Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Mythbusters BF3 - Episode 1(ναι από τα COD series)

Αυτό πάντως που κάνει eject από το jet και μπαίνει στο ελικόΦτερο, είναι κορυφαίο! Περισσότερη εντύπωση μου έκανε που κατάφερε και πλησίασε το ελικόΦτερο, παρά το bug.

Που bug δεν το λες... Έχει γίνει κάτι παρόμοιο και

:p
Link to comment
Share on other sites

Αυτό πάντως που κάνει eject από το jet και μπαίνει στο ελικόΦτερο, είναι κορυφαίο! Περισσότερη εντύπωση μου έκανε που κατάφερε και πλησίασε το ελικόΦτερο, παρά το bug.

Που bug δεν το λες... Έχει γίνει κάτι παρόμοιο και

:p

Μάλλον το ελικόπτερο πήγε προς το μέρος του, αφού βίντεο τραβούσαν :p

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

MIA XAΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ KNIFE ΡΕ!

Oldboy_GR.png

Κοίτα, επειδη εσύ είσαι "αρρωστάκι" με το μαχαίρι και βγαίνεις παγανιά με μαχαίρια και πριόνια μες στη μάχη δε σημαίνει ότι το κατέχουμε όλοι το άθλημα :p. Άσε που μπορεί να έχεις "φέρει" το μαχαίρι που είχες στο Bad Company και δουλεύει καλύτερα εδώ... :hehe:

Μια χαρα ειναι το μαχαιρι απλα συνηθίσαμε με το BC2 που εσφαζες τον ενα μετα τον αλλο και τωρα μας φαινεται αργο

Το θέμα μου δεν είναι η ταχύτητα αλλά η εφαρμογή του στην πράξη. Και μένα με εκνευρίζει λίγο π.χ. που έχει ένα delay όταν πατάς αλλά όχι ρε φίλε να χρατσώνω τον άλλο μες στη μούρη και να με κατεβάζει με το πιστολάκι για τα μαλλιά. Όσο για τα tac lights συμφωνώ και εγώ αν και πλέον όποτε βλέπω φως βαράω στο κέντρο και συνήθως πετυχαίνω και κεφάλι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟ ΦΑΚΟ.

Oχι μονο σε στραβωνουν οι αντιπαλοι-που νταξει πες αυτος ειναι ο σκοπος-

αλλα πχ στο Β στο Bazaar σε στραβωνουν και οι συμπαικτες.

ΚΑΡΚΙΝΟΣ.

-πρεπει να μειωθει κατα πολυ το density κατα τη διαρκεια της μερας ή να το καταργησουν τελειως.

ΟΥ 666.

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα λεφτά είναι στη Μetro, όπου όταν ρασαρεις με Ρωσσους και εισαι στις τουαλέτες 2πλα στις σκάλες και παράλληλα σημαδεύεις τις κυλιόμενες σε στραβώνουν οι δικοί σου από απέναντι. Για'υτό υπάρχει το περίφημο κουμπάκι που δεν χρησιμοποιεί κανείς που απλά σβήνεις είτε τον φακό είτε το laser. Αλλά, tactical μεν tactics ουδείς.

Link to comment
Share on other sites

Παιδία ξέρει κάποιος να μου εξηγήσει ποιά η διαφορά των sensivity που έχει στα settings;

Παιδεύτηκα κι εγώ όλο το ΣΚ με τις ρυθμίσεις. Σήμερα όμως, έφαγα φλασιά και πρέπει να είναι κάτι που δεν δοκίμασα...

Το πάνω sensitivity πρέπει να είναι το γενικό για το παιχνίδι. Το κάτω, που νομίζω λέει "character sensitivity" πρέπει να είναι για το χαρακτήρα. ΊΣΩΣ, αυτό να παίζει ρόλο σε άρματα/ελικόΦτερα/αεροπλάνα για το πως γυρνάει πχ ο πύργος που αναγκάζομαι να έχω profiles για να το κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Περι οχηματων... (Jet-heli)

Xρησιμοποιω joystick αλλα δεν με βολευουν ολα τα κουμπια του ανακαλυψα οτι

μπορεις να κανεις διπλο bind σε ολα τα κουμπια εχω WSAD για Throttle up-down

Yaw right-left και παραλληλα...

LCTRL freelook και ξανα WSAD για freelook up-down-right-left οποτε μπορω και χρησιμοποιω

τα ιδια κουμπια για κινηση του αεροσκαφους και για επιβλεψη του χωρου γυρω μου πατωντας

μονο LCTRL.

Keybinds.png

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα στο bf3.

Καταρχην ξερω οτι εχω αδυναμο pc για το bf3 αλλα τι να κανουμε :p

Λοιπον εχω core2duo e6400 μονιμα στα 3ghz, 2gb ddr2 800αρες, radeon 5770 1gb ram. Και ενα νορμαλ σκληρο :p

Στο ζουμι, παιζω μια πιστα στο multi παντα και στην επομενη με πεταει το παιχνιδι. Κλεινει να το πω πιο απλα. Το πρωτο που μου ερχεται στο νου ειναι η μνημη δεν επαρκει (εχω και win7 ο μλκς :p).

Anyway ρωταω εδω τους πιο εμπειρους καμια γνωμη, ετσι ωστε αν ειναι η μνημη να παρω ενα κιτακι 4gb (καιρος ειναι που θελω αλλα τωρα ζοριστικα πραγματικα :p)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.