Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Better Battlelog v1.0 for Firefox and Chrome

Features

Ενα addon για firefox και chrome για το battlelog.

Αρκετα χρησιμο addon που προσθετει αρκετα νεα πραγματα στο battlelog, οπως για παραδειγμα στα οπλα που σου αναφερει αρκετα "κρυφα" χαρακτηριστικα οπως damage, recoil, κλπ με γραφηματα.

Τι λες τώρα !! Επιτέλους !!

Link to comment
Share on other sites

Τον παληκαρά εδώ πως τον βλέπετε ρε μάγκες; Είναι hack αυτό το πράγμα ή έφαγε φρίκη το game;

Ρίξαμε πολύ γέλιο πάντως :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=83scaAwownU]BATTLEFIELD 3 INVINCIBLE MAN HACK By -=PEOS=-Team - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

ειναι με drivers ενος γνωστου μας φιλου :D

θα επρεπε να ειναι πιο βαρυ σε εμενα γιατι εχω και 3 οθονες...

για πες ποιους drivers?

Δεν ξέρω κατά πόσο θα σε βοηθήσει αλλά δοκίμασε να κάνεις ένα install τα Visual C και directX, shut down και μετα δοκίμασε να το τρέξεις. Σ'εμένα αν crashάρει το game , όταν το ξανανοίξω είναι unplayable , κολλάει λες και το τρέχω σε NOKIA 3310.Κάνω την παραπάνω διαδικασία και είμαι jet (που λέει ο λόγος , 30-40 fps @ uberlow 1280x1024 ^_^)

Try it.

P.S. Ο Bazo έχει γίνει σταθερή αξία , πολύ μπιστολίδι και παίχτες που νιώθουν :D rox !

εχω περασμενα τα τελευταια dexter.δεν εχω κρασαρισματα απλα δεν εχω τα νουμερα που λεει ο unick με την ιδια καρτα.εχουμε βεβαια διαφορετικο επεξεργαστη ,αλλα τοση διαφορα?

Έγινε επεξεργασία από asbatey
Link to comment
Share on other sites

Τον παληκαρά εδώ πως τον βλέπετε ρε μάγκες; Είναι hack αυτό το πράγμα ή έφαγε φρίκη το game;

Ρίξαμε πολύ γέλιο πάντως :p

πρέπει να είναι πρόβλημα του server ή του παιχνιδιού.

το είχα πετύχει πρόσφατα σε 2 παίκτες στον ίδιο server αλλά μετά από λίγο σκοτώνονταν κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Better Battlelog v1.0 for Firefox and Chrome

Features

Ενα addon για firefox και chrome για το battlelog.

Αρκετα χρησιμο addon που προσθετει αρκετα νεα πραγματα στο battlelog, οπως για παραδειγμα στα οπλα που σου αναφερει αρκετα "κρυφα" χαρακτηριστικα οπως damage, recoil, κλπ με γραφηματα.

Αυτό λέει; Κάνει κάτι χρήσιμο ή δημιουργεί προβλήματα; Κάποιος που το πέρασε να μας πει...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέει; Κάνει κάτι χρήσιμο ή δημιουργεί προβλήματα; Κάποιος που το πέρασε να μας πει...

το περασα εγω πριν λιγο.ολα καλα μεχρι τωρα.λιγο που κοιταξα ,βγαζει πιο πολλες πληροφοριες για τα οπλα.χρησιμο φαινεται.

καταλαβα κιολας γιατι το pp-19 ειναι νεροπιστολο:)

Link to comment
Share on other sites

Αραγε το να κανεις report εναν cheater εχει καποιο αποτελεσμα? Θελω να πω γινεται καποιος ελεγχος ή πρεπει να μαζεψει καμια χιλιαδα reports πρωτα?

Αν πέσει έστω και 1 και μοναδικό report, και δεί αυτός της EA/DICE "kill streak 293" και δεν τον banάρει, παίζει και να έρθει πραγματικά το τέλος του κόσμου φέτος τον Δεκέμβρη... ή απλά είχε δίκιο ο Einstein ότι η ******* είναι άπειρη...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια βοήθεια στο campain.Ναί υπάρχει και αυτό:pΕίμαι εδώBATTLEFIELD 3 WALKTHROUGH [GUIDE] τελευταίο βίντεο από 2;15 και μετά.Στην περίπτωσή μου μόλις με πυροβολεί πέφτει αμέσως στις ράγες και σκοτώνεται.Δεν μου βγάζει καν την ένδειξη να πατήσω το space.Το πατώ πάραυτα αλλά τζίφος:fist:Ξανάρχισα και την αποστολή αλλά τα ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.