προχώρησε με την ενεργοποίηση και κολλάει μετά!! Μου λέει ότι το sn είναι λάθος και πρέπει να το βάλω πάλι. Πατάω το κουμπί, βγάζει μια παπαριά μεγάλη που γυρνάει και δε σταματάει ΠΟΤΕ!!! :shout:

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό δεν τις θέλω εγώ αυτές τις αηδίες με τα activasion που να τους καεί το video και το μεγάλο μάτι της κουζίνας!!!! :wall:

Πέρασε 2 η ώρα, προχώρησε με την ενεργοποίηση και κολλάει μετά!! Μου λέει ότι το sn είναι λάθος και πρέπει να το βάλω πάλι. Πατάω το κουμπί, βγάζει μια παπαριά μεγάλη που γυρνάει και δε σταματάει ΠΟΤΕ!!! :shout:

xaxaxa, μια απ τα ιδια και εδω, ακριβώς το ιδιο... εχπν μπουκώσει τα πάντα τι ψαχνεις:triniti:

Link to comment
Share on other sites

Τζάμπα περίμενα μέχρι τις 2 να παίξω...

Τελικά δεν τα κατάφερα. Κάτι πρέπει να γίνεται με το αctivation από το origin.

Έχει πολύ κίνηση;

Μου έβγαλε το παρακάτω:

bf3activation.jpg

Όταν επιλέγω enter product key ανοίγει ένα παράθυρο που προσπαθεί να συνδεθεί επί 2 με 3 λεπτά και τελικά μου βγάζει το μήνυμα ότι δεν έχω δίκτυο και δεν μπορεί να συνδεθεί ενώ το δίκτυο μου είναι μια χαρά. Έχει uptime 4 μερες χωρίς disconnect...

Πως το λύνουμε αυτό;

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

We´re seeing that a lot of users are experiencing issues with activating their product keys in Origin at the moment.

Of course, we are on top of this and have our teams work hard to track and fix the issue as soon as possible.

For users who don´t need to activate any codes but are still playing, the game might start a bit slower than usual.

Link to comment
Share on other sites

Τσατσιάαααα!

Πάω να μπω επιτέλους μετά το official release σήμερα να βρω κανά eu server με πολύ κόσμο, και βλέπω 0 τα stats μου! :(

Μια φορά πήγα να ξεκινήσω με πλεονέκτημα στα unlocks και μου την στερήσανε οι άτιμοι :D

Μάλλον θα κλαίγανε πολλοί noobs βλέποντας μερικό κόσμο με υψηλό rank στο launch day :( whiners suck :p

Link to comment
Share on other sites

EA+Origin+DICE = EPIC FAIL!

Μετά από έξοδο και είσοδο πάλι στο @#!@origin μου έβγαλε το μηνυματάκι...

originfail.jpg

Στα forum του origin γίνεται χαμός. Όλοι τους βρίζουν.

Τυχεροί ήταν αυτοί που ενεργοποίησαν χθες και προχθες που δεν είχε τέτοιο πρόβλημα...

Τώρα σε τι οφείλεται δεν ξέρω, μπορεί να φταίει η κίνηση, μπορεί να έχουν κάνει και καμία πατάτα...

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.