Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Χθες χαράματα τελείωσα το SP. Το ρίγος από τη συγκίνηση δεν με άφηνε να ποστάρω, έτρεμα ολόκληρος, ενώ τα δάκρυα δεν με άφηναν να δω την οθόνη...

Οι λέξεις "έπος", "αριστούργημα", "τι-είπες-τώρα-ρε-παιδί-μου" στριφογύριζαν στο μυαλό μου.

Τολμώ να πω ότι το SP του BF3 ξεπέρασε το Half Life. Δεν μπορούσα να φανταστώ ότι θα ζήσω για να δω αυτήν την στιγμή και όμως...

Θα χρειαστώ τουλάχιστον 1 μήνα για να ξαναπιάσω το MP, ως τότε τλμ.

Όντως ή κάνεις πλάκα; Και δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με sp. Μόνο λίγο στην αρχή το άνοιξα και θυμάμαι κάτι τρένα, αλλά μετά μόνo mp. Αξίζει δηλαδή να ασχοληθούμε;

Link to comment
Share on other sites

Χθες χαράματα τελείωσα το SP. Το ρίγος από τη συγκίνηση δεν με άφηνε να ποστάρω, έτρεμα ολόκληρος, ενώ τα δάκρυα δεν με άφηναν να δω την οθόνη...

Οι λέξεις "έπος", "αριστούργημα", "τι-είπες-τώρα-ρε-παιδί-μου" στριφογύριζαν στο μυαλό μου.

Τολμώ να πω ότι το SP του BF3 ξεπέρασε το Half Life. Δεν μπορούσα να φανταστώ ότι θα ζήσω για να δω αυτήν την στιγμή και όμως...

Θα χρειαστώ τουλάχιστον 1 μήνα για να ξαναπιάσω το MP, ως τότε τλμ.

το εννοείς ή κάνεις πλάκα; με έψησες να συνεχίσω αν και στα πρώτα 2 sub- levels είχα βαρεθεί...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε παιδιά; Όντως το singleplayer ήταν πάρα πολύ καλό για παιχνίδι που προορίζεται για multiplayer... Το μόνο που με χάλασε είναι ότι το τερμάτισα εύκολα(hard), θα ήθελα δηλαδή να είχε περισσότερες αποστολές...

Link to comment
Share on other sites

LOL, μα καλά, γιατί κανείς δεν καταλαβαίνει τον σαρκασμό μου (και σε άλλα φόρα), είναι παρών και στις 4 γραμμές του post...

ΕΚΤΟΣ και αν αυτό είναι δείγμα ότι κάποιοι θέτουν υπό σύγκριση το HF :nothing:

[MENTION=2162]GruntGR[/MENTION]: Πλέον τα έχω τερματίσει και "κανονικά" όλα (το story το γνώριζα ούτως ή άλλως), να'ναι καλά το Steam :p

Link to comment
Share on other sites

Για το singleplayer ο καθενας εχει την γνωμη του...

Αλλους τους αρεσει αλλους οχι εμενα προσωπικα δεν με ενθουσιαζει να παιζω

με bot αλλα εκει που πρεπει ολοι μαλλον να συμφωνειται ειναι με την μουσικη

εχουν κανει εξαιρετικη δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ξεκίνησε ήδη και είναι στο 7%, αλλά δεν είναι 2GB, είναι 4GB :wassat:

Eχει και το Karkand μεσα. Limited Edition.

Σημερα νομιζω ανοιξε για το PS3 αν δεν κανω λαθος.

Μια εβδομαδα εμεινε και για εμας!:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.