Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Σκατοκαμπερι συχαρίκια

Κι όμως, δεν είχα καμπερώσει... Ήταν στην Operation Firestorm, εγώ πήγαινα περιφερειακά από τις δεξαμενές και είχαν καμπερώσει 3 πάνω στα βουνά (κλασσικά). Τους 2 πρώτους τους έφαγα με 2-3 βολές τον καθένα, αφού έψαχνα την απόσταση. Ο 3ος όμως, ήταν ο φαρμακερός :p

Link to comment
Share on other sites

απαντηση της ea για τον cheater που εκανα report το προφιλ του.

Hello,

We would like you to know that we received your petition and are currently investigating it. Due to our Privacy Policy, we cannot contact you concerning the outcome of the investigation, but please rest assured that we will take appropriate action.

Link to comment
Share on other sites

απαντηση της ea για τον cheater που εκανα report το προφιλ του.

Hello,

We would like you to know that we received your petition and are currently investigating it. Due to our Privacy Policy, we cannot contact you concerning the outcome of the investigation, but please rest assured that we will take appropriate action.

κονσερβες φλοκος http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20110307195011/anegkyklopaideia/images/9/9e/Flokos.jpg

Link to comment
Share on other sites

απαντηση της ea για τον cheater που εκανα report το προφιλ του.

Hello,

We would like you to know that we received your petition and are currently investigating it. Due to our Privacy Policy, we cannot contact you concerning the outcome of the investigation, but please rest assured that we will take appropriate action.

Ακριβώς το ίδιο και σε μένα. Παιδιά μη γελιόμαστε, δεν πρόκειται να κάνουν τίποτα. Στο κάτω κάτω υπάρχουν οι admins που μπορούν να κάνουν ban όποιον θέλουν. Για αυτό επιλέγουμε και παίζουμε σε servers που οι admins είναι παρόντες και δεν τους έχουν αφήσει στην τύχη τους. Ας κλέβει όποιος θέλει, δε με νοιάζει, αρκεί να κλέβει αλλουνουνουνού το σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο και σε μένα......
απαντηση της ea για τον cheater που εκανα report το προφιλ του.

Αν πω ότι το ίδιο απάντησαν και σε έμενα θα με πιστέψετε ?? :p

Όπως λεει και ο [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION]

κονσέρβες φλόκος http://images3.wikia.nocookie.net/__.../9e/Flokos.jpg

μια καλή μπομπίνα που επαναλαμβάνεται !!

Link to comment
Share on other sites

Ναι χαίρω πολύ. Κάποια πατάτα έχουν κάνει δεν εξηγείται. Ρώτησα αν θα το φτιάξουν αλλά καμία απάντηση...ας κάτσουν να κάνουν balance για να μην κλέγονται οι άλλοι στα φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Νέο mouse γιατί το optical δν μας βόλεψε + A S VAL = DEATH :p

bf32011123014284647.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Πέρα από την πλάκα αν και το συγκεκριμένο game δεν μπορεί να κριθεί σωστά, μιας και έπαιζα κλειστή squad με τον αποκάτω μου για xαβαλέ,

με αυτό καταλαβαίνεις πως αν η αντίπαλη ομάδα παίζει το παιχνίδι, όπως πρέπει να παιχτεί, με κατάλληλες squads, κυνήγι σημαιών κτλ κτλ απλά δεν μπορείς να κερδίσεις...Ούτε αν το παίζεις Ράμπο :p;)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως με τα 8GB σε σχέση με τα 4GB δεν είδα να φορτώνει πιο γρήγορα τα default maps, εχθές που έπαιξα.

Και εγω το ιδιο...

Κοτσαρα αλλα 6 giga και δεν ειδα διαφορα χτες το βραδυ... που ειχε κοσμο ο σερβερ...

Σε δοκιμες το πρωι παντως που ηταν αδειος φορτωνε σχεδον στον μισο χρονο (και χαρηκα εγω...)

Οποτε το μεγαλο loading εχει να κανει σιγουρα και με balance κλπ...

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Με 128GB θα φορτωνει ολο το παιχνιδι μαζι με το Windows login :p:hehe:

Με 128GB έχω ακούσει ότι δεν βελτιώνονται οι χρόνοι φόρτωσης, αλλά βελτιώνεται το σημάδι σου λιγάκι.

Αν μου στείλουνε και 2ο 64GB kit θα το δοκιμάσω με το καλό.

Link to comment
Share on other sites

...με αυτό καταλαβαίνεις πως αν η αντίπαλη ομάδα παίζει το παιχνίδι, όπως πρέπει να παιχτεί, με κατάλληλες squads, κυνήγι σημαιών κτλ κτλ απλά δεν μπορείς να κερδίσεις...

Εγώ γιατί δεν το καταλαβαίνω...; Μάλιστα καταλαβαίνω το αντίθετο, ότι αν παίζεις σωστά το παιχνίδι, κερδίζεις σχεδόν πάντα. :hm:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.