Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

ρε παιδια οσοι χρησιμοποιειτε αεροπλανα και ελικοπτερα....εχετε καποιο χειρηστηριο? η απλα μονο απο το πληκτρολογιο παιζετε? Μιλαγα με εναν τυπο ο οποιος ειχε το χειρηστηριο απο το 360 και εκανε παπαδες με το αεροπλανο. το οδηγουσε τελεια. και γω παιδευομουν με το ποντικι πανω κατω.:wall:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια οσοι χρησιμοποιειτε αεροπλανα και ελικοπτερα....εχετε καποιο χειρηστηριο? η απλα μονο απο το πληκτρολογιο παιζετε? Μιλαγα με εναν τυπο ο οποιος ειχε το χειρηστηριο απο το 360 και εκανε παπαδες με το αεροπλανο. το οδηγουσε τελεια. και γω παιδευομουν με το ποντικι πανω κατω.:wall:
360 ftw λεμε :triniti:
Link to comment
Share on other sites

360 ftw λεμε :triniti:

lazy dog ποσα autobalance κανει ο bazo ανα πενταλεπτο (μεσο ορο) και γιατι;

καθε φορα που γραφει στο chat οτι θα γινει autobalance, οντως γινεται ή ειναι scripted text που απλα τρεχει;

το γραφω γιατι μου κανει μεγαλη εντυπωση, τοσες φορες autobalance... (?) :hmm:

Link to comment
Share on other sites

lazy dog ποσα autobalance κανει ο bazo ανα πενταλεπτο (μεσο ορο) και γιατι;

καθε φορα που γραφει στο chat οτι θα γινει autobalance, οντως γινεται ή ειναι scripted text που απλα τρεχει;

το γραφω γιατι μου κανει μεγαλη εντυπωση, τοσες φορες autobalance... (?) :hmm:

ρε μπαγασα ακριβως στις 00:00 εσκασες μυτη σαν τον κομη δρακουλα

Link to comment
Share on other sites

lazy dog ποσα autobalance κανει ο bazo ανα πενταλεπτο (μεσο ορο) και γιατι;

καθε φορα που γραφει στο chat οτι θα γινει autobalance, οντως γινεται ή ειναι scripted text που απλα τρεχει;

το γραφω γιατι μου κανει μεγαλη εντυπωση, τοσες φορες autobalance... (?) :hmm:

Γινεται καθε φορα που γραφει.

Ειναι extra plugin που εχει μπει για να ειναι ισες παντα οι ομαδες.

Το normal autobalance γινεται κανονικα μια φορα οταν ξεκιναει ο γυρος.

Link to comment
Share on other sites

Κάνει όταν οι ομάδες είναι αριθμητικά άνισες. Πχ, κάνεις από το b-log join game απάνω μου και μπαίνοντας είμαστε 28 και οι άλλοι 23. Θα σε κάνει autobalance και θα σε πάει στην άλλη ομάδα γιατί είσαι ο τελευταίος joiner. Μπορείς να αλλάξεις ομάδα, αλλά μπορεί να σε πάει πάλι αν δει ότι συνεχίζουν να είναι άνισες οι ομάδες.

Link to comment
Share on other sites

Γινεται καθε φορα που γραφει.

Ειναι extra plugin που εχει μπει για να ειναι ισες παντα οι ομαδες.

Το normal autobalance γινεται κανονικα μια φορα οταν ξεκιναει ο γυρος.

Φορτωσα και ενα αλλο που αν δεν μπεις σε squad, με το που σκοτωθεις σε βαζει αυτοματα :)
Link to comment
Share on other sites

καταλαβα! :T:

γι' αυτο συμβαινει συχνοτερα οταν ειναι κενες οι θεσεις, και μπαινουν ατομα χαλωντας τις ισορροπιες... (?)

μου εκανε εντυπωση γιατι στα τελευταια παιχνιδια (που ειχε ο Bazo απο 40-50 παικτες) γινοτανε πολυ συχνα autobalance αλλα τωρα που μου αξηγησατε το βρισκω πολυ λογικο!!!

thanks!

Link to comment
Share on other sites

ρε μπαγασα ακριβως στις 00:00 εσκασες μυτη σαν τον κομη δρακουλα

xaxaxa

ναι αλλα αντι να πιω εγω, μου ηπιατε εσεις το αιματακι μου...

ειχα κατεβασει την τιμονιερα απο προχτες και ειπα σημερα να παιξω κανα race07 και κανα dirt 3 αλλα δεν αντεξα πολυ, και ηρθα στα επικινδυνα races για τη δοση μου... :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=THeLG7ipWHM&feature=player_embedded]Battlefield 3 EPIC DPV Race - Gulf of Oman! - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

once you go tha joystick way, you 'll never going back :p

(αρκει να βρεις ελικοΦτερο για να πεταξεις, γιατι αλλιως μενεις με το στικ στο χερι... :p)

Τωρα που το δα αυτο πεθυμησα λιγο gulf of oman, δε φορτωνετε κανα karkand? :p

ψηφιζω ΝΑΙ

oman, karkand, sharki CQL

(ελεος πια με το caspian και το firestorm... :p)

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

αυτο που παθαινω στο bazo με το autobalance (ΠΑΛΙ με αλλαξε ομαδα στο μετρο και με εβαλε με οσους ΕΙΧΑ ΣΤΡΙΜΩΞΕΙ) δεν το εχω ξαναπαθει σε κανεναν αλλο σερβερ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.

αιντε καλυνυχτα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.