Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

"An error was reported from the EA backend."

έχει κλασει το συστημα και τα εχει μ@μησει ολα.

Ειχα 7 favorite servers και τωρα μου δειχνει μονο τους τρεις.

τους αλλους που τους εψαξα και απο τις σελιδες τους μεσα απο το battlelog μου δινει uknown error...

Ψαχνοντας λιγο βρηκα αυτο:

Official source..

Battlelog / Sign in

And for those countless who cannot log in..

If you are playing on PC, please enable the following online ports on your connection:

TCP: 80, 443, 9988, 20000-29999, 22990, 17502, 42127

UDP: 3659, 14000-14016, 22990-23006, 25200-25300

φυσικα οχι οτι λυνει και το προβλημα ,αλλά φτιάχνει λίγακι το ping ~2ms.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τα δείχνει αριθμητικά και σε ομάδες σχεδίων, αλλά δε δείχνει ονόματα, ή δεν ξέρω που τα βλέπεις.

Μόνο αυτό; Εχθές που παίζαμε μαζί (κι σε εσένα έβλεπα το όνομά μου δίπλα στο δικό σου...), πήρα δύο μέσα στις στοές του Bazzar. Το δεύτερο παραλίγο να το χάσω γιατί δεν πιάνει το Melee Attack αν κρατάς ήδη το μαχαίρι. Είχα δηλαδή το όπλο (1), πατάω Melee (X) και καρφώνω τον πρώτο και μετά πατάω πάλι Χ για να φάω και τον δεύτερο πριν γυρίσει... Δεν έκανε τίποτα... Ευτυχώς πρόλαβα και γύρισα σε όπλο και ξανά Χ για να του πάρω το sculp...

Ναι το παθα και γω αυτό που λές αρκετές φορες, στο δευτερο συνεχόμενο knife kill κολλάει και δεν κάνει το animation η μου έχει τύχει να αρχίζει να τον μαχαιρώνει συνεχώμενα με αποτέλεσμα να μην τον αποτελειώνει και να γυρνάει και να με τρώει. :tomato:

Πάντως εμένα δεν τα μετράει ρε guys. Μήπως αμα χάσεις στο Map δεν στα κρατάει?

98647200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που ρωτάω και απαντάω μόνος μου. :p

Τελικά στα φορα του BF3 έχουν πολλοί αυτό το πρόβλημα και ενας απο την DICE γράφει :

'"Secondly, right now some of you don't see any of your taken dogtags. Don't worry, they didn't vanish from your collection, they are just not showing up on the site at the moment. This will be fixed in the next Battlelog update. Happy knifing!"

http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654347704031746/1/

Link to comment
Share on other sites

Το μαχαίρι έχει τρελές bugιές.

Όταν κάνεις melee attack από μπροστά ενώ εμφανίζει hit-reg ο αντίπαλος δε παθαίνει τίποτα, μόνο προειδοποιείται ότι είσαι εκεί αν είναι στραβός.

Από πίσω πιάνει μία στις δύο προσπάθειες. Αν δε πάς να μαχαιρώσεις κάποιον που ρίχνει με mortars ρίχνεις κέρμα αν θα πιάσει στη πρώτη ή στη πέμπτη προσπάθεια.

Link to comment
Share on other sites

Στο 8ο patch θα εχει γινει playable, αρρωστακια μου!:hehe:

Ελα κοντα ειμαστε. :D

Battlefield 3 R7 Patch

Change log can be found below:

- Fix for rubber banding

- TDM/SQDM spawn point fix

- 2 crash fixes in end of round

- Fix for connection problem when joining password protected servers

- Removed ‘vars.allUnlocksUnlocked’. once ranked server settings are enforced, this may come back in some form.

edit στο edit

"In the latest R7 patch, there was an option to allow players who are joining your server queue if the server is completely full. Unfortunately, it has been discovered that this option causes issues with server and can potentially cause the server to crash.

We will be disabling this feature for now until it is more stable."

http://forums.gameservers.com/viewtopic.php?f=9&t=46821

Εεεε ρε καζοο που παθανε οι clanιαριδες. :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

κάποιος που να παίζει sniper (;) . Είναι η πιο αδικημένη class; Tην αντανάκλαση την έχουν φτιάξει;;;

Ειναι αδικημενη οντως..Καπου διαβασα οτι θα φτιαξουν το weapon damage..Η αντανακλαση ειτε εισαι μες στην ερημο ειτε μεσα σε τουνελ το ιδιο..:wall:

Link to comment
Share on other sites

Γενικα παιδες επαιξα ουτε ωρα και βρηκα απειρα "μικροπροβληματακια" που δεν ανεφερε κανεις εδω.

Γιατι ομως?

Μονο τον Αρχαγγελος βλεπω και γραφει πχ για τα μαχαιρια -τα freezes/log out/crashes δεν εμπιπτουν στην παραπανω κατηγορια-Ειναι χοντροπροβληματαρες-:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.