Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

αν συνδεσω joistick για αεροπλανα και ελικοπτερα θα δουλεψει???

δλδ εναλλαγη mouse για shooting / joistick για αερα!!!!

πως βαζετε στις υπογραφες σας stats απο battlefield???

δοκιμασα απο Battlefield 3 Signature Generator. BF3 Sig creator. Forum signatures - Enjin, κανω τα παντα, δημιουργω την εικονα, αλλα μολις παω να το ανεβασω στο thelab μου γραφει ''remote file is too large''

μου εχει σπασει τα νευρα!!!

για δωστε οδηγιες!!!

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Οσοι νοσταλγουν το Battlerecorder και θεωρουν οτι το FRAPS παραειναι βαρυ ας κανουν δοκιμες με δαυτο

Dxtory.com | Home

Το χρησιμοποιώ ίδη, το καλύτερο του είδους του για ingame recording, μπορείς να ρυθμίσεις σχεδόν τα πάντα όστε να έχεις το καλύτερο δυνατόν αποτέλεσμα για το PC σου.

Βάζοντας σε σειρά τα 3 καλύτερα που έχω δοκιμάσει

Dxtory > playclaw > fraps

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αν συνδεσω joistick για αεροπλανα και ελικοπτερα θα δουλεψει???

δλδ εναλλαγη mouse για shooting / joistick για αερα!!!!

Ναι, λειτουργει κανονικά..:T:

Υπογραφές μπορείς και απο εδώ. Βρίσκεις τον Rambo σου και μετα πατας Graphics.:)

Link to comment
Share on other sites

Δανειζομενος το post σου απο αλλο θεμα θα ηθελα να κοιταξεις αν αυτο ισχυει με το τελευταιο patch του παιχνιδιου μιας και απο οτι διαβαζω στο net πολλοι δεν εχουν πια προβλημα με το HT On.

will check zpaf.:T:

Link to comment
Share on other sites

τελικα με ψησατε και παραγγειλα μνημη :p

Πηρα αλλα 8 gb γιατι η διαφορα με τα 4 ηταν μικρη ,εχω 4gb DDR3 1600mhz τωρα

Αν τις πηρα αδικα θα δειξει...

Το παιχνιδι δεν ειχε κανενα προβλημα με τα 4 (εχω και intel SSD βλεπετε ) ,αλλα εχω ακουσει οτι βελτιωνει τους χρονους που φορτωνει και μια και ειναι φτηνες τωρα ειπα να τις παρω

Πηρα ιδιου τυπου με αυτες που ηδη εχω ,kingston Hyperx 1600mhz Genesis XMP .

Τωρα σκεφτομαι η να κρατησω και τα 4 και να εχω 12gb, η να πουλησω τις 4 και να κρατησω μονο τα 8 αφου ειναι αρκετα :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Ναι και να σηκώνομαι να τραβαω το case ......κτλπ κτλπ

Πριν το patch ειχε επιλογη να απενεργοποιήσεις το vibration τωρα δεν εχει...

Πριν το patch δεν ειχε vibration....

Αν θες να απενεργοποιησεις το vibration read this :)

Link to comment
Share on other sites

DICE Reveals “Next” Battlefield 3 Patch Details

On Reddit, Ian Tornay, EA Community Manager for Battlefield 3, has also cleared up many concerns that fans are having with the recent patch. This should also give a good idea as to what will be included in the next Battlefield 3 patch.

"So, hereʼs what Iʼm seeing.

Weʼve made progress that most of you appreciate and the fixes we are making are welcome. That being said, there are still some issues that youʼve been asking about that werenʼt included in this patch. These include, but are not limited to:

- In-game VOIP

- Various nerfs including Taclight

- changes to chat window (size, positioning)

- Additional changes to squad interface, including the ability to make squads

- Beep beeps (Which will be implemented, just not in this patch)

- Squad and in-game interface changes (mostly revolving around the proposed fan-designed interface)

- EDIT: TV Missles – definitely known (canʼt believe i left it off)

- EDIT: Spectator/Battlerecorder - Another very popular request. (I canʼt believe I left it off! Iʼd like this too)

Please know that these are definitely on our radar as top issues for community requests.

Some of the issues addressed in this patch were brought to our attention by you guys, including the “negative acceleration” issue. Weʼre committed to continuing to act on your feedback!

Not all of the issues weʼve solved are as impactful or sexy as some of you were hoping for, but I hope everyone appreciates how hard the DICE team has been working."

Link to comment
Share on other sites

Ένα "bug" που παρατήρησα σήμερα είναι ότι στο Rush είναι ανάποδα οι "μουσικές" στο τέλος. Ακούς δηλαδή αυτή που κανονικά ακούς όταν χάνεις σε περίπτωση που κερδίσεις και το αντίστροφο... :fist:

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας βρήκα μέσα απόψε...

Μπήκα σε κάτι άκυρους server έκανα δύο headshots ένα ~550m και ένα ~600m και βγήκα. Κούραση αυτό το BF3 :hehe:

Eνας μαυρος λειπει μονο να σε τριβει την ωρα που καμπεριαζεις με το sniper σου, που κουράστηκες κιολας. :p

Εγω παιδες πηρα οφ σημερα.

Ξεφορτωσαμε εγω με αλλους 3 (ντεφορμε ολοι τους δυστυχως!) 27 τονους νταλικα και δεν νοιωθω τα ακρα μου.:hehe:

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Όντως, εχθές δεν είχε κόσμο... Ο Bazo εντελώς άδειος. Λίγο έπαιξα με τον [MENTION=14206]AKISSS[/MENTION] το βράδυ, αλλά τον είδα μέσα λίγο πριν βγω.

Το ΣΚ όμως θα έχει λιώσιμο, αφού θα λείπει και η γυναίκα το μεγαλύτερο μέρος του (να υποψιαστώ κάτι...; )

Link to comment
Share on other sites

Το ΣΚ όμως θα έχει λιώσιμο, αφού θα λείπει και η γυναίκα το μεγαλύτερο μέρος του (να υποψιαστώ κάτι...; )

Να υποψιαστεις οτι εισαι (_ο_)-φαρδος που θα εχεις ενα ΣΚ να λιωσεις :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Χθες μου έτυχε ένας με mobile AA που μας έριχνε από του διαβόλου τη μάνα! Τον κατηγορούσαν όλοι για aimbot...

Δεν ξέρω που λες γιατί παίξαμε και λίγο μαζί εχθές, αλλά πήρε το μάτι μου 2 bans για aimbots. Δε θυμάμαι usernames όμως.

Edit: Οι επιδόσεις του BF3 με SSD

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.