Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Μια φορα γινονται κατι τετοια

71.jpg

Μην μαρτυρας τα φυλλα ! αμα σε παρουν χαμπαρι οι [MENTION=5249]Jaco[/MENTION] + [MENTION=173]Wizard![/MENTION] θα φας report τσαμπα :p

(παλι καλα που δεν μετραει το death αμα σε ανα-βιωσουν © [MENTION=15584]cgd[/MENTION] , BF2 style :D )

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι δεν με σκοτωσαν ουτε μια φορα!! (περι αναβιωσης) :p

ειχα 30 + μερικους qq που τα ειχαν παρει τοσο ασχημα στο κρανιο

που εβλεπαν το score και αρχισαν τα γνωστα cheater/hacker etc.

Link to comment
Share on other sites

Oχι billpeppas θα το πω γιατι κατι πρεπει να γινει με το εν λογω μαραφετι

map canals us side AA στο αεροπλανοφορο Q + zoom και τα μυαλα στα καγκελα

Α/Β/C οτι κοκκινιζει εκτελειται αμεσα.

Αφηνα επιτηδες το chopper & το jet τους να με βαρανε αλλα αυτο το πραγμα (ΑΑ)

δεν χαλαει και το λεω γιατι μου αρεσει να πεταω και δεν μπορω να τα χαλασω και γω σε καμια πιστα πρεπει να το κανουν σαν το BF2.

Έγινε επεξεργασία από Orion2001
Link to comment
Share on other sites

Μια φορα γινονται κατι τετοια
Το θεμα ειναι οτι δεν με σκοτωσαν ουτε μια φορα!! (περι αναβιωσης)

ειχα 30 + μερικους qq που τα ειχαν παρει τοσο ασχημα στο κρανιο

που εβλεπαν το score και αρχισαν τα γνωστα cheater/hacker etc.

Καλά, πολύ λογικό να λένε τέτοια. Το να μη σε σκοτώσουν σε 10-15 kills, γίνεται. Αλλά 70+ ;;;

Αλήθεια, πως το έκανες; Εγώ κάτι 15-16 που έχω κάνει ήταν με ΑΑ και ελικόΦτερο που πετούσε ο [MENTION=14206]AKISSS[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να γίνω "κακός" ή περίεργος, αλλά μην ακούσω τίποτα "όχι ρε σεις, κανονικά έπαιζα, assault και έκοβα γύρους στο map κανονικότατα" γιατί θα κάνω facepalm με τις πατούσες μου.

Link to comment
Share on other sites

Εξηγω ακριβως απο πανω και ξαναλεω κατι πρεπει να γινει με τα ΑΑ που ειναι στις βασεις.

Και αυτο ειναι το ανωτερο που εχω κανει σε πραγματικες συνθηκες για να μην νομιζουν

μερικοι οτι δεν γινονται τετοια score....

78.jpg

Έγινε επεξεργασία από Orion2001
Link to comment
Share on other sites

όταν τελειώσω με το καλό το διάβασμα θα μπω και εγώ bazo στην caspian να κάνω baserape τα αεροπλανάκια , ελικόπτερα :p

το μυστικό για να κερδίσεις στην caspian με τις σημαίες είναι να μην έχουν οι αντίπαλοι αεροπλάνα και ελικόπτερα :dance3:

(κάντε με ban από τώρα :))

Link to comment
Share on other sites

Εξηγω ακριβως απο πανω και ξαναλεω κατι πρεπει να γινει με τα ΑΑ που ειναι στις βασεις.

Και αυτο ειναι το ανωτερο που εχω κανει σε πραγματικες συνθηκες για να μην νομιζουν

μερικοι οτι δεν γινονται τετοια score....

78.jpg

Tα ελεγα εγω για τους Αμερικανους στο map αυτο...εχουνε ΑΑ που βαραει σ ολη την πιστα..:wall:.

Κριμα κ χαλαει ολο το game..

Link to comment
Share on other sites

AKISSS

Κατι πρεπει να κανει η DICE και γρηγορα περι των ΑΑ των βασεων δεν ειναι δυνατον

οποιος ειναι μεσα να ειναι στο απυροβλητο και να περνει τετοια kill την πρωτη φορα

που το εκανα ηταν σε φιλικο server μετα απο ενα 36-0 στο τελος του game εφαγα

και το kick μου και σκασαvε στα γελια ολοι μεσα στο ts :p

Link to comment
Share on other sites

AKISSS

Κατι πρεπει να κανει η DICE και γρηγορα περι των ΑΑ των βασεων δεν ειναι δυνατον

οποιος ειναι μεσα να ειναι στο απυροβλητο και να περνει τετοια kill

Δεν είναι ακριβώς στο "απυρόβλητο"... Με τον [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] είδαμε την άλλη φορά, νομίζω στην Caspian, διαλυμένο ΑΑ. Άρα κάπως καταστρέφονται.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.